Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

desznik09 nie bądź taki świętobliwy ;) dobrze że mój współmałżonek tego nie widzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super 1:1:D A jakby zobaczył,hę.Z kolei u mnie.Miałbym przerąbane:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a gdyby nawet posądzali nas o romans to coś w tym złego widzisz ?? :classic_cool: . przecież i tak oboje wiemy że to guzik prawda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera o ty diablico:classic_cool: Lądnie się rozmawia.Skutki moga byc opłakane dla mnie. Jesli chcesz.Ale tylko do momentu az mi się pojawi i zza ramienia spojrzy.Wtedy unik:D i awantura gotowa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia to ty mi takiego smaka narobiła na nalesniki.zostały aby jeszcze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zobacz jaka potęgą so kobietki.Już zachciało mi się randkować.:PAle ubaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem w bezpiecznej sytuacji bo mój na dole radia słucha :classic_cool: a gdyby sie zdarzyło że na górę cichaczem wparuje to klikam se na inną kartę i zmyłka gotowa :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też. D i M tak miało być.Widzisz co sie dzieje.Głowe straciłem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberekDzień doberekDzień doberekDzień doberekDzień doberekDzień doberekDzień doberek ZŁOTO:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc za mądrą sugestią Lubiś idę sobie do ogródka.:D Warto posłuchać dobrych rad.:classic_cool: Kto to mówił o przepysznych naleśnikach.Będę musiał p óżniej sprawdzić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś---------------> wielkie dzięki. Przy pożeraczu czasu człowiek traci poczucie rzeczywistości:P Więc telepatia twoja była skuteczna.:classic_cool: Co do tych naleśników nigdy w takiej postaci nie spożywałem,chociaz b.lubię szpinak.Nalesniki tylko na słodko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×