Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość gość
W Czterech Porach Roku jest mało jedzenia, niezbyt smaczne, a obsłuuga do niczego. Niestety... Natomiast lokal piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs2015
Bawił się ktoś z Was na weselu przy zespole Deja Vu z Libiąża? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs2015
... albo przy zespole Positive z Chrzanowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To studio dekoracyjne Kava i Rubin ma dość dużo opinii, znalazłam w sieci. Wygląda, że jest mają dobrą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronikaaaa
Co do 4 pór roku, byłam tam na dwóch weselach. Zgadzam się z powyższym postem, obsługa pozostawia dużo do życzenia a jedzenie jest niezbyt smaczne. Lokal rzeczywiście robi w środku wrażanie ale po dłuższej chwili ma się wrażenie że jest się w hurtowni z akcesoriami i lampami. Z zewnątrz budynek wygląda bardzo ładnie. Sala w ktorej byłam jest zdecydowanie za długa, siedziałam tak daleko że ledwo widziałam bawiących się ludzi na parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleci ktoś jakąś hurtownie alkoholi w tych okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydzanie Czterech Pór roku w Alwerni przez konkurencję nie jest niczym nowym na tym portalu, zapytajcie może kiedy tam maja wolne najbliższe wolne terminy?oj ciężko o taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O terminy ciężko, bo ludzie się rzucili na nowy lokal, wielu w ciemno, bo przecież nie było jeszcze wiadomo co i jak. Nie konkurencja obrzuca tylko ludzie którzy byli punktują co im się nie podobało, ich prawo. A Wall ciągle autoreklama tych swoich wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalami
całkiem fajne ,,wypociny,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie wiocha a już te udawane tance to bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZp
Witam jak chodzi o " Katarzyne " w balinie pomieści do 110 osób spokojnie :) Jeśli chodzi o pazerność właścicielki to nie wiem:) ja nie mam z nią żadnego problemu. Spokojnie można się dogadać, jedzenie jest pyszne i obsługa 1 klasa . Owszem 220zł od os. to nie jest mało, ale w cenie naprawdę dużo jest wliczone.. Też słyszałam różne opinie na jej temat, ale sama byłam tam kilka razy na weselu i było świetnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
220 zł za jeden dzień? Nie ma w tym lokalu niczego, co by tłumaczyło taką cenę, lokal jest ok, ale sorry nie za 220zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był ktoś na weselu w Domu Weselnym "Chechło"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_z
mrs2015 - tego zespołu Positive nie kojarzę, natomiast Deja vu owszem, byłam na weselu, gdzie grali i muszę przyznać, że z narzeczonym naprawdę świetnie się wybawiliśmy! wielki plus za dwie wokalistki, bo to rzadko spotykane, wydaje mi się, że muzyka na żywo, zróżnicowany repertuar, pełna kulturka, bardzo mili. I przyznam szczerze, że sami bierzemy ich pod uwagę jeśli chodzi o nasze wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murzynek1989
ja polecam GOŚCINIEC NA ROZDROŻU !- byliśmy tam z mężem na weselu kuzynki , następnie sami zrobiliśmy tam nasze wesele we wrześniu ! Pani menagerka ma głowe pełną pomysłów jeśli chodzi o dania, ponadto stara się aby nasze wesele było inne, wyjątkowe, obsługa na weselu ciągle w ruchu ciągle coś przynosili do jedzenia wynosili brudne naczynia, prze całe wesele obsługa miła i uśmiechnięta chetna do pomocy , jedzenie pyszne i gorące , w ogóle nie odczuwaliśmy że na górnej sali odbywało sie drugie wesele , oba wesela miały osobne wejścia , osobne ogródki, muzyki w ogóle nie było słychać ! każdy szczegół wesela był dopięty na ostatni guzik a Pani menager nad wszystkim czówała , widząc jej zaangażowanie sama byłam spokojna że wszystko jest tak jak być powinno. goście chwalili smaczne jedzienie i przytulne miejsce! dodam ze sala jest klimatyzowana i kiedy w tym roku były upały po praiw 40 stopni , pojechałam ustalić menu wseszłam na sale a tam zbawienna temperatura dla ciała :P wiec klimatyzacja działa jak należy :D szczerze polecam, chętnie odpowiem na ewentualne pytania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Krystian B
Witam, podzielam opinie poprzedniej autorki. Miałam weselę 21.09.2013 w Gościńcu na Rozdrożu w Libiążu. Fantastyczna organizacja, Pani manager od momentu początkowych ustaleń do końca w kontakcie mailowym, telefonicznym. Jedzenie fantastyczne, obsługa na najwyższym poziomie. Piękna dekoracja, my wybraliśmy opcję okrągłych stolików, zaproponowany przez Panią manager (sprawdził się w 100%). Podział sal na dwie (jedna sala przedzielona ścianą) sprawdziła się cudownie (muzyka nie przeszkadzała w rozmowach, choć tych dużo nie było gdyż goście ciągle byli na parkiecie). Zespół Adria z Dąbrowy Górniczej- FENOMENALNY!!! Pokoje dla gości na miejscu były fantastycznym rozwiązaniem. Nie ma się do czego przyczepić. Jeśli ktoś chciałby o coś zapytać odpowiem na każde pytanie dot. mojej uroczystości i kwestii organizacyjnych Pozdrawiam Marta B;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani manager z Rozdroża Gościniec Libiąż ciągle pisze i się chwali a tam tak wspaniale nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Krystian B
Jeśli ktoś nie wierzy to ma pecha. A to czy ktoś pisze prawdę można łatwo sprawdzić poprzez np. kontakt ze mną;) to forum bardzo mi pomogło przed moim ślubem i stąd mój post (nigdy ich raczej nie zamieszczam, strata czasu). Gwarantuję, że każdy gość wesela potwierdzi moje słowa:) Pozdrawiam, Marta B;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujacy
Cześć! Znalazłem tutaj informacje o różnych lokalach, bardzo mało jednak piszecie o Zajeździe pod Dębami w Chrzanowie. Czy ktoś może był tam na większym weselu? (100+). Jak z ilością miejsca? Czy goście nie siedzieli łokieć przy łokciu? Ze zdjęć i układu stolików sala wydaje się mała. No i jak jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta a ja byłam na Twoim weselu,ty jako panna młoda nie zwracałaś uwagi na wiele rzeczy,okrągłe stoły to był niewypał dlatego ze było ciasno ,podział na 2 sale to jeszcze gorsze co mogło być,brakowało kawy a łazienki były brudne i w ogóle było mało jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam te niektóre komentarze i coraz bardziej mi sie chce śmiać ,bo płakać szkoda -jedno wielkie szambo opluwania wylewania pomyji ,byle obrzydzić konkurencję -paskudnie się tu zrobiło ,ale to przypadłość internetu i używania sobie bezkarnie bo,, jestem incognito,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na Rozdrożu kilka razy i tak ubikacje czyste jak i nigdy niczego nie brakowało, co do Dębów to tam ta obsługa ciągle nie za bardzo rozgarrnięta ale ogólnie też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujacy
Po raz kolejny czytam o tej nierogarniającej obsłudze pod Dębami. O co chodzi? Na co zwrócić im uwagę przed imprezą, by nie popełniali gaf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wogóle nie wiem po co takie portale powstały chyba po to aby kazdy mógł kazdemu zrobic z******tą reklamę...a wszyscy jaseśmy różni jednemu podoba się tam a innemu tam ..śmiać mi się chce z was wszystkich i o waszych opiniach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio na kilku weselach byłem i w jedym miejscu było to fajne a na innym coś innego i na pewno nie byłem tam po to żeby komuś teraz d**ę obrabiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs2015
Ponawiam moje pytanie - czy ktoś bawił się na weselu (lub słyszał opinie) o zespole Positive z Chrzanowa? Ten temat jest o weselach m.in. z okolicy Chrzanowa więc wierze, że ktoś kto słyszał się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zespole Positive jest mało opinii bo to po prostu nowy skład starych muzyków z innych składów czy jak się to mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Krystian B
Muszę przyznać, że komentarze niektórych mnie zaskakują... Dopiero wróciłam z podróży poślubnej i odkryłam, że ktoś anonimowy bawił się na moim weselu i nie przedstawia się nawet z imienia żebym mogła zweryfikować czy tak faktycznie było... tym samym wystawia sobie opinie;) Jedzenia było nawet za dużo, przynoszono je zgodnie z ustaleniami, było pysznie i elegancko. Co do ciasnoty to raczej kpina bo jeśli byłaś na moim weselu to powinnaś wiedzieć ile było mniej więcej osób i stwierdzenie, że było za ciasno możesz sobie darować...;) co do toalet nie wiem bo miałam swoją łazienkę w naszym pokoju sprezentowanym od restauracji na noc poślubną... Nie słyszałam jednak żadnych uwag dot. problemów z toaletą... Cóż przykre to wszystko gdy człowiek przedstawia fakty z punktu widzenia osoby najbardziej zaangażowanej w tą imprezę i chce polecić miejsce które naprawdę warto. Wybór i weryfikacja należy tylko do Was;) Pozdrawiam serdecznie, M. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×