Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Kamerzysta,którego wybraliśmy to był sprawdzony wybór. Mieliśmy niejedną okazję bawić się na weselach na którym oni byli - widzieliśmy ich pracę na sali jak i później finalny efekt w postaci filmiku-reportażu. To był talik.tv Jeśli nie chcesz animowanych serduszek, słodkich gołąbków to z czystym sumieniem oni. Słyszałam wiele dobrego o http://filmowanie-wesel.com/ oraz widziałam jeden filmik od http://primephoto.com.pl/. Tylko oglądać i wybierać :) Daj znak jaki wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za linki :) Jeszcze trochę czasu jest, więc muszę się dobrze porozglądać :) Z wszystkich, których wymieniłaś widziałam tylko Talik-tv. No i chyba faktycznie w okolicach nie znajdę nic ładniejszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszkodowani :/
Radzimy wszystkim nie korzystać z usług kateringu JACKA NOWAKA! Robiliśmy chrzciny w niedziele, i dostaliśmy same resztki po sobotnim weselu. Sałatki nie takie jak zamawialiśmy tylko taka jaka mu została z wesela i w dodatku tylko jedna, nie dwie..wędliny stare, podsuszone, danie na gorąco było letnie i nie dobre ( rolada wieprzowa z kapustą w środku- pierwszy raz się spotkałam), kluski śląskie w ogóle nie przypominały śląskich, a danie rybne dla wegetarianki i matki karmiącej w ogóle nie dotarło!!! wstyd!!!!! PO PROSTU WSTYD!!!!!! TAKI KATERING TO MOŻESZ SOBIE WSADZIĆ PANIE JACKU!!!!! Gość po prostu nie ogarnia wszystkiego. To jest jego praca, a olewa totalnie. Spotkaliśmy sie z nim osobiście i ustaliliśmy menu, jeszcze na wszelki wypadek przesłaliśmy menu drogą mailową, a on i tak poprzywoził co mu pasował i zapomniał o dwóch osobach. W dodatku kiedy do niego zadzwoniliśmy z przypomnieniem o dania rybne, to poprosił o wyrozumiałość??????????? A my myśleliśmy że się pod ziemie zapadniemy przed gośćmi!!!!! Czyste dziadostwo a nie katering!!!!!!! i za to się płaci!!!! NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!! STRZEŻCIE SIĘ JACKA NOWAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cateringu Jacka Nowaka to opinie są naprawdę różne. Też spotkałam się z wieloma negatywnymi. Zależy to podobno od ekipy, która obsługuje daną imprezę. Nie wiem jak to wygląda na chrzcinach, ale byłam w tym miesiącu na weselu i jedzenie było smaczne, a obsługa bardzo miła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorroti
Cześc dziewczyny ja tez słyszałam że się popsuł, kiedyś robił smacznie teraz na ilośc dlatego na swój ślub wzięliśmy inny i było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
a mozna wiedziec jaki mieliscie catering?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Czy moglby mi ktos polecic jakas dekoratorke, catering, kamerzyste i fotografa? Zdradzcie jakich wy macie to chetnie ogladne ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorroti
my mieliśmy firmę Torcik z Czernej i było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Z tego co tu piszecie to widze ze firma Raj, Antidotum i Torcik sa godne uwagi. Dekoracja Antidotum i macie jeszcze jakies pomysly? Jak z fotografami i kamerzystami??? Jakich macie, mieliscie lub nad jakimi sie zastanawiacie lub zastanawialiscie? Jakich firm unikac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Nikt nie pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa777
polecam studiowall z bolęcina rzetelnie i profesjonalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Dziekuje :)) Moze ktos sie jeszcze podzieli swoimi spostrzezeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki zespół weselny polecacie?? Z proponowanych na forum - Tango Luz i Ulysses to nie mają wolnych terminów. (Nie chcę disco-polo na weselu) Z poza regionu znalazłam zespół magistrala, rewelsi. Zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta_ozimek
Zespoł Va bank chyba z Libiąża ale cięzko ich znaleść tzn ich stronę miałam gdzieś wizytówkę ale muszę poszukać, fajnie i faktycznie na żywo plus 2 wokalistki, super się wybawiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta znalazłam, ale ja chyba widzę 1 wokalistkę i 1 wokalistę, na stronce brzmią super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek007
Przeczytałam temat od deski do deski szukając przed własnym weselem informacji o Czterech Porach roku i nie znalazłam wieke, jako że wtedy dopiero był w budowie. : usłyszałam dopiero opinię od koleżanki, która była tam na weselu na przełomie sierpnia i września i miała opinię taką jak niektórzy tutaj - sala przepiękna, ale jedzenia niewiele i może ciut za wykwintne. Wypowiem się, bo sama szukałam opinii o róznych salach i nie byłoz tym szału.:P Mieliśmy wesele we wrzesniu w Antidotum w Babicach. Mało kto chyba wie, bo opinii nie widzę, że zajazd Podzamcze nabył gość który prowadzi catering Antidotum. Salę wyremontowali i jest bardzo ładna. :) Za obiad i 4 gorące dania wyszło 148 zł, ale podstawowy pakiet obiad i 3 gorące proponowano nam w cenie 135 zł, jedzenia było baaardzo dużo, nawet za dużo, nie udało się nam spróbować nawet wszystkiego bo już nie było gdzie tego pomieścic. :P Dekorację sali , tort i ciasto dla gości mielismy w cenie. Jesteśmy super zadowoleni, grał nam zespół Hiba Band ze Śląska i wokalistka przepięknie zaśpiewała w kosciele. Na pewno nie polecę kościoła w Babicach... przeboje z proboszczem to była masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta_ozimek
Zofia84 - możesz podac linka to ci powiem czy to ci, tam na pewno spiwały 2 dziewczyny ale niektóre kawałki śpiewał chyba chłopak od klawiszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta_ozimek
Ni to nie ta kapela tam było chyba www.vabanque.music.pl ale ten adres nie wchodzi dziwne parę dni temu jeszcze działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta_ozimek
ale tą hitgrupę też ktoś polecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_EsTeeR
U nas grał zespół Dejavu, subiektywnie to do tej pory nie słyszeliśmy z mężem na weselu lepszego, choć też słyszeliśmy wiele dobrego o Tango Luz czy Ulusses, znalazłam ich na fejsie: http://www.facebook.com/pages/Zesp%C3%B3%C5%82-DejaVu/184823664936257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkaaaaa
jeśli mogę wtrącić swoje szacowne 3grosze, miałam wesele w remizie i dekoratorke miałam z osieka wzięła 800zł za wystrój sali i sale odstrzeliła tak że oko bielało ;p polecam kucharki z krzeszowic pani nazywa się MAria Doła, gotuje nieziemsko za 120 osób zapłaciliśmy ok 3tysięcy za dwa dni oczywiście, jedzenie było pyszne i było go dużo. co do orkiestry zespół "Bar" z Olkusza. to tyle ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkaaaaa
oczywiście w cenie tej 3 tysięcy oprócz ciepłych posiłków zimnej płyty jest tort i ciasta które też są pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolek007 a te 148 zł płaciłaś za jeden czy za 2 dni od osoby ?? Dziewczyny pisały tu wcześniej , ze Antidotum bierze 160 zł za dwa dni więc teraz to już nic nie wiem :( Czy ktoś zwas słyszał o zespole Parasole z Włosienicy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek007
Hej, 160 zł Antidotum bierze w cateringu, nam za 2 dni w restauracji z jej wynajmem i dekoracją sali powiedział 170, ale woleliśmy jednodniowe. :) Mieliśmy w cenie menu ciasta, tort i paczki z ciastem dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×