Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość gość
Sama restauracja jest ok, tylko trzeba uważać co tam polecają bo naszym znajomym polecili dja i był beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZp
220 zł to jest dużo za jeden dzień od os.za dzieci 110 zł ?? w tym jest : -lampkę wina musującego na powitanie gości -pełny obiad: zupa lub krem oraz drugie danie (np. 2 mięsa dla każdego z gości) zestaw surówek -deser, -ciasto 15 dkg/osoba, -owoce, -zimną płytę, -3 gorące kolacje, -napoje ciepłe - kawa,herbata oraz zimne - soki, napoje gazowane, woda ---mineralna - serwowane w czasie przyjęcia bez ograniczeń ilościowych. -w cenę wliczony jest także wynajem sali, media, obsługa, wystrój. w tiffany powiedzieli mi 180 zł od osoby, ale nie ma w tym wystroju sali, stołu młodych, pokrowców na krzesła, ciasta i Zaiks-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZp
chodzi oczywiście o katarzyne w balinie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenaa
a co powiecie o remizie w Żarkach i o jedzeniu tam? w lipcu idę tam na wesele szwagra a nie słyszałam zbyt wiele dobrych opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN MŁODY
A ja mam pytanie odnoście sali w Motelu Victoria?, sala jest bardzo ładna a jeszcze ma być odświeżona? czy ktoś może był tam na wesele? lub je tam organizował? czy jedzenie jest w miarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15:18 - na twoim weselu w remizie (bo cię na dobrą salę nie stać) będzie na pewno lepiej, kible sama będziesz czyścić ikawę sama podawać to nie braknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssekka
A gdzie ten motel Victoria jest? Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka 27
którzy fotografowie i kamerzyści z tego terenu mają legalne firmy i podpisują umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe pewnie z 10% :D Przez zimę to zawieszają, bo mogą ale w sezonie i tak większość działa na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość video cieneo
No to chyba jak wszędzie, nie tylko tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka 27
i nadal nic nie wiem ,moze ktoś sensownie odpowie , a nie tylko komentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co z konkurencji jesteś czy z US?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawił się ktoś na weselu w Zajeździe Magda w Bobrku? Jak było? Czy mają dobre jedzenie? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Bobrku Magda-przerost formy nad treścią ,jedzenie no nic takiego,do tego menu sami okreslaja i niewiele mozna zmienić,toalety żenujące jak na dworcu PKS boksy z płyt jak w przebieralni reala ,jak kto woli i co lubi ,podobno o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata T
tv-talik było z umową ,ale podobno mieli zakończyć działalność,fotograf to na pewno Gromala i Kowalski mają usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy to prawda że 4 pory roku nie mają klimatyzacji? Ktoś jeszcze jest w stanie się wypowiedzieć o tej sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tv talik to teraz wideokolektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs2015
witam znowu:) a zna ktoś może firmę oferującą filmowanie na ślubie i weselu lustrzankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam takie pytanie, co myślicie o przyjęciu w Restauracji NATA w Libiążu? przyznam szczerze byliśmy z narzeczonym już prawie zdecydowani na salę w Bobrku, ale kusi mnie NATA, ponieważ w cenę wliczone są ciasta. Ktoś był? organizował? Jak jedzenie, smaczne? itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po to się zarejestrowałes żeby dodac swoją reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty śmieszna /y konkurencji się obawiasz na Chrzanowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też zastanawialiśmy się, gdzie zrobić wesele. W Nacie pan manager podczas rozmowy z nami żuł gumę, nie patrzył na nas i zachowywał się nie tak jak przystało na jego funkcję. My po zjeżdżeniu paru restauracji wybraliśmy Magdę w Bobrku. Z tego co słyszeliśmy to mają dobre jedzenie i cena jest przystępna. Placki zamówiliśmy u pana Małeckiego. Dużo osób nam go polecało. Zespół wybraliśmy Extreme, bo bardzo fajnie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózowy kapturek
Trzeba mieć naprawdę niezłą fantazję, żeby opini szukać na anonimowym forum kafeterii?!Przecież tu piszą sami właściciele firm ,sal itp.Ogarnijcie się dziewczyny i popytajcie wśród znajomych.Dobrze wam radzę i życzę udanych łowów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padło na forum pytanie, to na nie odpowiedziałem,...konto miałem już wcześniej tylko zapomniałem loginu, więc założyłem nowe. A tak w ogóle, nawet jakbym chciał tu dać jakaś reklamę to co ? nie wolno. I taka mała rada dla szukających foto/wideo czy zespołu.....ceny w naszym powiecie , w naszej okolicy są nieproporcjonalne do jakości usług jakie są nam oferowane, nie wiem skąd się to bierze,....radzę się rozejrzeć w str. np śląska, z reguły dojazd jest wliczony w cenę, (cena jest niższa niż w naszej okolicy), a jakość nie do porównania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie za chwilę ktoś wrzuci namiary na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, chciałbym, bo fajna fuszka z taka obsługą wesel, ale niestety nie posiadam firmy ,...jestem tylko narzeczonym, który w czerwcu bierze ślub;-) . A co do was "goście" to jesteście jacyś przewrażliwieni na reklamy, ktokolwiek odpowie na czyjeś pytanie od razu jest oskarżony o autoreklame...żal mi was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×