Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lupus

CHUDNIEMY!! W KOŃCU!!! OD 75 WZWYŻ ZAPRASZAM

Polecane posty

ten przepis to z innego topiku wklejam: 1. Wlewamy do szklanki 3/4 wody zrodlanej. 2. Wsypujemy szczypte cayenne 3. Wlewamy 1-2 nakretki syropu klonowego. 4. Wyciskamy 1/2 lub cala cytryne i dodajemy sok 5. Wszystko miksujemy i wypijamy. smieszny smak ale chyba warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki:) nick.....wzrost....waga poczatkowa...waga obecna...waga docelowa Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - ---60kg misia8362--170cm-------78.2kg--------------77.2kg------- ---------65kg lupus--------170cm-------79.1kg--------------?????------ --------------65kg Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg paulina777193...176....88kg................88kg......... ...........60kg banieczka ----164cm----69kg_-----60kg-----56kg dominika02--174---------90kg--------------75,8kg---------------------60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika023!! piekne efekty!!!!!!!! wielkie GRATULEJSZYN DLA CIEBIE!!!!!!! tak trzymac :) bedziesz dla nas przykladem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko powiedziec, ze fajnie mi tu z wami :) do jutra! 🌻 ps. ciiiichooo szaa.... jutro z rana się waze... ojjj :((( juz sie boje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zważyłam się!! jest mnei 2kg mniej :) 77.1!!! SUPER!!! mobilizacja teraz dalej!! dziewczyny!!! trzymamy sie!!!!!!! damy rade :) pomalutku ale damy :) buzki! nasza tabela: 😍 nick.......wzrost....waga poczatkowa...waga obecna...waga docelowa Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - --60kg misia8362--170cm-------78.2kg--------------77.2kg------- ---------65kg lupus--------170cm-------79.1kg--------------77.1kg------ -----------65kg Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg paulina777193...176....88kg................88kg......... ...........60kg banieczka ----164cm------69kg_-------------60kg--------------------56kg dominika02--174---------90kg--------------75,8kg-------- ------------60kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie... pisałam tak dużo i się skasowało ehh. Ależ mnie to irytuje. Nie mam weny żeby znowu pisać. Diekuję lupus. Tobie również gratuluję I trzymam za nas wszystkie kciuki!!:):) Damy radę. nasza tabela: nick.......wzrost....waga poczatkowa...waga obecna...waga docelowa Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - --60kg misia8362--170cm-------78.2kg--------------77.2kg------- ---------65kg lupus--------170cm-------79.1kg--------------77.1kg----- - -----------65kg Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg paulina777193...176....88kg................88kg......... ...........60kg banieczka ----164cm------69kg_-------------60kg--------------------56k g dominika023....174........90kg...............75,8kg................60kg Wkleiłam jeszcze raz, bo miałam błąd w niku. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lupus -- gratuluję! Wieczorem Ci podeślę ćwiczenia posturalne I fazy SB, co do przepisów - na razie idę na żywioł i nic godnego polecenia nie gotuję. Nie mam w pracy mikrofali, więc muszę kupować coś w stołówce. Ale jak w złapię chwilkę to popróbuję w domu przepisów z książki, co będzie ciekawego to dam Ci znać. Kupiłam też sobie pysznie wyglądającą książkę z sałatkami i surówkami, czekam na wiosnę, będą pyszniejsze owoce i warzywa to będę rzeźbić ;P ja dziś rano nie miałam czasu, żeby się zważyć, ale 3mam się ostro. Miłego dzionka Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez do Was wczoraj pisałam, ale jak mi skasowało posta to mi się odechciało drugi raz pisać... wieczorkiem spaliłam 300 kcal na rowerku stacjonarnym, dzisiaj od rana tez całkiem spoko, a przed chwilką wsunełam ;p maślanką z otrębami ;) buziaczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zapomniałam LUPUS gratuluje spadku wagi - i nie ukrywam troszkę zazdroszczę :-P ja się zważę dopiero w poniedziałek mam nadzieję że chociaż -1 kg będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!dzisiaj znowu sie zwazylam i znowu jest 0,5 mniej:) na sniadanie owsianka a teraz pije kawke oczywiscie bez cukru i odtluszczonym mlekiem:) lupus--gratulacje!!a co tej diety z syropem z klonym to rowniez zaczynam o niej myslec!!tylko boje sie efektu jojo!! witaj Dominika023!Twoje wyniki sa super!!gratulacje!!moze zdradzisz sekret jak to zrobilas??:) nick.......wzrost....waga poczatkowa...waga obecna...waga docelowa Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - --60kg misia8362--170cm-------78.2kg--------------76.5kg------- ---------65kg lupus--------170cm-------79.1kg--------------77.1kg----- - -----------65kg Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg paulina777193...176....88kg................88kg......... ...........60kg banieczka ----164cm------69kg_-------------60kg--------------------56k g dominika023....174........90kg...............75,8kg..... ...........60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! jestem dzis wyjatkowo wczesniej w domu. I dobrze, bo padam ze zmeczenia. MIalam dzis fatalny dzien w pracy... GDyby nie maly sukces wagowy dzis rano chyba bym sie zalamala... Co do jedzonka dzis to tez w miare ok, oprocz 3 sztuk merci w pracy... no wiem wiem... nie moglam sie powstrzymac!! Ale nic poza tym nie zgrzeszylam :) Na sniadanko koktajl, na obiad mix zielonych salat z groszkiem i kukurydza i 3 plasterki pomidora z mozzarella i bazylia, a teraz w ramach kolacji zrobilam sobie mala porcje tunczyka z kukurydza, groszkiem, porem, i fetą. Co prawda z majonezem, ale tylko jedną łyzeczką do herbaty. No i pije dzis duzo duuuzo wody :) To faktycznie bardzo wazne w odchudzaniu. I nie jedzenie po 18/19. Staram sie bardzo tego pilnowac. Ja to chyba bardziej polecialam z obwodow niz z wagi cos mi sie wydaje. NIe koreluje ta waga z moim samopoczuciem - w sensie ze za malo jak na 2 tygodnie!! Tak wiec ARSZKA mysle ze spokojnie nadrobisz zwlaszcza ze z Twojej stopki widze ze Ty sie wazylas niedawno bo 13.03. A moja wyjsciowka jest z 2.03.09. :) Trzymam kciuki za kazdy gram TLUSZCZU mniej :) Shaneeya - dzieki za kalkulator. Moja idealna waga wg niego to 63.75... BOSHEEEE... jak daleko do tego!!! Nie pamietam kiedy tyle wazylam - chyba jak sie nie przejmowalam waga, poniewaz jak konczylam podstawowke, w owczesnej 8 klasie wazylam o zgrozo (jak na dzieciaka) 72 czy 75 kg!!! A teraz mam 26 lat.... Patrzac na swoja ksiazeczke zdrowia widzialam wykres w ktorym od poczatku moja waga byla wysoko wysssoko powyzej percentyla dla normy. Dlatego troche sie boje czy moja waga jest w stanie ruszyc ponizej stanu do ktorego organizm jest przyzwyczajonych od sporo ponad 10 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak myslicie??? Tyle razy juz probowalam... schodzilo pare kilo i wracalo... Mozna sie zalamac!!! :( Dobra, koniec biadolenia. Musze chwile odpoczac, a wieczorem cwiczenia, zeby spalic merci ;) Pozdrawiam wszystkie zmobilizowane i zawzięte w odchudzaniu! DZIEKUJE ZE JESTESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! z innego topiku dla tych co sie zalamuja czasem: Niestety nasza waga nie spada jak w zegarku, czasem dzieją się z nią dziwne rzeczy. Jeśli już zwątpiłaś w skuteczność swojej diety, weź szklankę wody do łapki i popijając czytaj: ..::Waga lekko spada -> Przy ograniczeniu pokarmu i jedzeniu większej ilości warzyw, przyspieszających perystaltykę jelit, przewód pokarmowy jest prawie pusty, co od razu widać na wadze. ..::Waga stoi w miejscu -> Trzymamy dietę, kiszki marsza grają, a tu nic. Ano dlatego, że organizm jeszcze chroni swój magazynek tłuszczowy. ..::Waga lekko spada -> Dobra nasza: organizm zaczyna czerpać zapasy z magazynu! ..::Waga znów stoi w miejscu-> Pełna mobilizacja organizmu, który przesatwia się na oszczędne spalanie energii . Wszystkie mechanizmy obronne pracują na pełnych obrotach. ..::Waga skokiem rusza w dół->Organizm zaakceptował kryzysowe wyżywienie. Czerpie energię z zapasów(z boczków też) ..::Waga stoi w miejscu->Kryzys kryzysem, ale wszystko ma swoje granice. Włącza się alarm- przestawiamy się na jeszcze oszczędniejsze gospodarowanie energią. ..::Waga stoi w miejscu->Organizm przyzwyczaja się do nowej wagi. ..::Waga skokowo idzie w dół->Jednak nasz organizm sięga po zapasy tkanki tłuszczowej. ..::Waga stoi w miejscu->Organizm przyzwyczaja się do nowej wagi-uznaje ją za coś normalnego. Akceptuje też zmniejszone zapasy. Gdy przebrniemy przez wszystkie te etapt odchudzania, dalej idzie, jak po maśle ale PAMIĘTAJMY, ŻĘ NAJGORSZYM NA ŚWIECIE POMYSŁEM, JEST REZYGNACJA Z DIETY, GDY WAGA UPARCIE STOI W MIEJSCU! Wtedy właśnie dajemy organizmowi sygnał do wzmożonej oszczędności i każdziutki gram tłuszczu, cukru i białka, każde ciacho i buła(czasem zjedzone \"w nagrodę \" za sukces)jest skrupulatnie magazynowane na \"czarną godzinę\" 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos o nie-łączeniu: (tez zapozyczone, wiec dziekuje :) ) Zasady diety rozdzielnej zostały opracowane przez dr Haya jeszcze w latach trzydziestych. Opiera się ona na trzech regułach, które można określić filarami zdrowia : -należy spożywać osobno produkty białkowe, osobno węglowodanow -Jeść wyłącznie naturalne i pełnowartościowe produkty spożywcze -utrzymywać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie Według dr Haya złe zestawianie produktów spożywczych prowadzi do nadmiernego obciążenia trzustki, co powoduje opóźnienia i zaburzenia trawienia. Nieprawidłowo zestawione pożywienie obciąża także wątrobę, która przetwarza, rozkłada, magazynuje i przekazuje dalej składniki naszego pokarmu. Co można łączyć? Najkrócej: białka z tłuszczami, a tłuszcze z węglowodanami. Oto prawidłowe połączenia pokarmów. Mięso — zielone warzywa Chleb, ziemniaki — zielone warzywa Zielone warzywa — wszystkie białka Orzechy — zielone warzywa, kwaśne owoce Jaja — zielone warzywa Tłuszcze zwierzęce — wszystkie rośliny zbożowe Rośliny zbożowe — zielone warzywa Rośliny strączkowe — zielone warzywa Owoce niekwaśne — kwaśne mleko, jogurt Kwaśne owoce — orzechy, kwaśne mleko, inne kwaśne owoce Najgorsze połączenia Polegają na jednoczesnym spożywaniu białka z węglowodanami i są niebezpieczne dla zdrowia. Oto one. Mięso — Pieczywo, kasze, ziemniaki, cukier, miód Chleb — wszystkie białka, owoce, cukry Zielone warzywa – mleko Jaja — mleko, skrobia, słodycze, kwaśne produkty Tłuszcze zwierzęce – wszystkie białka Rośliny zbożowe – wszystkie białka, słodycze, mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupus>> wysłałam Ci maila zgodnie z obietnicą :-) Pozdrawiam i miłej nocy życzę Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc żółty tulipanku! fajnie ze wpadlas :) W sam raz na wiosne - nick i postanowienia :) Napisz cos o sobie i dopisz sie do tabeli :) pozdrawiam! a co słychac u: Żulianny Mariki_btw Basieńki-basi 14 mniej Basi2 Monciulki25 PinkPanthery Zdesperowanej by schudnać reactivy bo sie dawno dziewczyny nie odzywaly... Wszystko u was ok??? dajcie znac jak wam leci i czy wsparcie potrzebne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co Lupus :-) Mam nadzieję, że się przydadzą :-) żółty tulipanek>> witaj, zapraszamy! ;-) Miłego dzionka Kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki!! ja wczoraj troche sobie skubnelam zapiekanki ale doslownie maly kes!!tak mi pachnialo!!:) kiedys zjadlam bym cala popijac pepsi takkze jest poprawa!! juz niedlugo wiosna takze bede chodzila na dlugie spacery z moim synkiem a przy okazji spale kaloriebo bede musiala pchac wozek!! dzisiaj u mnie maly spadek wago 0,2!! zycze milego dzionka!! lupus--->> i co z ta dieta cytrynowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia2
Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - --60kg misia8362--170cm-------78.2kg--------------76.5kg------- ---------65kg lupus--------170cm-------79.1kg--------------77.1kg----- - -----------65kg Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg paulina777193...176....88kg................88kg......... ...........60kg banieczka ----164cm------69kg_-------------60kg--------------------56k g dominika023....174........90kg...............75,8kg..... ...........60kg basia2 160cm ..........78kg...............76,5....................65kg Witajcie U mnie juz było 74kg po chorobie ale miałam załamki i rzuty na słodycze i jest 76,5kg kochane trzymam kciuki ja wyjezdzam w piątek mam nadzieje że nie przytyje jeszcze wpadne do was. Potem będę na święta. Trzymajcie się dziewczynki i bedę się starała trzymać dietę a będzie praca fizyczna to może polecę w dół. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile, coś źle się dzisiaj czuje :( boli mnie głowa, jest mi niedobrze i cały czas bym spała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina777193
Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - --60kg misia8362--170cm-------78.2kg--------------76.5kg------- ---------65kg lupus--------170cm-------79.1kg--------------77.1kg----- - -----------65kg Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg paulina777193...172....90kg................86kg......... ...........60kg banieczka ----164cm------69kg_-------------60kg--------------------56k g dominika023....174........90kg...............75,8kg..... ...........60kg basia2 160cm ..........78kg...............76,5....................65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc KOchane!!! ja dzis szybciutko, niedawno wrocilam z pracy i PADAM!!!!!!!!!! ide od razu spac, ledwo zyje. Arszka ----- nie wiem skad jestes, ale jesli z poludnia to mam wytlumaczenie dla Twojego stanu - WIEJE HALNY!!! Ja wczoraj nie moglam zasnac do 2 w nocy, dzis jestem rozdrazniona i w ogole masakra jakas.... Wiec jak cos nie przejmuj sie :) Misia8362 ----- ja z ta cytrynka to ostroznie bede, praca nie pozwala na diete plynna, a poza tym za duzo chilli moze spowodowac ze mi zaczna sie pryszcze pojawiac jak nastolatce ;) Wiec bede ja stosowac w weekendy jako elemento glodowkowo - oczyszczajacy :) Basia2 ---- trzymaj sie dzielnie i nas odwiedzaj :) Paulina777193 ------ ja tu widze PIEKNY SUKCES!!!!!!!!!! gratulacje!!!!!!!! tak trzymac!!!!!!! Wiecie co - kupialm sobie dzis oryginalna czerwona herbate pu-erh, chinska... Macie doswiadczenia?? pomaga w spalaniu tluszczu jak zachwalaja???? buzki i do jutra!! ODCHUDZAMY SIE DALEJ!!! (musze wytrzymac, chyba jestem przed okresem i zaczelam wode zatrzymywac ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radze sobie raczej dobrze. Ale mimo, że chudne to euforia z powodu zrzuconych kilogramów minęła i znowu przy tej wadze jaką mam 75,5 czuję się gruba i ciężka. Nadal się cieszę, bo lepsze to niż 90, ale i tak jestem taka gruba, że masakra. Tak bardzo chcę już ważyć 60 pare kilo. Trzymam się jak mogę. Nic nie podjadam. Nigdy tak silnej woli nie miałam, ale jakoś wiara, że te pozostałe 15kg zleci mi mija. Idzie to tak mozolnie... dziewczyny co ile aktualizujemy tebele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika023>> nie martw się, niedługo wiosna to i humorek powinien się poprawić :-) Ważne, że próbujesz coś zmienić. Nie ma nic gorszego, jak tylko mówienie o zmianach. Kto nie gra, nie wygrywa ;-) 3maj się! Co ja mam powiedzieć przy 89kg :P Myślę, że aktualizacja raz w tygodniu byłaby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banieczka mydlana
witam dawno mnie tu nie było , ale to za sprawą pracy, pisze co w tym tygodniu dzis się zwazyłam i jest 67 kg spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×