Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

estrella 23 to logiczne, że do wiadomości z forum należy podchodzić ze sporym dystansem, bo każdy ma różne gusta. Jednak to, co pisał Szymon_T w większości zgadza się z wcześniejszymi opiniami, które były mi już znane nt. wyglądu sali w Olszynach, słabej akustyki w Babicach, złej renomy Flamingo itp. itd. Dlatego też widać, że się zna na rzeczy i nie pisze niczego złośliwie ;) Więc to dobre dla kogoś, kto dopiero zaczyna zabawę w poszukiwanie ofert związanych ze ślubem, co nie wiąże się z tym, że każdy będzie postępował tak jak nam poradzi :] Ja z pewnością z kilku rad skorzystam, bo jestem blada w niektórych tematach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Niestety to forum jest pełne złośliwości, najczęściej anonimowej. Jak pisałem nie mam parcia na śluby, nie mam też żadnego interesu w tym, żeby kogoś reklamować, a kogoś innego dyskredytować, więc luz i uśmiech na twarz przy sobocie z rana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, tutaj jak w życiu - pełno złośliwości ;) Tylko, że tutaj ludzie są bardziej odważni, bo nikt nie zna ich tożsamości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estrella 23
FFFFFFFFFFFFFFFFFFF popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmena
ja już 4 dni po ślubie, powiem wam że to był najlepszy weekend w moim życiu, oprócz małych wpadek w kościele to wszystko idealnie. Goście dopisali, zespół dał czadu goście tak zadowoleni że ze łzami w oczach dziękowali za zaproszenie. Teraz mi żal że to wszystko już minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronix
A gdzie miałaś wesele i kto ci grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmena
wesele miałam w takiej typowej sali osp i nikomu to nie przeszkadzało:) a grali mi top dance z pogorzyc byli rewelacyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jateżuw
ja też mysle że wesele w remizie to najlepsze wesela a nie jakies pokazówki w resteuracjach chociaz nic nie mam do restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porucznikowa
No ogólnie po weselu każdy chwali swoje, goście zawsze super zadowoleni, ktoś tam pisał, że dziękowali ze łzami w oczach, no tego to jeszcze nie słyszałam, inna sprawa, że parze młodej nigdy nie powiedzą, że było do dupy, albo coś im się nie podobało, dopiero potem miedzy znajomymi są szczerzy, wiem to, słyszałam wiele razy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu od razu pokazówki? nie rozumiem takiego myślenia. chętnie zrobiłabym wesele w ładnej remizie, ale niestety wszystko co widziałam po prostu mnie odstraszyło.. poza tym, w remizie nie ma noclegów, a w moim przypadku akurat potrzebuję około 35 miejsc dla przyjezdnych gości, i nie wyobrażam sobie robić wesele w remizie a na nocleg rozwozić gości do motelu (itp) oddalonego o nawet 20 minut. To nie jest komfortowe jak ktoś przyjeżdza z daleka i chce się odświezyc, byc moze przebrac, odpocząć chwilkę, a nie moze. Goscie akurat powinni sie czuc komfortowo na weselu, a nie narzekac pózniej, ze nawet nie mieli się gdzie opłukać po podrózy:) poza tym wesele w domu weselnym, czy w restauracji nie jest koniecznie drozsze, zwroccie uwage, ze nie ponosi sie kosztów wystroju (które mogą być duże), wynajmu sali czy osobnej opłaty za media. cała kwota "za osobę", zawiera już wszystko w sobie. więc jak mam zapłacić 190zł za osobe w restauracji, a 160zł za katering+wynajem sali+media+stłuczki+wystrój, to sory, ale nic sie chyba nie zaoszczedzi? no chyba ze sie samemu sale ustroi:) ale to materiały tez trzeba miec...wiec nawet jak by sie ten tysiac czy dwa zaoszczediło, to czy to jest tak duzo, biorąc pod uwagę cały ten kłopot?:p no nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmena
katering owszem droga rzecz dlatego zdecydowałam sie na znajome kucharki. produkty kupiłam za ok 6000 zl opłaciłam kucharki kelnerki i pania na zmywak 2800 zl i w tym wszystkim mialam mnóstwo pysznego jedzenia, ciast i torta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porucznikowa
ale caly tydzien przed i parę dni po spędzilas na sali tak? moje 3 kumpele mialy wesela w osp i powiedzialy ze gdyby wiedziały nie zdecydowaly by się na na, roboty mnostwo przed do tego stopnia, że na weselu nie mialy sily na noc i chcialy zeby już był koniec, tak tanio jak myslaly też nie było niestety no a wystroj, WC porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estrella 23
Naszej rasie Człowiek nikt jeszcze nie dogodził tak więc niech każdy robi wesele gdzie się podoba bo te wszystkie opinie gdzie żle a gdzie dobrze to tez do d..py ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmena
owszem, robote zaczynaliśmy we wtorek przed weselem a konczylismy w poniedziałek po i powiem wam szczerze że owszem roboty dużo ale przynajmniej mi zleciał szybko ten tydzień i nie miałam czasu sie stresować. Jakbym miała znowu ten sam wybór to wybrałabym tak samo:) ale wiem że różnie ludzie do tego podchodza ja tylko wyrażam swoja opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catering nie musi być wcale taki drogi..tak się składa, że właśnie w tym tygodniu załatwialiśmy catering na nasze wesele i myślałam, że wyjdzie duzo drożej. A 160zł " od osoby" nie jest dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Jest taka firma cateringowa Raj, z okolic Nowego Sącza, w zeszłym roku za 2 dniowe wesele brali 135 zł, 1 dniowe 115, jedzenie dobre i dużo, w tym ciasta, napoje, paczki dla gości itp - przy takich stawkach nie wiem czy warto, jak ktoś pisał, siedzieć tydzień przed weselem w kuchni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
natmaj a skąd masz catering? jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jar53- byłam na weselu w rezydencji jako gość. Obsługa bardzo miła, jedzenie pyszne. Orkiestra trochę się nie spisała ale i tak bawiliśmy się świetnie. Powinniście być zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was był na weselu na którym grał zespół Aferia z Chrzanowa ?? Może ktoś coś słyszał na temat tego zespołu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwoneczka_88 caterning mamy z Alwernii nazywa się Antidotum;) za dwa dni placimy 160zł od osoby. W tym mamy ciasta, paczki dla gości, wystrój sali, kościoła, oraz samochód;) aa i oczywiście sprzątają po wszystkim;) a ten catering Raj też słyszałam, że jest bardzo dobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Super!!! tez slyszalam ze sa fajni :))) a masz moze namiary na jakies inne jeszcze uslugi typu dekoracje foto i video?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
Szymon_T a co myślisz o Talik-TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwoneczka_88 wiesz co niestety nie mam żadnych namiarów;( jak na razie załatwialismy tylko salę i orkiestrę, bo ślub mamy dopiero w 2014;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Talik TV to kilka lat temu był ciekawy skład, taki lokalny pionier, ewidentnie się wybijali, potem obniżyli loty, teraz widzę coś próbują z DSLR, ale to jeszcze nie to, przy czym trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że na tym lichym terenie są jednymi z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
A kto nalezy jeszcze do tych 'lepszych'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Niestety w okolicy nie znam takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Dla mnie dobry film z wesela to to co kiedyś podsyłałem www.machej.pl, to pierwsza liga, ale pewnie są jakieś nowe firmy, które starają się iść tą drogą i pewnie jeszcze nie ta jakość, ale i mniejsza kasa, u nas w okolicy nie ma takich, tzn. przepraszam - ja nie znam, być może są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
W każdym bądź razie na te wszystkie produkcje za tysiaka szkoda pieniędzy i nerwów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
a z okolic Krakowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×