Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

anula tg🌼- baaaardzo się cieszę, że FFFFRRRESZCIE Twoja waga leci w dół. Może byc tak, że ten zastój był tym przełomowym i dlatego tak długo trwał. Bo 6 tygodni- to jednak spory kawałek czasu. A ile jeszcze Ci zostało do Twojego upragnionego celu? Kasiek❤️ ojjj, Ty zapracowana kobitko ;)- cmokasy posyłam Agixa ❤️- Ty pewnie już jesteś po sam czubek zawalona papierkami, hihihi. Renatka ❤️ a Ciebie gdzie wsysło? hmmm???? Ruda ❤️ czekamy na jakieś wieści od Ciebie. Kajair❤️ a Ciebie wydmuchało czy cuuuś????- też mi bardzo tęskno, ooojjjj baaaardzoooo!!!! Nigdzie Cię nie widzę-ehhhh. A reszta- dziołszki❤️❤️❤️ coście tu były ale się tak odchudziły, żeście zniknęły-hihi- pozdrowionka od nas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
witam rankiem zeliksiarki.Kochana Biuralistko jeszcze bym chciala schudnac 12kilo,w tedy mialabym normalna wage bo do 12mam nadwage,Nie wiem czy mi sie uda bo nigdy nie waZYLAM MNIEJ NIZ 70 KILO.Jestem i tak szczesliwa ze tyle schudlam,ale wiecie jak to jest,ciagle jest nam za malo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula tg- skoro sobie założyłaś, że celem będzie waga, której nigdy nie miałaś- hmmmm... aleś sobie wzięła wezwanie. Teraz przez najbliższe dwa miesiące-najprawdopodobniej- waga będzie spadać. Ale proszę włóż w to spoooro wysiłeczku. Zatem ćwiczonka bez stękania i nie ma, że boli, że się nie chce, etc,etc. CODZIENNIE!!! DUUUUŻO WODY, coraz cieplej będzie zatem picie powinno być nawykiem. Ja każdemu życzę osiągnięcia celu. Co do mnie- to jak spadnę do jeszcze ze dwa kilogramy, to wszyscy robią WIEEEELKIE OCZY, i mówią, że bardzo dużo musiałam spaść z wagi. A to jest raptem ze 3-4 kilogramów a nie 14! Dlatego póki co, moim pierwszym celem jest osiągnąć wagę w okolicach 72 Czerwiec zakończony sukcesem, bowiem waga spadła FFFRESZCIE poniżej 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka, tabletki brałam przez 9 dni, potem przestałam i rozpoczęłam poleconą przez Ciebie dietę. Stosuję ją dziś 5 dzień :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.. słuchajcie zdałam teorię !!!!! jeszcze tylko jazda i miejmy nadzieję że w auto się zapakuję już tego lata i nad jakieś morze hej hoooo... pogada w Szczecinie bleee... duszno i lało tragicznie, ale nic to gdyż waga mi spadła lekutko :) apetyt spadł drastycznie, ale i tak coś tam pożeram i popijam hektolitrami płynów... z reguły green herbacisko... pozdrowulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewczynki melduje się że żyję :p trzymajcie się dzielnie w swoim dietowaniu :-) buziaki ❤️ Aga---ledwo zipię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Lachonki :) biuralistka 😘masz rację kochana, papierów powyżej czubka głowy. Dzisiaj siedziałam w robocie ponadczasowo. Jak szłam do domu, to miałam wrażenie, że jadę na wakacje. Czasami, mam tego wszystkiego dość. Teraz mam jeszcze więcej roboty, bo zostałam sama i nie mam nikogo do pomocy :( No ale przecież nie będę mówiła szefowi, żeby coś za mnie zrobił. O dziwo sam dzisiaj powiedział przez telefon do swojego znajomego, że to nie takie hop siup, bo to co robię, zajmuje dużo czasu. Chyba myślał, że mnie nie ma już. W każdym bądź razie byłam w szoku jak to usłyszałam, bo do tej pory mówił, że przecież to co my robimy, to nie możliwe jest, żeby było przy tym tyle roboty. Z resztą nie on jeden. Nie raz już słyszałam od pracownika fizycznego, że mam lekką pracę w porównaniu do tego co oni robią. Wcześniej się o to wkurzałam, teraz olewam. Mówię, że siedzę, piję kawkę, zagryzam ciastkiem i gram w simy :) A, co do tych kijków trekkingowych, to bez obaw. W sumie to to samo co do nordic walking. Ja mam właśnie do NW i wyglądają identycznie jak trekkingowe. Przecież i jedno i drugie, to nic innego jak łażenie. Co do tego czy szit, to się okaże. 30zł to jeszcze nie zawrotna suma i jakby nawet miały ci starczyć na jeden wypad nad morze, to spokojnie możesz sobie je kupić. Wcześniej pisała (chyba) Pączulek, że ma takie z Auchana i chodzi z nimi już jakiś czas. Jak widać dają radę :) Biuralistka, a może gdzieś się spotkamy na plaży jak będziemy śmigać z tymi kijami :), bo ja chyba też swoje zabiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxana 🌼 normalnie jestem z Ciebie dumna :) Cieszę się, że dajesz sobie radę. Co do tych 5,10 i 15 kg, to nie przejmuj się tym. Nie ma tu osób które od razu tyle straciły, każdy z nas gubił kg za kg. Zobacz jak Tobie ładnie idzie :) Powinnaś być naprawdę z siebie dumna :) Trzymam za Ciebie nadal kciuki, a Ty nawet nie myśl o jakimkolwiek poddawaniu się (uprzedzam, bo w penwym momencie pojawi się chwila zwątpienia, ale wtedy tup tup tup, szybciutko do nas pisz :) ) anula tg 🌼 jakoś się uda. Jakby co, to przytnie się tu i ówdzie :) agnessa 🌼 gratuluję :) Jeszcze tylko jazda i śmigasz :) Trzymamy kciuki i ładnie się spisz tam :) a reszta lachonów co? gdzie się podziewa? pewnie już się urlopują. Mam nadzieję, że was nie zalało :* kasiek 😘😍 dobrze, że chociaż trochę zipiesz. Tylko nie przesadzaj i jedz coś. I oczywiście pij dużo. No i niech szybko będzie po, bo jak tak dalej to Wy kury zniesiecie same zbuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:) jestem,jestem i Was cały czas podczytuje:)nie odzywam sie ,bo jakoś nic się szczególnego ze mną nie dzieje...i nie mam co pisać...Jakos to lato dla mnie leniwe strasznie,nic mi sie nie chce...każda wymówka jest dobra...a to -to a to tamto...pozdrawiam wszystkie stałe forumki i te nowe również które nawet nie wiedzą o moim istnieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Wczoraj zeżarłam 3 kanapeczki (???) i to o baaaardzo późnej porze. Jedną to rozumiem - ALE TRZYYYY. Hihihi, wszystko można zrzucić na kobiece dni. Jeszcze tyyylko 3 dni dzieli mnie od urlopu. Tak naprawdę to tęsknię już za tą moją córcią ;))) Dzisiaj kolejny dzień walki ze słabościami. Waga stoi w miejscu jak zaklęta- nie potrafiłam dzisiaj jej ominąć. Chyba dopiero wynik będzie wiarygodny po urlopie. A może któraś z Was wybierze się ze mną na warsztaty tańca brzucha??? Mam zamiar jechać od 16 sierpnia- http://taniecbrzucha.pl/letnie_warsztaty2009.html Jakoś nie mogę podjąć ostatecznej decyzji. No nic, zobaczę jak to wszystko się potoczy. Super dziewczyny, że ta waga Wam spada🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka;-);-);-) Biuralistko❤️jestem ,jestem..........zalatana,zabiegana ale tu zaglądam....... Agixa❤️nocny duszku.........👄 Kajair❤️..jesteś..........pozdrowionka..... Wszystkie Was pozdrawiam cieplutko..........zostawiam tysiąc👄👄👄 Pogoda cudo.................mam nadzieję że u Was też............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś wiesz ja nawet od swoich znajomych słyszałam że taka pracę jak mam ja to każda by chciala.kawka,ploteczki.......... bzdury.......pomijając to że sama prowadziłam biuro firmy i nie było z kim poplotkować to ludzie nie zdają sobie sprawy jaka to mozolna praca i odpowiedzialna!!!!!!!! A że pracujemy umysłowo a nie fizycznie...........no ktoś musi prawda? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Ja tylko melduję, że żyję... Sytuacja w domu mnie przerasta. Mam dodatkowych lokatorów i już nie wyrabiam fizycznie i psychicznie. Ale nie tylko to... Z wagą znowu zastój. Mam doła jak stodoła. Czas mi ucieka przez palce - niby nie leżę a nie obejrzę się i trzeba kąpać dzieci i spać... Nie mam kiedy ćwiczyć, kiedy włączyć kompa, nawet zapominam żreć tabletki... buuuuuuuuuuuuuu Ale poprawie się od poniedziałku. pozdrawiam mimo wszystko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skonczyłam brać ten nieszczęsny duphaston i mam nadzieję że mnie zaleje..:/ potem powrót do "roboty' nad własnym ciałkiem... ajjj... jeszcze tylko kilka kilogramów..jeszcze kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Jakoś od kilku dni nic mi się nie chce, w pracy zapiernicz taki, że ledwo wyrabiam. Do domu przychodzę padnięta, nawet nie mam kiedy odpocząć. Już myślałam, że pogram w siateczkę, a tu masz burza jak diabli :( Do tego jeszcze dochodzi jakieś dziwne zachowanie wagi, od tygodnia stoi jak przeklęta :( (wiem, wiem to normalne - ale nie u mnie, ja mam jeszcze sporą drogą i raz dwa, niech leci co sobie myśli). Muszę przykrócić jedzenie, bo coś ostatnio za dużo sobie pofolgowałam. Biuralistka ochrzań mnie, bo jak tak dalej pójdzie, to się wykończę psychicznie. Kasiek 😍😘 kochana pomooooooooooooocyyyy........ kajair 😘 miło Ciebie widzieć, mam nadzieję, że humorek chociaż troszku dopisuje. Uśmiech masz piękny, więc lepiej, żeby nie znikał z Twojej buźki :) Renatka 😘 normalnie nie mogłam się napatrzeć na to zdjęcie, cuuuuudnie :) biuralistka 😘 przecieraj szlaki nad morzem, ja zdecydowanie biorę moje kije. Mam nadzieję, że się zmobilizuję na poranne chodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agixa❤️ biuralistka❤️ renatka❤️ oj Agixa zyczę Ci jak najmniej pracy w to lato...ja w przeciwieństwie do Ciebie mam duzo wolnego ,w wakacje pracuje tylko 2 dni,szefowa powiedziała,ze wakacje to czas dla rodziny wiec.to wykorzustuję,na kompa to jak zwykle mam czas tylko wieczorami,w dzień zajmuję sie zzaległosciami,rozkoszuję sie domem i rodziną:) Winiolka❤️prosze nie odkładaj tego na poniedziałek:(zacznij od jutra...nie wiem jak jest z Toba ale ze mną to jest tak jak sobie mówie,że od jutra coś zacznę to z tego wychodzi wielka lipa....jak zaczniesz znów od poniedziałku to zobacz bedziesz jeszcze miec do ,,zgubienia,,wekend!!!!nie wiem czy napisałam z sensem ,ale tak właśnie mysle:)zacznij ,,zaraz,, jak to przeczytasz:)ok? agnesa_31 -gratulacje:)niedługo będziesz śmigac autkiem widze:)ja to Kocham brrrrrrrrrrr:) agixa❤️oj ni folguj za duzo!!!wiem ,że to nie łatwe ,ale błagam nie folguj!!!!ja tez mam z tym kłopoty,waga stoi a wiem ,ze to nie jej wina tylko moja:( biuralistka❤️mam nadzieje ze nie było dzis tych kanapeczek?nio buziaki laseczki,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;)❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 w nowy dzionek uśmiechu życzę. A ja wczoraj pogrzeszyłam-eeee, już nawet na siebie zła nie jestem. Jutro wyjeżdżam nad morze moją radość mąci wspólny pobyt z kimś z kim nie za bardzo chce mi spędzać urlop. No ale... nie będę sobie psuć radości ;) Oczywiście szanowny m już przebąkuje, że nie może jechać-kurde, tak jakoś nie jestem zdziwiona. Reasumując: nie ćwiczyłam od wtorku zdarzały się grzeszki podczas dietowania-hm...więcej grzechów nie pamiętam. ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼 Winiolka❤️🌼 - wszystko ma swój początek i koniec-co jest pocieszające. Waga czasem ma zastój, zatem trzymaj się na tej swojej drodze do pięknej sylwetki ;) ❤️🌼Agixa❤️🌼 Renatka ❤️🌼 Kajair❤️🌼 -moje kochane dziołszki- ja sama wiem co to jest z lubością grzeszyć i nic nie robić- oczywiście w kwestii wagi- i tak naprawdę, to gdyby nie WY, to trudno byłoby po"upadku" podnieść się i dalej iść ;) i ZNOWU i ZNOWU i ZNOWU ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼 agnessa_31-GRATULACJE i trzymam kciuki. Moja córcia ostatnio zdawała jazdy i...hmmm... oblała i to na tym co potrafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. .•*¯¯*• .•*¯¯*•.. ……. .•* DZIEŃ DOBRY …. .•* ........ .•*¯¯*•. .•*¯¯*•. ….( ……. .•*,•*¯*×...) ….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•* *•.¸_¸.•* Dzień dobry to słowa na powitanie, niech ten dzień miłym się stanie. Jesteś jak kropelka wody, delikatna płynąca powoli, a ile kropel w wielkim oceanie tyle buziaków ślę na śniadanie...;) _____(¯`v´¯) ______(¯`(█)´¯)__(¯`v´¯) _______(_.^._)__(¯`(█)´¯) _________(¯`v´¯)´(_.^._) ________(¯`(█)´¯)(¯`v´¯) _________(_.^._)(¯`(█)´¯) ____(¯`v´¯)_____ (_.^._)(¯`v´¯) ___(¯`(█)´¯)__(¯`v´¯)__(¯`(█)´¯) ____ (_.^._)__(¯`(█)´¯)__(_.^._) _____ (¯`v´¯)´(_.^._) (¯`v´¯) ___█(¯`(█)´¯)_█____(¯`(█)´¯) __██(_.^._)____█___(_.^._) _██████_______█ ███_█████______█ ████_██████____█ █████_████_█___█ ███_██_██_██__ █ _████_██_█_██_█ __████(¯`v´¯)██(¯`v´¯) ____██(¯`(█)´¯)█(¯`(█)´¯) _____██(_.^._)██(_.^._) _______███(¯`v´¯) _________█(¯`(█)´¯) __________█(_.^._) ___________███ `•°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜.˜”*°•.˜”*°•. *\'¯*•. MIŁEGO DZIONKA, ...*•-•* ..) ……. .•* UŚMIECHU .•*WIELE BUZIAKÓW I SŁONKA ........ .•*¯¯*•--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś❤️ Tamto było z kwietnia-teraz mam aktualne-przedwczorajsze hi hi hi ...... Biuralistko❤️ morze...cudnie......duchowo będę z Tobą;-);-);-) Oj nasz grzeszny aniele.....................👄 Kajair❤️ Szlag mnie prawie dziś trafił bo okazalo się że z powodu szkód górniczych nasze kąpielisko zostało zamknięte:-(:-(:-(:-( czynny jest tylko brodzik gdzie woda sięga mi w najgłębszym miejscu do kolan...a trzy głębsze zamknięte:-(:-( Poszukam jakiegoś kąpieliska w miarę niedaleko,przecież nie będę całe lato korzystac z krytej pływalni,choć wczoraj zaliczyłyśmy dwie godzinki basenowania się.;-);-);-);-) Winiolka🌼 cierpliwości dziewczyno.....❤️ Pozdrówka dla wszystkich laseczek👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 🌻 ---> nie poćwiczę, bo mnie cioteczka odwiedziła i zalewa tym razem bardzo, a u nas jest taki upał, że chyba nie wychodziłabym wtedy z kibelka... poza tym mój mąż ma nocki i cholera nie mam kiedy ćwiczyć na spokojnie, nie chce mi się słuchać jego komentarzy... a popołudniu pełna chata, więc też odpada. Nawet wieczorem nie bardzo, bo ze względów zagęszczenia w domu łóżeczko małej stoi u nas w pokoju i nie ma miejsca... Wiem, wiem - pewnie jakoś mogłabym pokombinować ale jakoś nie mam głowy do niczego :( ---> waga generalnie od kwietnia ma wolne... W sumie dobrze, że nie rośnie... Ale chyba mi pozazdrościli na weselu brata i przeklęli - bo od tamtej pory może 2 kg mi ubyło. Fakt, że mniej piłam wody - ale to już od dziś naprawione :) mój sposób to nalewanie do małej butelki z dzióbkiem i noszenie jej przy tyłku. Wtedy nie zapominam pić :) pozdrawiam wytrwałych i walczących 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
witam Was dziewczynki.powiedzcie mi czy naprawde bede tak zle wygladac gdy schudne jeszcze te 10kilo?Wiem ze to waga ktorej nigdy nie mialam,ale ja do tego celu mam nadwage.Mam nadzieje ze nie bede musiala sobie nic obcinac,cwicze codziennie abski,i dodatkowo smaruje sie zelami ujedrniajacymi,a od dzisiaj kupilam sobie blonnik bo mam zaparcia.Mam nadzieje ze uda mi sie wygladac w miare normalnie.Ale i tak jestem szczesliwa ze ludzie zauwazaja ze mnie ubylo.na nk sa niektore moje zdjecia mozecie sobie poogladac nazywam sie anna pietrzyk tarnowskie gory.Bardzo Wam dziekuje za to ze jestescie i wspieracie.Z Wami chudniecie to przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki szykujcie się do mnie bo kuchnia już GOTOWA!!! 🌼,dawno tu nie byłam ,ale nadrobiłam czytanie. od poniedziałku zaczynam sprzątać ten cholerny bałagan co się narobił przez tan remont kuchni od miesiąca nie biorę zeli i waga jest 65kg. czasami 64kg.i staram się jeść tak jak do tej pory z zelą!! ale jeszcze mam zamiar pobrać zelkę z 2 miesiące i zobaczyć czy waga pójdzie w dół czy nie!! lecę spać -pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️dziewczynki pozdrawiam poszla cioteczka,ale zostawila ze soba 1 kg:(buuuuuuuuuuuuuuu wredna -jedna!!!! biuralistka 40-zdjecie rewelka:):):)agixa❤️renatka❤️ Winiolka:):):)pozdrawiam i jak wzielas sie od dzis???mnie tez chyba zauroczyly citeczki jak mnie widzialy poltora miesiaca temu :(hm....ale im pokaze jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze końcówkę kobiecych dni mam i to chyba przez to waga nie spada;(. Co prawda grzesznie było ale nie aż tak;) Dzisiaj wyjeżdżam-HHHUUUURRRRAAA! Z wczoraj na dzisiaj opanowałam zabawki i duperelki u córci pokoju ;) Ależ tam duuuużo czasu spędziłam. Nie wyrzucałam nic oprócz uszkodzonych rzeczy, niech sama właścicielka zabawek wskaże, które oddać. No to pomykam do moich papierków ;) I życzę miłego czasu-beze mnie. hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Ja mam taką prośbę do was czy możecie mi dziewczyny napisać ile czasu bierzecie zele i ile przez ten czas schudłyście . Dieta jakaś ni i jakie ćwiczenie może ktoś linka wrzuci . Bardzo proszę o odpowiedz . dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)witam wszystkie dziewczynki:):):) biuralistko:)❤️zyczę ci opalenizny,,na machon,,:) agixa❤️pozdrawiam renatka❤️miłego wekendu tygrysek80🌻musisz słonce troszeke poszperac,znajdziesz tu wszystko...naprawde...ja osobiscie nie biore juz zeli:)zale wciąz sie dietuje:)tzn warzywa,warzywa,warzywa,np. mięsko,rybka, gotowane na parze...staram sie nie pzrekraczac 1000-1200 kcal dziennie,kalkulatory kalori znajdziesz w necie,to bardzo łatwe...Teraz praktycznie na kazdym produkcie masz napisane ile co ma kcal...musisz kochana liczyc:)nauczysz sie tego szybciutko:)musisz przedewszystkim poczytac to forum....duzo tu znajdziesz...naprawde powidzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tygrysek:)co do linków to Ci niestety nie podam,bo nie korzystam...ale laseczki tu ćwiczą jakiś abs:)poszukaj w necie -dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
$$$$ _$$___$ _$$$$$ _$$___$$$$ _$$__$$__$$ _____$$__$$_$$$$$ _____$$__$$_$$___$ ______$$$$$_$$$$$____$$$$ ____________$$__$$__$$__$$ ____________$$___$$_$$$$$$ ____________________$$__$$ ____________________$$__$$ _$$$___$$ _$$_$__$$ _$$__$_$$___$$$$ _$$___$$$__$$__$$ _$$____$$__$$$$$$ ___________$$__$$ ___________$$__$$ _$$__$$ _$$_$$ _$$$$____$$$$ _$$_$$__$$__$$ _$$__$$_$$$$$$__$$____$$ ________$$__$$__$$____$$__$$$$ ________$$__$$__$$_$$_$$__$$ ________________$$_$$_$$__$$$$ _________________ $$_$$___ $$ __________________________$$$$ _____________________________$ ____________________________ ………….(…………………… …......)…)..(…………….. ..........)..(.~( …)……………… …….(..~.)...).(………………. ….[=========== ]………… …...\\. °°°°°°°°°°° /_ _ ……… ……|……………|ˆˆ\\*\\ ….…. ……| KAWUSIA |.. |*|……… …...|……………| /*/………… ……| °°°°°°°°°°° |ˆˆˆˆ…………… …….=========……………… ( `v´ ) `•.♥.•´ POZDRAWIAM ♥.( `v´ ) ¸♥`•.♥.•´ SERDECZNIE:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×