Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

kajair😘 Czytałam dzisiaj, że w czasie odchudzania w organizmie zbierają się nie do końca strawione składniki pokarmowe. Nerki potrzebują dużo wody, żeby móc je wypłukać z organizmu. Stąd tak ważny jest błonnik (którego nie trawimy), bo zbiera te "resztki" w jedną całość i jest razem z nimi wydalany. Co do wody, to jest bardzo ważna w czasie odchudzania, właśnie po to, żeby organizm mógł wypłukać "śmieci". Brak wystarczającej ilości wody podczas odchudzania może grozić naszemu zdrowiu. Często przy małej ilości wody, w celu "uratowania" ważniejszych organów, spada poziom wody w skórze (zazwyczaj skóra obrywa jako pierwsza). Stąd są właśnie problemy z suchością skóry, w szczególności na dłoniach. Hmmmm u mnie by się zgadzało, bo ostatnio trochę mniej piłam, niż wcześniej. Może u was też brakuje wody (tzn. u tych, które mają suchą skórę). Dobra mykam spać. Milutkich snów :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, Agixa- nagrzeszyłam. Wiem, wiem, facet się uśmieje-hihihi Ale któż z nas nie błądzi? i nie grzeszy? Noooo... Ja jestem taka biuralistka co to tyż ma swoje gorszejsze(aczkolwiek miłe dla podniebnienia ;)) dni A niech sobie krzyczą inni, a coooo. Tylka ja mam być ta okropna babola??? Rano wszystko wyćwiczę- OBIECUJĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixo ❤️ a Ty co ?czytasz w moich myślach??? pije mało wodyyyy,bo nie lubie :(ale kawę mogę żłopać litrami,i ostatnio mam takie suche plamki na modusi:):):) biuralistka40❤️-nie bujaj w obłokach:)hihihi,ale fajnie Ci w niebieskim;p dobranoc {serce]❤️❤️pora póznaj uż chyba:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale bredzę ... no coment papatki :) miłego dzioneczka:)dziś Swieto Pracy:)i mamy dyspense :)choc piątek:):):)bedzie grilowo..więc pracujmy nad NASZĄ silną wolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo moj caly dlugasny wpis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko teraz bo nie mam czasu: rower zaliczony rozgrzeszenie dalam pakowanie koszmar awantura z mezem pogoda cudo dzis jedziemy do Kazimierza nie wiem czy po wczorajszym wieczorku maz jedzie z nami i dla Was udanego wypoczynku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Tak na szybko. Po wejściu na wagę 1,5kg mniej (miałam nadzieję, że będzie lepiej). Na cm to 2 w talii i po1 w biodrach i udzie. Życzę miłego dzionka. odmelduję się wieczorem. Papaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kawce z placuszkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( wróciłam o 4 z imprezki na której obsługiwałam a o 7 malutki już pobudkę zrobił zaraz szykuję się na 18 do mojej chrześniaczki i potem odeśpię! w niedzielę komunia (do obsługi) ale przyznaje się bez bicia że przez całą imprezę nic nie jadłam ,więc placuszek do kawki na osłodę🌼 --->agixa chciałabym żeby te 25 latek było teraz :) --->renatka3355 ja już przy 3 dziecku to tylko siedzę w domu ,ale praca weekendowa jakoś klei dziurę budżetową hihihihih lecę do małego bo jeszcze jest marudziaty pa paśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie! 🌻 Po dwóch tygodniach 3,3 kg mniej :). Cieszę się, choć w tym tygodniu tylko 0,8 kg. U mnie tak jest, waga leci w pierwszym tygodniu, uważam, że to woda, a później to już pomalutku. Dzisiaj idę na imprezkę urodzinowo-imieninową mojej Mamy, ale powiedziałam siostrze, co ma zrobić dla mnie do jedzenia, więc dietę utrzymam. Jadę samochodem, nie będzie problemu z alkoholem. Życzę Wam udanego dnia, super grillowania a jak się piwko zdarzy, to cóż... raz nie zawsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesssss
hey dziewczyny mam pytanko:) stosuje zelixe dopiero 3 dzien:) czytłam na ulotce o różnych skutkach ubocznych..i ja mam problem z tym ze juz drugi dzien mam problemy ze snem cała noc sie męcze..czy wy tez tak macie..poza tym :szczegółem " na razie nie zauwazyłam innego niepokojącego objawu. Pozdrawiam i zycze miłego dluuuugasnego majowego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnes... ja drugą i trzecią noc miałam fatalną. Zelę brałam wtedy ok 12. Teraz biorę o 10 i śpię jak suseł, ale kładę się ok 0.30-1. Wieczorem piję herbatę "wyciszenie" z herbapolu. Melisa też jest dobra. Możesz spróbować.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelisia
hejka mnie dzis waga kusila zeby sie zwazyc ale nie moge.mam mega stresy ostatnio w pracy i lipajest.wczoraj ciasto zjadlam:( to przez stres. zawsze tak mam. dzis 1 maj i zaczne cwiczyc. wpadne potem na forum bo musze isc auto umyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA30
Witajcie w ten piękny długi weekend . Za chwilkę zjem śniadanko i zażyję drugą tableteczkę . Zobaczymy co się będzie dzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> agnesssss- to może trwać kilka dni a nawet i kilka tygodni. Każdy ma inaczej. Ja też się błąkałam na zeli po nocach, chociaż jadłam tabletkę w okolicach 8-9 rano. Da się przeżyć. A jak inne skutki uboczne? Dopadły Cię juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
Witajcie :) Dziekuje jeszcze raz za wszystkie rady jakie od Was dostałam:) Dzisiaj już dołączam do mojego jadłospisu rybkę, jogurt naturalny i więcej warzyw. Zastanawiam się czy na obiadek mogę zjeść 2 ziemniaczki. Najgorsze jest to, że nie moge się powstrzymać od wchodzenia na wagę. Kusi strasznie... Wczoraj przejechałam rowerem ok. 20km. w tym ok.5km. po leśnej piaszczystej drodze, więc chyba troszke kalorii zgubiłam, chociaż czytałam gdzieś że żeby zrzucić 1kg. rowerem trzeba przejechać aż 17 godzin:( Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pierwszego dnie MAJÓWKI 🌼 Ja sie wcale nie dziwię że powoli zaczynamy pobijac rekordy na topikach związanych z odchudzanie co do ulości stron i postów,hi hi hi. Zwariowane jesteśmy,naprawdę👄 za to Was uwielbiam........ za nieobliczalność......... ech....co będę dużo pisać.... same wiecie jakie jesteście(jesteśmy). rzena-1973🌼 ziemniaczki bez tłuszczu i sosu są jak najbardziej ok. A rower cudownie rzeźbi ciało,więc nie zwracaj uwagi na jakieś-17 godzin=1 stracony kilogram(coś mi się nie chce w to wierzyć),tylko pedałuj,pedałuj ile się da........ biuralistka❤️ ruda❤️ kajair❤️ Agixa❤️ anabel49🌼 agnesssss🌼 evelisia🌼 moniusia35❤️ viola270🌼 kasiek30❤️ udanego wypoczynku,ekspresowa relacja-ale wszystko zrozumiałam hi hi hi-mężuś pojechał? ach....lepiej tak hurtowo...dziewczyny i facet dla wszystkich masę 👄👄👄❤️❤️❤️ Ja nie zamierzam dziś spędzać czasu w domciu,mała zdrowsza więc wybywamy w plener,muszę wykorzystać że M ma trzy dni wolne pierwszy raz od niepamiętam kiedy i go rozruszać. Pogoda cudo. Jeden mankament-już wiem że będzie grzeszek i popełniony świadomie-postaram się by był jak najmniejszy-rozliczałam wczoraj kucharza z pobliskiej włoskiej restauracji-w ramach rewanżu dostaliśmy zaproszenie całą rodzinką na pizzę-a robi przepyszną-nie jadłam jej wieki,więc się na kawałeczek skuszę-ewentualnie mogę go spytać czy jakąś dietetyczną mi zrobi hi hi hi;-);-);-) Miłego,zakręconego dzionka życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agixa dziękuję ;-)🌻 😍 Ja dziś na całkiem inny temat, ale mam dylemat i proszę Was o radę, a mianowicie zbliża mi się małymi kroczkami, bo dopiero we wrześniu 13 rocznica ślubu. Postanowiłam, że to będzie wyjątkowa rocznica.... chcę gdzieś wyjechać z mężem na dwa - trzy dni, bo bez dzieci na dłużej się nie da😭 i zorganizować coś czego nigdy mój małżonek nie zapomni.... Mam kilka pomysłów ale sama nie wiem.... Myślę, że mi pomożecie i czymś go zaskoczę:-p Uciekam bo malutka czeka na spacerek i z góry dziękuję i pozdrawiam !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!!!!!!!!!!!!!! U nas we Wrocku z okazji swięta pracy zrobili promocję 4 godziny w aquaparku za jedyne 25 zł. No i poszliśmy całą rodziną. Mój mąż mieli karnet więc tylko my z Kubciem płaciliśmy. Ale dałam czadu, 60 długości basenu 25 m nie od razu, co godzinę 15 robiłam. Taaaaaaaaaaaak jak wyszłam z wody to mi się nogi trzęsły, ciekawe co będzie jutro, ale nie co dzień jest taka promocja..........więc głupek musiał wykorzystać!!!! No a później daliśmy z Kubą czadu na zjeżdżalni pontonowej i wszystkich innych, na koniec bicze wodne na moje biedna przywodziciele ud!!!! No teraz boczuś mi nie straszny :) :) :) Jutro mamy w planie Panoramę Racławicką ale chcemy dojechać tam na rowerach około 8 km w jedną stronę, ha o ile moje nogi będą nadawały się do użytku. A z tą wodą Agixa to Ty mnie dzisiaj olśniłaś!!! ja faktycznie za mało piję, mam jak kasiek najlepiej lubię kawę w kawie... a ręce wysuszają mi się strasznie. Kupiłam sobie takie masło różane z minerałami z morza martwego i na noc nasmarowałam grubo i spałam w rękawiczkach, a dziś po basenie to samo...........zatem zacznę nawilżaćorganizm od środka. Dobra spadam bo u dzieci jakaś wojna wybuchła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA30
Gucia 77 Na taką okoliczność polecam wam Kazimierz dolny nad Wisłą. Cudowne miejsce o tej porze roku . Doskonale nadaję się na romantyczny wypad we dwoje. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 NIKITA30🌻 to jest jeden z moich pomysłów, ale do wrzesnia jest trochę czasu, ale marzy mi się nocleg + basen + sauna w jednym....:-p jestem wymagająca prawda:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela0507
dziewczyny jak to jest jak sie brało zelę 2 miesiące a teraz nie mam miesiączki !jak to właśnie jest po zeli ?czy miesiączka może się spóźniać?czy jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU JESTEM OKROPNA:( byłam na 18 chrześniaczki i obżarłam się jak krowa!!! kto mnie rozgrzeszy? dobrze że mam tylko ją jedną!!! ale jestem zła na siebie zajrzę jutro ,bo już nie mam cierpliwości dla siebie!!i jeszcze ta nocka nie przespana!! idę popłakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello moniusia35-wcale nie jesteś okropna,każdemu od czasu do czasu coś się należyyyy ❤️no i nie porównuj się do tego łaciatego zwierzaka:)zrób parę brzuszków,albo idz na szybki spacer:)to ci wyrzuty sumienia miną-ja tak robię ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela0507-z mojego doświadczenia wiem ,że Zelka potrafi narozrabiać w naszym organizmie,i poprzestawiać co nieco...być może to wina Zeli,lecz upewnij sie robiąc test..-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ****WITAM -MAJOWO-WIECZOROWO**** ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ __$$____(¯`v´¯)$$$ __$$$__(¯`(O)´¯)$$(¯`v´¯)___$ __$$$$$$(_.^._)$$(¯`(O)´¯)__$$ _$$$$$$$$$$___$$$(_.^._)__$$$ _$$$$_$$$$$$$$_$$$$___$$$$$$ $$$$$$_$$$$$$$$$_$$_$$$$$$$$$ $$$$$$_$$$$$$_$$$_$$$$$$$_$$$ $$$$$$$$_$$$_$$$_$$$$$$$_$$$$ _$$$$$$$$$_$$_$$_$$$$$$_$$$$$ ___$$$$$$$$(¯`v´¯)$$(¯`v´¯)$$$$ _________$(¯`(O)´¯)$(¯`(O)´¯)$$ ____(¯`v´¯) (_.^._)$_$(_.^._)$$ ___(¯`(O)´¯)$$$$$$(¯`v´¯) `v´¯) ___$(_.^._)$$$$_$(¯`(O)´¯) O)´¯) _$$$$$$$$$(¯`v´¯)$(_.^._)`v´¯) $$$$$$$$_(¯`(O)´¯)_(¯`v´¯)O)´¯) $$$$$_$$$$(_.^._)$(¯`(O)´¯)._) $$$_$$$$$$$$$$_$_$(_.^._) $$$.$$$$$$$$_$_(¯`v´¯)`v´¯) $$$$$$$$$__$__(¯`(O)´¯)O)¯) $$________$____(_.^._).^._) _______(¯`v´¯)_$__$_$$$ ______(¯`(O)´¯)__(¯`v´¯) _______(_.^._)__(¯`(O)´¯) _________$___$$_(_.^._) :)) ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ Świat,To Księga Otwarta W Powiększonej Skali. I Każda Chwila Jest Warta, Żeby Ją Utrwalić. Trzeba Żyć Naprawdę, Żeby Oszukać Czas. Trzeba Żyć Najpiękniej, Żyje Się Tylko Raz. Trzeba Żyć W Zachwycie, Marzyć,Kochać I Śnić. Trzeba Czas Oszukać, Żeby Naprawdę Żyć. ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia35❤️ Nie jesteś okropna👄 Nie myśl tak,każda z nas(a napewno duża część forumek) ma podobne grzechy na sumieniu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×