Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scania

Poznam ciepla dziewczyne gotowa wyjechac na stale do Szwecji

Polecane posty

Gość eleonora1970
Witam ponownie wszystkich, wszystkie mile Panie i oczywiscie Scanie, oczywiscie,ze nie musisz sie mi tlumaczys, ale zalozyles temacik, zachecasz wszystkie mile niewiasty do castingu,a nie odpowiadasz na wiadomosci, rozumiem ze komputerek to zjadacz czasu,ale jak chcesz zakonczyc sukcesem swe poszukiwania ???jezeli starasz sie jak najmniej spedzac czasu przed kompem, troche to dziwne dla mnie. tez jak ania1311 , uwazam ,ze niegrzecznie jest nie odpisywanie na korespondencje, a pare tutaj kobietek do Ciebie napisalo...... wydajesz sie ,ze jestes milym facetem i podstawy kultury nie sa Ci obce.....nawet jezeli nie podoba Ci sie kobietka , to powinno sie odpisac i dyplomatycznie dac do zrozumienia,ze to jednak nie ta wybrana,,,,,,, a chce jeszcze jedno powiedziec,ze czasem mozna kogos zranic, nie wolno robic sobie z uczuc innych dobrej zabawy, dobrej w cudzyslowiu. wiec Scania ,jezeli Twoje intencje sa takie jak piszesz to popraw sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora1970
Scania nie zlosc sie . zlosc pieknosci szkodzi..hahaha ja tylko luzno rozmawiam,wyciagam wnioski i glosno mysle...hahahaha Madusia nie zawsze racje maja pomaranczki, czasem nie maja...hahaha Scania wcale nie jest biedny...hahahaha koniczynko, absolutnie nie chcialam mu dowalic...ze by nie bylo ,ze jestem jakas zatwardziala jedza...hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Nie zloszcze sie wcale. Nie naleze do zlosliwych lub fochliwych:-) Madusia :-) dzieki za wsparcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj jakiś dziwny dzień - od samego rana na jakieś wspomnienia mi się zebrało... i te miłe i te nimiłe niestety :O Echh... dobrze że to już piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niby też spokój ale... moja szefowa może to zmienić bo z nią to nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sajgon niemilosierny ....:( ale przynajmniej słonce pieknie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania..... głowa do gory jeszcze kilka godzin i weekend....;) ja zaraz uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam bo mam załatwienia słuzbowe na miescie..... lepsze to niz siedziec w biurze, pozdr. miłego weekendu wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam..... co tu taka cisza.... gdzie scania????? wiem jestem nieznosna..... zaczernilam sie ,aby nie bylo ,ze wszystkie pomaranczki to zle kobiety... hahahaha, pozdrowka , milego weekendziku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmyslona anielica
mam pytanie..nie czytałam od poczatku a bardzo jkestem ciekawa:)czy scania znalazł ta która ma ochote wykrasc z kraju?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkaaa76
nadal szuka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmyslona anielica
ech..wybredny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmyslona anielica
tylko..zeby kolege starosc nie zastała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postrzelona ta
Chętna jestem wyjechać do szwecji,młoda 20 lat.Scania czy jest jeszcze szansa,czy ty jesteś już z tą juleczką, bo czytałam od deski do deski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postrzelona ta
Widziała go któraś?Przystojny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postrzelona ta
halllllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postrzelona ta
Nie łudzcie się i tak poleci na młodą bo po co mu stara rycząca trzydziestka, czterdziestka.Facet w tym wieku szuka młodej od 18 góra 25,a nie piszecie że to topik dla starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki Scania nadal szuka ,dedukcja ze slowa pisanego...hahahaha a czy mloda czy starsza???? inteligencja sie liczy i urok osobisty...hihi pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×