Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość to przykre
:-( niestety zawsze na swoja korzyść instruktorzy zaokrąglają godziny zorientuj sie czy liczone sa pelne godziny czy 45min jazdy jest uwazana za godzine a prócz porozmawiania i wyjasnienia sytuacji to niewiele mozesz zrobic trzymaj sie i powodzenia na egzaminie :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie udowodnisz, że instruktor źle obliczył godziny. Jedyne co możesz zrobić to powiedzieć, że według Ciebie zostało jeszcze 5 godzin, bo od początku liczyłaś i zapisywałaś i żeby sprawdził, bo być może pomylił się. Jeśli instruktor naciąga ( czyt. oszukuje kursantów) to powinno zrobić się mu głupio i może tym sposobem wymusisz na nim coś w rodzaju ''a masz te 5 godzin więcej'' nawet bez sprawdzania czy to Ty masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przykre
a najlepiej sie podpisywac na karcie personalnej pod kazda wyjezdzona godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti zanim zrobiłem prawo jazdy jeżdziłem rok bez.Wiem co chcesz mi powiedzieć ale czy nie masz znajomego,który ci umożliwi w odludnym miejscu mało uczęszczanym i tam dogłębnie cię przeszkoli.Przeciez cały w tym ambaras jest abyś "poczuła" pewność za kierownicą i błuskawiczne podejmowała decyzje.Praktyka przyjdzie znacznie póżniej moze nie brawura ale rutyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie podpisalam tylko pod 3ma po tym jak wyszla akcja z tym ze mialam wpisane 3godziny za duzo] najlepszse jest to, ze tego instruktora co mi wpisal 3godziny wiecej juz nie ma , bo go zwolnili wczoraj wpypisalam sobie argumenty jakich uzyje w trakcie rozmowy z tym calym bossem nie dam sie tak wykiwac, gdyby chodzilo o godzine lub 2 to moze bym machnela reka! moze nei pamietam dat ale pamietam gdzie z kim jezdzilam i kojarze osoby z ktorymi jezdzilam , wiec jak cos oni beda swiadkami:P a czy nie ejst tak ze te godziny na tej karcie musza byc podpisane i pokazuja w osrodku egz?????????? ale pewnei to jest taka proforna i przymykaja na to oko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje 1 godzina jazdy? Ja wiem, że Ty pewnie płaciłaś za całość, ale ile tak mniej więcej wychodzi 1h ( bez teorii)? Albo inaczej, gdyby ktoś chciał dokupić np 5 godzin jazdy to ile musiałby zapłacić u Twojego instruktora? Pytam z ciekawości, bo wstyd się przyznać chociaż prawo jazdy mam od 14 lat to nie jeździłam już ho ho i jeszcze trochę. I teraz mam stracha wsiąść do samochodu. Tego lata postanowiłam, że jednak odważę się, tylko zastanawiam się czy poprosić kogoś, żeby mnie pouczył/potowarzyszył czy zwyczajnie wykupić kilka godzin do nabrania wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP u mojego chbya 40zl/h jesli sie mialo nauke w innej zkole jazdy i tylko sie dokupuje godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo. Tak naprawdę to nie miałam orientacji, ale wydawało mi się, że nie będzie tak drogo. Cześć męska pomarańcza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka..........
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, co dokładnie powiedziałeś instruktorowi i jak zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''To co miałem powiedzieć wszystko wyjaśnione w stopce,pamiętasz?'' Pamiętam, że zapytałeś czy możesz wysłać maila, aby wyjaśnić kim jesteś ( coś w tym rodzaju). Nie wiem o co chodzi ze stopką, może daj jakąś podpowiedz, bo chyba mam sklerozę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick mp-30 to rozwinięcie starego nicka. I tak każdy zwracał się do mnie MP więc postanowiłam go skrócić, a że literki MP były zarezerwowane, musiałam coś dodać do nich. Jak wpisujecie przy wysyłaniu postów, ten kod z obrazka, to jeden z dwóch wyrazów czy oba wyrazy? Bo ja wpisuje jedno słowo. Post nie zawsze mi przechodzi za pierwszym razem, ale zazwyczaj za drugim już tak. Zauważyłam, że jak wpisze oba słowa, to częściej post przechodzi już za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×