Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Zawsze w sercu noś pogodę i miej rozpromienioną twarz Nie udało Ci się w środę to przed sobą czwartek masz! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ja już w domciu i chlipię w rękaw:-(:-(:-( Łapka mi spuchła(dłoń z wierzchu),coś gdzieś źle piłkę odbiłam,nie wiem nawet kiedy i po godzinie męczenia się na boisku dałam spokój żeby jeszcze sobie nie pogorszyć.Mam żel,zimne okłady i będę się kurować,kurcze-prawa ręka. Wkurzona normalnie jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłyście że dobrnęłyśmy do setnej stronki naszego topiku;-) Mamy tu sto stron naszych smuteczków,radości,walki,wspierania się....... Mało mamy okazji do wspólnego świętowania więc ja Wam kochane życzę wszystkim razem i każdej z osobna: ..........Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem ją wspominać z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. Bądż dobra dla innych. A przede wszystkim.... Dla samej siebie.......... 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki!!!!!!!!!!!! 👄 Renatka3355 Kochana Ty moja! nie pLacz wszystko bedzie dobrze!!!oklady jak najbardziej a jeesli jutro bedzie gorzej to zmykaj do lekarza.moze przeswietlenie???? ale ja wiem ze wszystko bedzie dobrze!!!! ja przyznam Ci sie ze tez lezki wycieram :-( jutro wracam do domku... ja nie chce wracac tu jest tak bosko!!!!!!!!!!!!!!! meza upilam a jak!!! dlatego tez wczoraj z mojej strony byla tu cisza.robilam rozeznanie w tureckich przystojnakach.cos Wam przywioze :-) to bedzie niespodzianka!! :p beret przestal dzialac ale to nie wina Agixy dziewczynki.musze sie Wam przyznac do czegos.... beret nie wytrzymal tempa pracy-ja non stop sie rozgrzeszalam!!! tu jest takie pyszne jedzonko.fakt owocow tez jemy w big ilosciach ale....i to tureckie piwko i winko :-) Aga jak tam Twoje oczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30❤️ więc awaria berecika zostanie Ci wybaczona skoro to wynik Twoich wybryków;-) Ojjjj szkoda wracać ,napewno. No cóż będziesz tęsknić i napewno tam wrócisz z tego co pisałaś masz tam znajomych i nie pierwszy(zatem i nie ostatni raz)pojechałaś. Ale wiesz u nas też słonecznie(pewnie nie tak jak tam)ale gdzież znajdziesz takie uroki KIELECCZYZNY jak u nas kobietko??????? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka3355--- pewnie ze tu kiedys wroce ale kiedy....? znajomi ugoscili nas jak rodzine i juz zapraszaja ponownie:-) moja corka baaaardzo happy.wszystko sie jej tu podoba.ciezko wracac dobrze ze w PL pogoda sie poprawia:-) zrobilam sie troche czekoladka ale moja zuzka to pobila nas oboje.wloski jakby ma jasniejsze tylko oczy sie swieca.moje serce az rosnie gdy widze jej radosc bo ten wyjazd bardziej dla Zuzalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że jeśli do jutra będzie bolało to pomykam do ortopedy i na prześwietlenie:-( Ale ja myślę że nie będzie tak źle-choć jestem zawzięta i uparta to wiedziałam że bezpieczniej będzie jesli zejdę z boiska i wrócę w piątek jeśli będzie ok,niż zagram do końca i przez kolejny miesiąc nie wejde na boisko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczki zawsze się najbardziej cieszą-moja Oliwka w poniedziałek wyjeżdża w ramach "Zielonej Szkoły" na dwa tygodnie do Łeby-aż jej zazdroszczę-mają tak ciekawie rozplanowany program,wycieczki i inne atrakcje że też wróci zachwycona tak jak Nika dwa lata temu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam dziewczynki!!! ostatni wieczor wiec idziemy troche poszalec :-) dobrej nocy dla Was Agixa znowu telepatia zawiodla :-( zadzwonie gdy dotre do domu z rodzinka cala i zdrowa mam nadzieje 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda102🌼 "Wiara czyni cuda"👄-mój mąż ma inna wersję-"wiara to połowa sukcesu........druga połowa to szczęście". Niepedagogiczne podejście....ale co tam..... Co do dowcipów;-);-);-);-);-);-)faceci..............;-);-);-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobietki🖐️ No ja już nie mogę wystarczy nie byc tu 2-3 dni i katastrofa z czytaniem schodzi 3-4 godz. a jak skończe to już nie mam siły nawet pisac renatka3355-skarbie widze że obie jesteśmy poszkodowane ja łokiec Ty dłoń oj kaleki z nas straszne?👄 kasiek30- kobieto jak tak bedziesz tak szalec tam to jeszcze jakiś Turek Cie mam uprowadzi i co bedzie z berecikiem!!!🌻 ruda102- gratuluje może póżno ale szczerze👄 Pozdrawiam pozostałe zelixary👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wessało mnie w pracy i w domu. Ładna pogoda to goście chętnie przesiadują na nasłonecznionym ogródeczku :-) I dlatego mam tak maaaało czasu dla Was. Wszystko uzupełnię, wszystko nadrobię. A Wy tu TYYYYLLLE GRYZMOLICIE, że SZOOOK :-p Nawet nie mam czasu poczytać nie mówiąc o odpisaniu dziewczynom w potrzebie. Wybaczcie mi :-( Kochane jesteście, że tak się wspieracie wzajemnie. I wiecie cooo? Może i jestem hipokrytką, ale lubię \"DUPOWŁAZY\" hihihi a nie złośliwości na forum❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 mika33- normalnie mnie swędzi i co chwilkę się drapię. Ale nie jem tabletek ponad tydzień a swędzenie pozostało. Dopiero dzisiaj wpadłam na to, że byłam na solarium-jakoś tak łączę owo solariowanie się ze swędzeniem. Obecnie smaruję się jakimiś mazidłami. Ale może to właśnie zela a nie coś innego? Już sama nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️kasiek31- ja jestem łasuch straaaaszny. Nie wróciłam do wagi sprzed pierwszego zelixowania. trzymam się cały czas w podobnej "tonacji" wagowej. Odstawiałam stopniowo, czyli 1 tabletka na 2 dni. Ale to dlatego, że chciałam aby na dłużej starczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam gości i właśnie poszli. Tak więc mogę NAS odwiedzić :) hihihi Renatka3355 😘 moje Ty kochane biedactwo :* Ja pół roku temu na panieńskim mojej przyjaciółki też sobie uszkodziłam łapkę. Do dzisiaj się śmiejemy, że my jak się bawimy, to na maxa. Poszłyśmy w dziewczynami na miasto i tak od lokalu do lokalu, w jednym zabawiliśmy dłużej. Jak się wygłupiałyśmy na parkiecie, uderzyłam wierzchem dłoni o łokieć, sama już nie wiem kogo, i pękła mi żyła. Guz wyszedł jakbym piłeczkę pod skórę włożyła, ale co zrodbiłam? Poszłam do barmana po lód i bawiłam się dalej. Zeszło mi po 2-3 tygodniach. Kiedyś moja mama uderzyła się o mój łokieć (to chyba u nas rodzinne), pojechałam z nią na pogotowie, tak więc teraz wiedziałam co mam robić :) Mam nadzieję, że u Ciebie to tylko stłuczenie i szybko przejdzie :) Uważaj na łapkę i nie nadwyrężaj jej. A w tym tygodniu nie graj już. Tak właśnie się widziałam, że jest coś nie tak. Tylko czemu od razu nic nie powiedziałaś. Buziaki słoneczko i jak najmniej bólu 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja30🌼 1 kilogram na 3 m-ce mniej to mało. Ale muszę poszukać Cię w tym gąszczu co piszesz o sobie i ile ważysz i mierzysz i latek liczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam do Was dziewczynki kofane baaardzo wieeeelką prośbę :-) Proszę na mojego maila: biuralistka@interia.pl dokonać wpisu wagowego. Bo jestem leniwa, hihi i chcę sobie ułatwić. Nie ważcie się, tylko podajcie mi: Nick/data zelowania/wiek/wzrost/waga/waga po tygodniu/waga po... '1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Wiek Dnia cm kg kg kg kg kg kg kg kg kg kg kg Agixa 18.02.2009 177 128,6 122,1 121 120 118,1 Ada3115 24 18.03.2009 165 80 Agalipa, 164 93 Aliszta 25.03.2009 158 64,8 Amanda_mn 19.03.2009 170 86 Ambra 1986 12.03.2009 Angelika1590 anula tg 30 19.03.2009 165 91 85 Ashtraygirl 21 20.03.2009 170 91 88 Ata26 26 15.03.2009 165 73 69,5 Bambooshek 26 24.03.2009 160 67,2 66,3 Benita*** 164 Blanka_27 27 01.03.2009 78,7 73,6 73,4 73 Ada3115 11.03.2009 172 74,1 70,5 Edytusia 39 30.03.2009 160 75 72 Eva27 26.03.2009 Ewka28 28 26.03.2009 165 70 Goplanka 22 13.03.2009 170 88 86 84 Gosik39 40 12.03.2009 156 93 90,4 Gucia77 32 29.03.2009 168 109 Hera1 28.02.2009 160 86,7 Ikrolik 170 68 Iwcia73 36 05.02.2009 157 73,8 68,8 68,3 67,7 66,7 65,5 Iwona111- 24.03.2009 168 70 Iza26, 26.03.09(?) 169 91 Joasia2106 23 14.03.2009 156 76 74 Joasia27 27 18.03.2009 165 70 65 Julia Agnieszka 01.03.2009 Kajar [serce 34 01.02 BZ 156 91 89 87 85,4 84 82,5 81 81,6BZ Kasiek30 38 15.03.2009 168 73 BZ kisserka 24.03.2009 70 Lenka203 34 10.03.2009 165 85 Livi1982 27l(?) 27 164 68 Lucia12 38 06.03.2009 164 95 Maciek1234 08.03.2009 167 88 Madziunia88 Majko 77 32 25.03.2009 170 118 Mama1971 35 18.03.2009 170 98 Men 21 16.03.2009 Monikap667 07.03.2009 175 85 MONIUSIA35 35 16.02.2009 155 80 78 72 BZ 70 Nadiia 31 02.01.2009 170 90 90 90 90 87 85 78 78 BZ naturalna27 157 63 Nowa ala 31 17.03.2009 171 74 nutella prosto ze słoiczka 25 26.02.2009 173 93,5 89,5 Olus23 25 13.03.2009 160 69 68 67 66 65 Paczulek 24 20.02.2009 173 88 78,2 78 Pączuszek84 25 27.03.2009 165 73,5 72,7 Renatka3355 34 16.02.2009 165 76 74 BZ 74 Ruda102 43 10.03.2009 166 78,9 75,4 75,4 74,3 73,8 Sylwia1203 25 19.03.2009 162 75 wielbicielka czekolady Winiolka 32 13.02.2009 170 95 94 93 91 90 87 Zielonooka27 27 01.03.2009 170 79 BZ 75,5 74,5 73,8 Zuzia78 19.01.2009 170 78,3 64,5 *92kg170cm 25 26.03.2009 170 92 90 Legenda: 1. Nick 2. Wiek 3. Data rozpoczęcia odchudzania 4. Wzrost 5. Waga 6. 1 tydzień z zelą 7. 2 tydzień z zelą 8. 3 tydzień z zelą 9. 4 tydzień z zelą 10. 5 tydzień z zelą 11. 6 tydzień z zelą 12. 7 tydzień z zelą 13. 2 m-c 14. 2 m-c i 1tydzień 15. 2 m-c i 2 tydzień ostatnia tabelka, jutro uzupełnię (mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek30 😍 nie chcesz do nas wracać?? No ja ci dam. Ja się już za Tobą stęskniłam, więc wracaj mi tu szybko. Nie martw się pojedziesz tam jeszcze :) Może następnym razem już nas nie zatrzymają na granicy. A wiesz, to wszystko przez rudą102. Nabrała tych książek z angielskiego i nie wiedzieli co to jest. Myśleli, że chce zrobić jakieś plany zbrojeniowe. No mówię Ci co my się miałyśmy. Już myślałam, że wyszłyśmy z opresji, jak renatka3355 wyciągnęła piłkę do siatki i powiedziała, że jedzie na zawody EURO TURO 2009, a my jesteśmy drużyną siatkarską. Wytłumaczyliśmy, że te podręczniki rudej, to po to, żebyśmy potrafiły dogadać się z organizatorami zawodów. Wszystko już było ok, praktycznie część z nas przeszła odprawę, ale renatka3355.... no mówię Ci. Rozłożyła nas na łopatki. Nie wiem skąd i jak ona to zrobiła, ale wyciągnęła konia i powiedziała, że każda drużyna sportowa ma swoją maskotkę, a ten koń to właśnie taka nasza maskotka, do tego nazwała go Trojnek. Nie jakiegoś tam konika, kuca czy coś, ogier jakich mało. Trojanek, hehe też wymyśliła. No i wtedy nas zhaltowali i kazali nam wracać. Tymi liniami już na pewno do Turcji nie polecimy :( W przyszłym roku trzeba będzie szukać innych. Ale nie martw się, wcześniej przebadam wszystkim bagaże. Jeszcze przed wyjazdem na lotnisko. Na koniec jak przetrzepali na walizy, normalnie byłam w szoku co dziewczyny pobrały. Lucia z rozpędu (penie pakowała się na ostatnią chwilę) wzięła haczki, grabie i płyn do spryskiwania truskawek. Monisia nabrała pater i fartuszków (takich kelnerówek), nie wiem, chciała obsłużyć tam wszystkie wesela czy co? Naddia nabrała pudełka z Kopcem kreta (chyba chciała napiec ciast na te wesela, co Monika chciała obskoczyć). Winiolka zapakowała rowerek stacjonarny (zabrała koleżance, ten co wcześniej jej dała), powiedziała, że nie będzie jej męża, to będzie mogła spokojnie pojeździć. Hmmm znam przyjemniejsze sposoby na gubienie kalorii, ale ten rowerek? Iwcia73 wzięła poduszkę od tego nowego wypoczynku, bo chciała sobie kupić jakąś ładną narzutę (poduszka jakaś dziwna, nie wiadomo czym wypchana), a na dodatek wzięła jeszcze książkę kucharską i powiedziała, że w wolnej chwili będzie musiała poszukać jakiś nowych przepisów, bo już nie wie co ma gotować. Ja się pytam: W JAKIEJ WOLNEJ CHWILI??? Iwcia, to już nie miałaś zamiaru spać? A kajair? Miała taką wielką walizę, ledwo się zamykała. Jak mieli ją kontrolować, to narobiła takiego krzyku, tak na nich wrzeszczała, jednego, to nawet okładała bagażem podręcznym. A do nas na koniec się tylko uśmiechnęła, to nie był zwykły uśmiech, tylko taki wiesz... Jakbyś coś zmajstrowała i miała z tego satysfakcję. Do dzisiaj nie wiem co ona miała w tej walizce. Wiesz co, już na początku powinnam była się domyśleć, że coś będzie nie tak.Ochrona się koło nas jakoś dziwnie kręciła. Co się dziwić, zobaczyli bandę rozchichotanych (powiedzmy, że to było średnio głośno :P) babek, to bali się, że coś zmajstrujemy. W pewnym momencie pojawiła się policja i straż graniczna, a to dlatego, że przyszła nas pożegnać biuralistka (czemu sama nie chciała lecieć?) , wiesz jakie zdziwienie wywołało pojawienie się zakonnicy w miniówce i dającej kopniaka każdej babce z naszej bandy? Chcieli ją zatrzymać. Jak to nasza biuralistka, jakoś z tego wybrnęła. Ale nie chciałabym być na ich miejscu, jak im nagadała, mówię Ci, aż im poszło w pięty. Nawet za szybą stało to wredne NK, ale jak ją zazdrość zżerała. I bardzo dobrze, niech wszyscy wiedzą jakie jesteśmy fajne babeczki. Tak więc jak widzisz, następnym razem musisz jechać z nami. Nie tak osobno :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam spać. Milutkich snów i do jutra dziewczynki :) Buziaki dla wszystkich 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Szczęście mieć Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo ;D nie -no Agixa teraz to juz przesadziłaś :) wszystko wygadałaś!!!!jak mogłaś ,aż się posikałam ,a myslałam ,że nie mam problemu z trzymaniem moczu :)pytasz co miałam w walisze ,zależy o którą pytasz?w tej dużej to miałam Martini i Bacardi,nie powiem w jakiej ilości,bo mnie stąd WYRZUCICIE,i wyląduję na innym topiku...dla uzależnionych... ...ale swoją drogą to cieszę sie ,że tutaj są takie dupowłazy... aaaa Agixa mamy juz jednego osła :):):)a Ty jedynie możesz byc Sliczną Osliczką,a tego szefa to zwolnij ,bo co On myśli!!! ,ze w pracy się pracuje? czy co!!!Burak jeden!!!! pozdrawiam Was kochane :) renatka 3355-eh...my english no very well-juz nie ten łeb :(wrrrrr-a szkoda troche by mi ułatwił życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie. To uzależnienie. Pójdę się leczyć. NIEEEEEEEEEEE ja lubię to uzależnienie :) hihihi Czytałam kiedyś nt. \" Odchudzanie na zawołanie\" nie wiem czy coś słyszałyście na ten temat. Właśnie szukałam jakichś informacji i trafiłam na recenzję tej dietki ( z resztą na tej stronce macie kupę innych diet). Poniżej link do recenzji http://dietaiodchudzanie.pl/odchudzanie-na-zawolanie-recenzja/ Ta cała dietka jest do kupienia, ale internet hmmm tam znajdziecie wszystko. hihihi Podaję wam linki do stronek, skąd możecie ściągnąć tą dietkę. To jest ta sama dieta, tylko na różnych serwerach. http://rapidshare.com/files/222528419/Odchudzanie_na_zawolanie.zip http://odsiebie.com/pokaz/2257172---b1dd.html http://www.sendspace.com/file/zctztk Właśnie ją sobie ściągnęłam i przeczytałam tą podstawową. Jutro przejrzę TURBO. Wydaje się taka niczego sobie. Biuralistko, a jak Ty to widzisz jako specjalistka? (hihihi dupowłaz? Nie :) ) Liczę się z Twoim zdaniem :) 😘 Kajair 😘 na martini, to ja się zawsze piszę. Tylko wcześniej odstawię Zelkę :) Dobra, już idę naprawdę spać. Milutkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Agixa -ja ci pokażę język,to zobaczysz 👄🌼 --> renatka- mam dwie żabcie- Oliwcie i ...... Julcie :):):). jutro się odezwę ,dziś tylko wpadłam ----uzależnienie hehe. Drugi dzień bez cukierasów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa złotko czytałam kiedyś o tej diecie,ale myślałam,że to jakaś ściema . Miałam to na poczcie i potraktowałam jako spam . Zaraz poczytam. Bo tego typu rzeczy jest multum....:) Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------OooO--------- Pomyśleć, sąsiedzie, że wasz Artuś się dziś żeni! A jeszcze wczoraj raczkowało to na czworakach po podwórku, taplało się w kałużach, gaworzyło... - Wieczór kawalerski wczoraj miał. ---------OooO--------- - Jaka jest największa różnica między kobietami a mężczyznami?? - To, co mają na myśli, mówiąc: \"Zużyłem/am całe opakowanie chusteczek oglądając ten film\". ---------OooO---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny!!!!!! przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam!!!! pewnie myslicie ze o was zapomnialam ale to nieprawda!!! juz daje szybkie wytlumaczenie bo za chwile musze spadac! siedzialam i praktycznie 20 godz na dobe pisalam ten esej okropny. no ale juz zdany!!! i teraz mam 3 tygodnie wolnego. nie pisalam bo wiedzialam ze jak raz zajrze to zamiast skupic sie na pisaniu zaraz bede czytac i pisac ..ale na forum heheheh. a teraz,,dokladnie za 2 godz i 40 minut wyruszam w podroz do naszej kochanej Polski!! juppiiii!!!!!! :) :) :) a ze w domu neta nie mam, to nie zajrze do was przez 3 tyg....juz mam wielkie zaleglosci z czytaniem..a co dopiero bedzie za 3 tygodnie??? heheheheh...no ale nadrobie jakos. przeczytalam tylko wpis o tabelce...Biuralistko kochana nie obraz sie ale podam Ci teraz wage bo juz naprawde nie mam czasu aby maila pisac. mam nadzieje ze wybaczysz moja Droga, tak wiec waga: 68,5..w koncu cos ruszylo...no ale to bardziej przez brak snu heheheh i na zakonczenie: kupilam sobie na pierwsze wesele mala- czarną :) :) stare babki beda mialy temat do plotek ale co tam :)a chlopaka nastraszylam ze 11 kg przytylam hehehehehhe,, i glupek dal sie nabrac :) ale bedzie mial za to mila niespodzianke.... co do pobytu w Polsce, to pewnie duzo nie schydne....ba...moze i przytyje :( kuchnia Mamy. Babci i Sasiadki...do tego 2 wesela i alkohol :( no ale miejmy nadzieje ze nie bedzie tak tragicznie pamietam ze ktoras z nas tez ma jutro wesele, wiec zycze udanej zabawy!! przepraszam ze nie pamietam ktora to kobitka no i Kasiek milego pobytu w Turcji!!! duzo slonca!!! i przystojnych Turkow :) :) :) dobrze dziewczyny..i chlopaki, bo przeciez Panowie tez z nami sa!!! zycze wam spadku wagi i wytrwalosci!!! zwlaszcza jak Kasiek pojedzie prosze nie podjadac bo nie bedzie komu was rozgrzeszac hehehehehe buziaczki kochane!!!!! i trzymac kciuki papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Miłego dzionka po bladym świcie, z całego serca tego Wam życzę, uśmiechu dużo no i radości na twarzach Waszych niech dziś zagości. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich cieplutko !!!!🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 Dwa dni mnie nie było a czytania co nie miara, uff ale przebrnełam.. Agixa 😘 😘 dziękuję za informacje na temat herbatek jesteś kochana ❤️😍 biuralistka40😍 wysłałam maila ║═══((¯`•»*(`•♫•´)*«•´¯))═══╗ ║ •♫•(( DZIEŃ DOBRY •♫• ║═══((¯`•»*(`•♫•´)*«•´¯))═══╝ ___________♥♥ _________♥_♥_♥ _________♥___♥♥ _________♥♥__♥♥ _________♥♥♥_♥♥_# ___________♥♥♥_♥_# ____________♥♥♥__# _____________♥♥__# ________________# _____________#### ____________#_###________# ___________#__###__##### ______________##__###_## _______________#__##_## ________________/_##_### ______________/__#_### _____________/___#_## _######____|___##___♥♥ __######___|__/_____♥♥_♥ ___#__##____\\_/_____♥♥___♥ ___###_##___\\/____♥♥♥__♥ ____###_#____\\____♥♥♥_♥♥ #___####____\\___♥♥__♥♥♥ ##______#____|___♥♥_♥♥♥ __#___\\_______|____♥_♥♥♥ ##_____\\_____|_##__♥♥ #____##__\\___|#_## __##__#____\\__|___#### _###__#____\\_|__###_## ###_##_______\\|__###__# ##_##________||__##____# #_###________|\\_# ###___________|/ #_____________|/ _______________/\\___# ______♥♥♥____/\\__###_______# ______♥♥♥♥___|_\\#_##____### ______♥__♥♥__|_\\#_###__###_ ______♥_♥♥♥__|_\\##_##_###_# _______♥_♥♥♥_|_\\##_##_##_## ________♥♥♥♥_|_\\_###__#_## __________♥♥♥|_\\___#__### ____________♥♥|_\\__|__/ „ Życie jest zbyt krótkie by wstawać rano z poczuciem żalu. Więc kochaj ludzi, którzy traktują Cię właściwie, zapomnij o tych, którzy tego nie robią. Uwierz w to, że nic nie dzieje się bez powodu, jeżeli dostajesz szansę, bierz ją! Jeśli to zmieni Twoje życie, pozwól na to! Nikt nie powiedział, że będzie to łatwe, ale obiecano, że będzie warto”. ║══((¯`•»*(`•♫•´)*«•´¯)) ═══╗ ║ •♫(RADOSNEGO DNIA) ;-) muszę zmykać serdecznie pozdrawiam i dziękuję że jesteście 😘 👄😘 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×