Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa007

16.03. - start! Ktoś ze mną?

Polecane posty

Gość meeeD
heeej wam;D mam 164 wzrostu i waze 60 kg:( moge się do was dolaczyc?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa007 - zgodnie z prośbą zaczerniłam się :) asiekxd - dzisiaj miałam przeogromną ochotę na pizzę ale w zamian za to zaserwowałam sobie brokuły na obiad z jednym jajeczkiem. Oprócz tego miałam 3 godzinny spacer po mniej lub bardziej górzystych terenach zwłaszcza, że pogoda u mnie jest wiosenna. Rano obowiązkowo brzuszki i małe rozciąganie. Wieczorkiem na pewno pobiegam. meeeD - zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mam zly dzien... oblalam kolejny egzamin.. i na pocieszenie obzarlam sie jak niewiem ;/ i stracilam ta cala mobilizacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Wytrwala! Takie chwile sa najgorsze.. no ale masz przeciez nas... Pewnie po obzarstwie mialas jeszcze wieksze wyrzuty sumienia.. Trzymaj sie :) Kurcze... brokuly zamiast pizzy... no gratuluje. :)) Ja niestety narazie robie tylko cwiczonka stacjonarne.. tylko sobota i niedziela na basen. Nikt nie chce ze mna biegac.. a sama to troche sie nawet boje.. wiem, ze to marna wymowka.. wiosna idzie, Kochane! :) Do roboty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, trudno głowa do góry!!!.. przecież są poprawki a poza tym świat Kochana się nie kończy!... nie opuszczaj nas ;) prosimy pięknie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
Wytrwała masz po prostu słabszy dzień, jutro będzie lepiej!! U mnie dziś zgodnie z planem, maślanka. Miałam wczoraj straszną ochotę na coś słodkiego, więc kupiłam maślankę truskawkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
Ucięło mi połowę wiadomości ;p. Rano wypiłam maślankę truskawkową która tak mnie zamuliła i zasłodziła, że później jechałam już tylko na naturalnej. Jutro sery serki i twarożki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie.to : jestes na diecie jednoskladnikowej? nie boisz sie efektu jojo? kurcze.. tez bym chciala sprobowac.. ale chyba bym nie wytrzymala.. moj tata zawsze kupuje mi batona albo czekolade zebym jak wroce ze szkoly zjadla troszke enrgii.. ale ja nic nie jem, tylko wszystko dzielnie chomikuje w pudle :D troche juz sie tego uzbieralo.... mam nadzieje, ze nie rzuce sie kiedys na to wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
asiek codziennie jem jeden produkt :-) bo np. tygodnia na maślance bym nie wytrzymała. Kiedyś byłam na kapuścianej i bez problemu ją skończyłam. Ja potrafię się trzymać tylko na dietach tego typu, w przypadku 1000 czy 1200 szybko wymiękam. Kiedyś (jak byłam młoda ;D) udało mi się po prostu ograniczać jedzenie i schudłam 7 kg. Ale jak ja to zrobiłam, to nie wiem- teraz nie potrafię tego powtórzyć. Mam nadzieję, że po tych 10 dniach schudnę min. 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
Nie boję się jojo, jojo może wystąpić po każdej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
z rejestru ja jestem z Krakowa :-P ale do biegania się nie nadaje, po 10 metrach biegłabyś sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
Mieszkam na obrzeżach Krakowa, a Ty pewnie gdzieś w centrum :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
Ja z całkiem innej strony niestety. Tak to już jest mieszkać na wsi ;D. Tylko raz próbowałam biegać, przebiegłam kawałek i poszłam do domu haha. Nie lubię sportu, nie umiem nawet pływać ani jeździć na nartach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cie rozumiem ja też jestem wrogiem ruszania, za to fanatykiem słodkości i dobrego jedzonka więc efekty są widoczne niestety :P ale powolutku może coś się poruszamy zwłaszcza ze długo na takich głodowych porcjach nie pociągne;) na szczęście jest czerwona herbacia:D mniam mniam ostatnio pije jej mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
Ja nigdy nie piłam czerwonej :> naprawdę jest dobra? Ja piję herbatę tylko z mlekiem :D to samo tyczy się od kawy, od niej jestem uzależniona. Jeść też lubię, ale odkąd zaczęły mi się problemy z kompulsami to czasem myślę, że jedzenie niszczy mi życie i nienawidzę go. Słaba wola i zryta psycha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
ja już lecę, do następnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
Witam :-) już 2 kg za mną. Jak polecą jeszcze 2 to będę prawie wniebowzięta :-P. Dziś zaczynam maraton na uczelni, jutro spędzę tam 12 godzin, więc pewnie zaliczę jakieś małe odstępstwo od diety, ale coś.. Nie chcę być chuda i głupia, tylko chuda i mądra :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :* ehh to bylo juz moje 4 podejscie.. to byl egzamin z prawka ;/ ehh mam juz dosc...i powiem wam ze jak sie tak najadlam wcale wyrzutow nawet nie mialam ;/ ale macie racje... nie ma co sie poddawac..taka łądna pogoda za oknem... dzisiaj tylko platki narazie zjadlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie.to - gratulacje :) Ja też mam nadzieję, że w tym tyg. będę miała jakiś swój mały sukces :) Ja ważenie mam w niedzielę, bo akurat będę poza domem (w domu nie mam wagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała - nie łam się. Ja zdałam dopiero za 3cim podejściem. I powiem Ci szczerze były to 3 najgorsze egzaminy w moim życiu. Teraz już na szczęście mogę śmigać autkiem :) Ja też zajadam się musli i spoglądam co u Was słychać? Pozdrawiam gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh to bylo moje 3 podejscie... ale taki glupi blad zrobilam ze sobie nie wybacze ;/// i juz zrezygnowalam na szczescie z tego wiec mniej stresu bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
A ja nie zdałam 5 razy :-P dałam sobie spokój a teraz znów mnie wzięło i we wtorek zdaje testy. 5 razy nie zdać, niezły ze mnie matoł. I pewnie na 5 razach się nie skończy. Wytrwała skąd jesteś, że u Ciebie ładnie?! U mnie ciemno jak w .. jaskini i zimno. W dodatku o 15 muszę jechać na uczelnie ehh ciężkie jest życie .. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie.to
Minnka ja też uważam egzaminy za coś strasznego ;/ za rok piszę pracę licencjacką, następna tragedia będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mieszkam w Lodzi.. i nie mam za bardzo gdzie biegac... wiem, ze zawsze cos sie znajdzie.. trzeba tylko chciec.. dzisiaj masakryczny dzien.. zjadlam grzybowa na smietanie i 3 nalesniki... bez sensu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwala-Ty sie w ogole nie przejmuj. Tego juz chyba nikt nie zdaje za pierwszym razem. Temat bieganie widze, masakra dla mnie. Chociaz oczami wyobrazni widze siebie z idealnym brzuszkiem na wierzchu smigajaca po roznych parkach. Niestety tylko oczami wyobrazni :P Moj facet biega prawie codziennie, czesto po 16 kilosow, no ale ponoc przeciwienstwa sie przyciagaja. Dziewczyny dzisiaj w ogole zaszalalam. Pierwszy raz w zyciu poszlam do fitnessclubu o WOW!!!. Kobitki to jest rewelacja. Dziś siedziałam tam prawie 5h. Jutro pewnei się z wyrka nie zwlekę ale było super. Z 2h na siłowni, nawet nei wiedziałam, że teraz są takie czadersie aerobowe maszyny, na których przez godzinę można zgubić 2000 kcal!!! A ja się w domu na tym okropnym rowerku treningowym męczyłam. No i 2h na różnych aerobikach, już po wyjściu zaczęłam chodzić bardziej wyprostowana. REWELACJA!!! Polecam naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×