Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

no niski to on nie jest, po schodach chodzi ale nie duzo to bokser :) sam chodzi, biega ale czasami jak sie zapomni to nie wie jak postawic lapy z tego co mowi wet da sie to wyleczyc wiec jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka poleciałem światłowodem i zniosło mnie na wyspy Hula Gula. obecnie utknołem na łączach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najbardziej mnei smuten że Setuszka jest chora, jej paluszek przygwożdżon piersieniem z motylkiem spowodował obrzENK .... ciekawe jak to bedzie .... to juz 2 dzień cierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria - Najwięcej postów - raz jeszcze no,no rewq to już całkiem miłosne podchody i to w mojej obecności ... toś rewq sie pomyluł jo je POLSKI ŚŁĄŻOK i niet ponimaju po russkij jak i deutsch. ... f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4020183&start=480 - 36k - Kopia - Podobne strony tego się nie spodziewałem aby za swobodne wypowiedzi umieszczać w tytule:P rewq jesteśmy słynni:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k TEZ ZWROCILAM UWAGE NA TAMTEN TOP ALE TO NEI PIEWSZY I NIE OSTATNI TEO TPU I MOJE ZLOTKO HMMM MHM sorki za caps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia co chciala panele
i chaszcze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia co chciala panele
i duzych tzytzkow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia --->to jak z tą Twoją płcią? Uchyl choć rąbka tajemnicy ;) Setunia ---> zdrówko c{_} c{_} też popijam, bo imprezka dopiero w sobotę będzie 😭 euforka dzięki 😘 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia jest tylko wypadkiem przy pracy wielbicielu :classic_cool: 🖐️ jeszcze raz zyczenie stu lat na kafe Tobie jak i bandzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że ktos z was zlituje się i narysuje zająca z jajami.Tylko bez jaj.Maja być wielkanocne.czynię poszukiwania aby dokonac plagiatu ale nikt nie ma ochoty na troche wysiłku.Zaznaczam jestem antytalentem do czegokolwiek co nazywa sie rysunek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×