Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość Szymon_T
W Bielksu-Białej jest firma http://www.multimedial.pl/, niezłe rzeczy robią, choć do takiego Macheja im daleko jeszcze, ale podejrzewam, że cenowo lepiej dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Ciężko coś znaleźć, nie zaglądam zwykle na strony videowców, ale jak mi coś wpadnie w oko to podam linka, a każdy niech ocenia sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Ogólnie - współczuję ;-D Zwłaszcza, jeśli się nie ma kilku tysięcy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
Dziekuje serdecznie za pomoc bo nie mam tak fachowego oka by moc to ocenic pod tym katem :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Nie ma za co, jeśli coś namierzysz mogę spróbować pomóc w miarę możliwości, na pewno obiektywnie i bez złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, weszłam teraz na stronke tego macheja i mnie zatkało.. no sory, ale chyba mało kogo stać na coś takiego, uwaga CYTAT ze stronki: "Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wypełnij formularz kontaktowy. Ceny zaczynają się od 8900 PLN." Aleksandra Kwaśniewska to może sobie pozwolić na takiego kamerzyste, ale chyba nie przeciętna para? zakładając że wesele jest na 100 osób to ok 35 tys.zł wynosi cały budżet,a przy takiej cenie za video... to bedzie ponad 40 tys.zł:/. Nie jestem znawcą i nie potrzebuje super filmu hd jak z kina (ale przynzaję, ze na stronce machej są fajne te filmy), chce miec tylko skromną pamiątkę za 2-3 tys. no bez przesady...:/ moja opinia:) kogo stać na takie coś w obecnych czasach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Talik-tv to owszem, teledyski są świetnie wykonane ;) Jednakże podczas filmowania na sali tak jak już wcześniej wspominałam pod światło ledwo było widać kto tańczy, bo były cienie ;) Na studniówce także robili film dla mojej klasy i byliśmy bardzo zawiedzeni ;) Dlatego to taka ciężka kwestia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Jest masa ludzi zarabiających dużo, którzy tyle zapłacą, ale zgadzam się, że to nie dla każdego produkt. Za 3 tys już można też znaleźć coś ciekawego, choć to nie jest łatwe, bo najlepiej widoczni w internecie są ci najdrożsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
silesiaaa filmując pod światło trzeba albo świadomie i umiejętnie użyć manuala, albo doświetlić (ale też najlepiej nie lampką po oczach, bo goście tego nie lubią), ew. operator powinien unikać ustawiania się pod światło, jeśli nie ma pomysłu co z tym fantem począć. Trzeba przejrzeć inne materiały i wtedy można wyłapać, czy ktoś popełnia takie błędy notorycznie, cz ty też miał akurat wtedy chwilę słabości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie skreślam ich całkowicie :) Póki co stanowią opcję rezerwową :P A znasz może takiego kamerzystę jak Hubert Kozik? Bo nie znam opinii innych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Ale pamiętajcie - oglądajcie dużo, jak ktoś jest dobry to ma co pokazać i chętnie pokazuje swoje produkcje. No i gusta, te są przeróżne i przedziwne czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu, co do mojej opinii ;) Jak coś znajdę to tutaj wkleję :P Póki, co zajmuje się dekoracjami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silesiaaa masz może jakieś namiary na firmę dekoracyjną? tak szczerze mówiąc to o żadnej nie słyszałam, a wypadałoby się zacząć rozglądać...:) a tak z innej beczki, można zapytać skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmena
słyszałam że w mętkowie jest świetna dekoratorka (w sumie to małżeństwo) widziałam jak udekorowali sale w olszynach i byłam zachwycona. Jeśli chcecie zdobede namiary i wyśle na maila. Z tego co wiem to za wystrój sali domów i bukiet dla panny młodej i druhen płacili ok 3500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domeniec
Noo - na zdjecia czy fotografa to żałują tak samo jak na kotlet dla orkiestry a dekoracja 3500 i nie ma po tym śladu potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
karamena czy mogłabym Cię prosić o namiary??? Mój mail to iwoneczka_88@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
domeniec jak nie ma efektu???? a na zdjeciach to co jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domeniec
na zdjęciach fotografa za 800zł nie ma NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
watpie zeby osoby dajace 800zl placily tyle za dekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
Ci, co daja 800zl za fotografa to czesto nie z powodu skapstwa tylko z przczyn czysto materialnych. Zreszta wesele to nie tylko fotograf czy kamerzysta. Wesele wiaze sie z wieloma innymi kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domeniec
zgadza się, ale robiąc w remizie zawsze trzeba ja jakos udekorowac i na to kasy nie szkoda a foto czy video to juz byle co choc to akurat zostaje na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmena
iwoneczka_88 w ten weekend bede u znajomej i wezme te namiary to ci wyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrzanowianka
Ale do jakiej kwoty bo to chyba główne kryterium :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam TOP DANCE ;).. ja bym też poprosiła o te namiary na ta dekoratorkę majnatalia@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzz......
dekor-star z dulowej...polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×