Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

......Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem.. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na ciasto bananowe Składniki: - 2 śmiejące się oczka, - 2 zgrabne nóżki, - 2 kochane rączki, - 2 twarde kontenery z mlekiem, - 2 jajka, - 1 wyściełana futerkiem miska do mieszania, - 1 twardy banan. Wskazówki: 1. Spójrz głęboko w śmiejące się oczka. 2. Rozdziel dwie zgrabne nóżki dwiema kochanymi rączkami. 3. Ściskaj i masuj kontenery z mlekiem bardzo delikatnie, aż wyściełana futerkiem miska do mieszania będzie dobrze natłuszczona (sprawdzaj w regularnych odstępach czasu palcem). 4. Delikatnie dodawaj twardego banana do miski, pracując nim w przód i w tył, aż do ubicia piany (dla lepszych rezultatów wyrabiaj w międzyczasie kontenery z mlekiem). 5. Gdy temperatura wzrośnie, wsuń banana głęboko do miski i nakryj jajkami (pozwolić aby wszystko przesiąkło - byle nie przez cala noc). 6. Ciasto będzie gotowe gdy banan stanie się miękki. Powtarzaj kroki od trzeciego do piątego lub zmieniaj miski do mieszania. Uwaga: Jeśli pieczesz w nieznanej kuchni wyczyść dokładnie przybory kuchenne przed i po użyciu. Nie wylizuj miski do mieszania po użyciu. Jeśli ciasto zbyt urośnie, ulotnij się z miejsca przygotowania ciasta na kolejne 9 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała mocy tyle, gdybym była dobrą wróżką, przytuliłabym każdego, kto zranione ma serduszko. Łzy zebrałabym do dzbana, zło bym w dobro przemieniała, leczyła skrzywdzone dusze i uśmiechy darowała. Słońce zawsze by świeciło, kwiaty pięknie by pachniały, w prawdzie, zgodzie by się żyło, przyjazny byłby świat cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. -Myślisz,że ci to w czymś pomoże?-pyta rozbawiona żona. -Oczywiście-odpowiada mąż. -Przynajmniej zobaczę,ile waże...:D)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA30
Gucia77 to może Nałęczów basen się znajdzie i nawet spa hi hi ,a do Kazimierza blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYKAZANIA Człowieka Szczęśliwego: 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. 5. Praca jest męcząca, więc należy jej unikać. 6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
◄☼► Spotykają się dwie przyjaciółki: - Jak tam zdrowie, Bożenko? - Lepiej nie pytaj, głowa boli, korzonki, wrak człowieka po prostu! - Ciekawe, wczoraj widziałam jak wieczorem od Ciebie wychodził Jacek, dzisiaj rano Andrzejek... Nie powiesz mi, że TV oglądaliście... - Co za ludzie! Co za ludzie! Tylko jeden organ zdrowy, a jeszcze zazdroszczą... ◄☼►

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia dwóch kolegów: _Cześć,Stefan!Wiesz już,co dostaniesz od żony na urodziny? _Chyba jakiegoś faceta,bo widziałem,jak chowała go w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
Czesc dziewczynki,znowu sie ociagalam zeby do Was napisac,ale bylam tak padnieta,ze marzylam tylko o lozeczku.Malowalam pokoj i sien i mam dosc,najbardziej nielubie malowac sufitu bo w oczach mi sie miesza,ale dalam rade.Ja mam znow 2 kilo mniej.Czyli 12.5kilo juz zgubilam i 35tabletka za mna.Jestem bardzo szczesliwa,nawet nie wiecie z jaka satysfakcja wywalalam moje wieeeeelkie ciuchy do kontenera.Trzymam za wszystkie wielkie kciuki,nakusilam moja kolezanke,zeby sprobowala brac te tabletki bo ma straszne ,wrecz samobojcze kompleksy.moze zacznie choc troche wierzyc w siebie.Oczywiscie zgodnie z zasadami byla sie radzic lekarza czy moze je brac.Od poniedzialku zaczyna.Caluski dla wszystkich i dziekuje za mile wpisy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
a teraz cos wesolego W samolocie lecą dwie blondynki, murzynka i reszta pasażerów. Nagle pilot samolotu oznajmia, że samolot nie wyląduje i że prawdopodobnie wszyscy zginą. W samolocie zaczyna się panika, ale jedna z blondynek zaczyna zakładać na siebie biżuterię, blondynka siedząca obok niej pyta się: - Czemu zakładasz na siebie tą drogocenna biżuterię? - Bo gdy zginiemy najpierw będą szukać tych bogatych. Słysząc to, druga blondynka zaczyna się malować i robić manikure i pedicure. Widząc to ta pierwsza blondynka pyta się: - Dlaczego się malujesz? - Bo gdy zginiemy sadzę że najpierw będą szukać tych najpiękniejszych. Murzynka słysząc to zdjęła majtki, oparła się o fotel znajdujący się przed nią i bardzo mocno się wypięła. Obydwie blondynki widząc to pytają się murzynki: - Dlaczego siedzisz nago i tak bardzo się wypinasz? Murzynka na to: - Moim zdaniem jak zginiemy to najpierw będą szukać czarnej skrzynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wklejacie przepisy to ja dodam jeszcze jeden;-);-)tak jak poprzedni na ciasto......... Najlepsze Na świecie Ciasto Owocowe Składniki: - 1 kostka masła, - 2 szklanki cukru, - 1 łyżeczka soli - 4 jajka - 1 szklanka suszonych owoców, - 1 szklanka orzechów - sok cytrynowy - proszek do pieczenia - 3-4 szklanki dobrej whisky Sposób przygotowania: Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakosci. Dobra ... prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba ... by być tego pewnym nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej. W tzw. miedzyszasie zprawdź czy wisky jest na 100% taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jeśli czeba. Wszuć do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawć jakość wiski żepy pootem goście nie mufili sze jest trujnoca. Wszuc do miszki szyską sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszucisz! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudź monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij źwiszki. Sprawdź jakość fiski sostanej ot pieszenia siasta i ić spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula tg🌼 Ja Ci zazdroszczę.........uch... nawet nie wiesz jak bardzo-tyle kilogramków do tyłu-a jeszcze bardziej Ci gratuluję👄 Dobrej nocy wszystkim zakręconym forumkom życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam renatka3355❤️-jakoś cicho tutaj...czytałam troszke i pójde zrobie to co Agixa,wyleżeć się w wannie:):):)mam nowy żelek do wypróbowania anti cellulite z l-carnitine,nie wiem jak działa,ale pachnie bosko:) anula tg:)ja nie cierpię malowania,wprawdzie sama nie malowałam jeszcze ,ale nie cierpię sprzatac po..... współczuje.... aaa ciasto wydaje sie przepyszne:)już sobie ,skopiowałam :)jak pojawi mi sie na wadze70:)to zrobie:)obiecuje:)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
renatka3355dziekuje bardzo serdecznie,ale ja trzymam za wszystkie kciuki,mysle ze kazda z nas bdzie zadowolona ze swojej wagi,nie umiem sie przelamac do picia,pije tez tylko 3kawy dziennie i mam strasznie suche dlonie.Ale jezeli jest to przez brak picia to bede sie zmuszala.Dziekuje jeszcze raz i milej nocy zycze pa pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula tg-pij,pij,pij ja tez mam ten problem,nie cierpie wody,wogóle nie piję zbyt dużo tylko te kawyyyy wrrrr...wiesz ostatnio robie sobie 3 czerwone herbatki w dzbanku,stawiam w kuchni w widocznym miejscu ten dzbanek...wchodząc widze go i tak po poł szklaneczki piję....to mi troche pomaga....może tez tak zrób ....choc czerwona herbata jest niezbyt smaczna to ja znalazłam taką:)system slim figura,z herbapolu,nawet da się ją pić...a teraz znikam juz do wanny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
kajair bardzo dziekuje Ci za rade,sproboje tak zrobic,zazdroszcze mojemu synusiowi 22miesiace,on pije 3litry dziennie zwyklej herbaty i nawet w nocy upomina sie czase o picie.Ale sproboje sie zmuszac.milego wylegiwania sie w wannie,zazdroszcze,ja mam tylko prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia troszke powylegiwalam się:)wtarłam ten żel...ale chyba troszkę przesadzilam...mam wrazenie że sie kleję,albo może tak sie wchłania-nie wiem,ale tak jak juz mówiłam pachnie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzień dobry...i mnie jakaś bezzenność dopadła...pozdrawiam i życzę miłego reszty wekendu....❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy kawce! dzięki dziewczynki za rozgrzeszenie ,ale czuję się z tym moim grzechem okropnie! dziś sprzątanie domu a jutro na komunię (do pracy) dzionek zapowiada się śliczny zajrzę wieczorkiem pozdrawiam i całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie przedpołudnie Majówka nam wyczyściła troszkę topik,dziewczyny pewnie wypoczywaja aktywnie🌼 a wieczorkiem spalaja kalorie przy pomocy- mężów,kochanków,facetów,partnerów,partnerek....hmmm....każda niech sama sobie wybierze ;-);-);-);-)(mam kilka innych propozycji ale.......pominę) ;-);-);-) moja\"cioteczka\"moją majówkę nieco uprzykszyła ale mówi się trudno;-);-) Udanego dzionka,miłej soboty👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair🌼❤️ no jak pięknie,pierwsza chętna do wypróbowania przepisu;-);-);-) ja tez nie lubię sprzątacpo remoncie,wolałabym sama to robić byleby ktoś potem po mnie posprzątał,niestety tu podział ról jest jasny:-(z prostej przyczyny-nie chciałabym widzieć mieszkania które byłoby pomalowane,wytapetowane czy wykafelkowane moimi rękoma(rękami ?).Chociaz człowiek całe życie się uczy więc nigdy nie mówię"nigdy"....... ruda🌼❤️ świetna sprawa,i to całą rodzinką-ja juz nie umiem się doczekac gdy mała będzie zupełnie zdrowiutka i my pojedziemy do Aua Relax-a najlepiej niech już jest lipiec i 30 pare stopni i co weekend nad wode -cała rodzinka uwielbia się pluskać....... jeszcze ze dwa miesiące......... Jak tam Twoje udka? Jeśli wytrzymały tyle to i wyprawe rowerowa pewnie wytrzymają,potem masaż ,kąpiel......lub odwrotnie-sama zreszta wiesz👄 anula tg🌼 podzielam Twoje zdanie,każda dojdzie do swej wymarzonej wagi,wsześniej czy później i różnymi drogami,także w to wierzę w przeciwnym razie nie byłoby mnie tutaj;-);-);-) Niestety z piciem wody też jest u mnie problem,ja siadając do komputera nalewam dwa duże kubki i stawiam obok,popijam mimowolnie i po godzince kubki sa puste;-) a tak to tez zazwyczaj kawka,troche herbatki just fix i miętowo-jabłkową ostatnio mąż mnie zaraził-nawet mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje najmłodsze słoneczko przełamało swój maleńki lęk i pojeździło dziś z mamusią na koniku❤️ Rundka wokół osiedla i wystarczy na pierwszy raz,ale jej się podobało;-);-);-) Jutro powtórka,yyyyuuuupppiiiii;-);-);-) Może jeszcze dziś jak malutka się wyśpi i te paskudne chmurzysko sobie pójdzie znad mojej mieścinki:-(i słoneczko wyjdzie:-) Dziewczyny spotkałam znajomą,nie widziałam jej od jesieni(coś koło października)idę,woła mnie ktoś,oglądam się,myślę\"chyba sie babeczka pomyliła\" a ona mi kiwa,macha ,śmieje się-cholirka nie poznalam jej-z wagi 103kg(nigdy nie znałam jej bardzo szczupłej,stąd te \"nierozpoznanie\") zeszła do 81kg-w pół roku-wzrost 178cm. Nie ćwiczy ze względów zdrowotnych,dieta+zelixa15=22kg zgubione. Mówiła że teraz się troszkę obawia bo jej lekarka(była pod ciągłą opieką lekarza oraz dietetyczki)zaleciła jej odstawienie zelixy na minimum 3 miesiące po tej 6cio miesięcznej kuracji. Ale twierdzi że choć się boi czy bez zeli da radę to ma tak wpojone nawyki żywieniowe i dietę że mogłaby ją wyrecytować na pamięć. (Jeden kubek wody wypity,naleję drugi🌼) Powiem Wam że podobna ta dietka do tej którą nam biuralistka❤️przykładowo napisała kilka stron wstecz🌼tylko moja koleżanka nie jje mięsa więc każdą porcję mięsa zastępuje rybką,a wędlinę plasterkiem żółtego niskotłuszczowego(???)sera. No i ma tą dietkę non stop,to tak jak Agixa❤️ pisała po swojej wizycie u lekarza. Kurde podbudował mnie jej widok,troszkę serducho piknęło(czemu to nie ja tyle zrzuciłam)ale kurs się niedługo zaczyna,basenik ,nie zrezygnuję z siatkówki,z koników także,myślę że będzie dobrze;-);-);-) \"Powodziłoby się nam dobrze, gdybyśmy zawsze żyli chwilą obecną i korzystali z każdej nadarzającej się okazji, a nie tracili czasu na odrabianie zlekceważonych możliwości\" \"Optymista nie zajmuje się szukaniem błędów, stara się do nich nie dopuścić. Optymista nie marnuje czasu na opisywanie ciemności, stara się jak najszybciej zapalić świecę. Optymista jest dalekowzroczny: w czasie zimy myśli o rozkwitających kwiatach.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
Dobry wieczór. Dzisiaj chyba przeszłam wielki kryzys:( Okropny ból głowy, dreszcze, senność i apetyt no coś zakazanego... No i nie wytrzymałam i zjadłam loda:( Dzisiaj była 6sta tabletka i pierwszy raz się tak potwornie czułam. Na razie nie czuje żeby ciuchy zrobiły się chociaz ciut lużniejsze:( no ale to chyba za wcześnie. Przyjemnego wieczorku i spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena 1973 🌼 lód nie jest rzeczą aż tak straszną, ból głowy towarzyszył wielu osobom ,piszą o tym na topiku,ja często sięgałam po nurofen czy ibum właśnie z powodu bóli głowy przy zelixie. Faktycznie troszkę za wcześnie by ubrania były luźne,u każdego przebiega to w różnym tempie,to dopiero 6ta tabletka więc jeszcze nie masz powodu do obaw. Niestety czasem przychodzą takie\"gorsze dni\"-życzę by u Ciebie było ich jak najmniej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie głowa dzis boli jak cholirka,wzięłam dwie piguły i parę godzin minęło i znów boli,to pewnie "zasługa" aury i ciśnienia. Zrobiłyśmy jeszcze dwie półgodzinne rundki konne popołudniu,mała tak "rozsmakowała się" w jeździe na koniku że już sama swobodnie sobie nie pojeżdżę,pcha się na siodło i koniec,a że mamy narazie tylko jednego konia to musimy się dzielić-Nika się boi trzymać i jeździś z siostrzyczką a tata sam się tak niepewnie trzyma w siodle że jak narazie tylko ja z nią jeżdżę. Kurcze tak patrze na dzisiejsze moje popołudniowe jedzonko i sama sobie klapsa powinnam przylać-( o 14ej obiad-ryż+surówka-pół fileta z kurczaka,o 16ej jabłko)nie zdążyłam nic więcej zjeść bo mała wstała i pierwsze to pytanie-"Kora czeka na mnie?"i ekspresowo szłyśmy do konia. Wróciłyśmy po 20ej-ja głodna jak koń(hi hi)zjadłam 3 ogóreczki kiszone,banana i jabłuszko. Wzięłam litrową mineralną i siedzę sobie tu żeby mnie już do kuchni nie zagnało złe licho. I już widzę że powalczę dziś sama ze sobą żeby się na noc nie najeść-do tej mineralnej wezmę sobie 2 tableteczki błonnika z ananasem i ewentualnie jeszcze jabłko zjem a od jutra pilnuję uważniej godzin posiłków,nawet jeśli na konia będę musiała wziąść przekąskę;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Faktycznie pustawo tu dzisiaj, ale trudno się dziwić. U nas też pogoda cudowna!!!!!! Renatka - fajnie, że Twoje maleństwo przełamało się do koników, tylko nie pozwalaj jej za długo, bo więzadła i stawy jeszcze bardzo słabe u takiego maluszka. Króciutko i tylko stępa, może jeździć. Jak byłam w lipcu z dziećmi na zielonej szkole w stadninie Bronków, to instruktorka pozwalała jeździć kłusem dopiero 8 latkom. Mówiła, że to zbyt obciąża stawy. rzena - Ty nie bądź taka w gorącej wodzie kapana. Nie oczekuj cudów po 6-tej tabletce. To stanowczo za mało. Nie spinaj się, spokojnie rób swoje, bierz tabletki, utrzymuj dietkę a waga ruszy. U jednych od razu galopuje w dół, u innych powolutku systematycznie spada, u jeszcze innych skokami, spadnie a później długo/długo stoi. Najważniejsze to zmieniać swoje nawyki, zacząć myśleć co się je w kategoriach, co jest zdrowe i niskokaloryczne.....obsesyjne czekanie na wyniki jest bardzo dołujące. A wpadki jak widzisz zdarzają się wszystkim. Lepiej zjeść coś raz na jakiś czas, co się lubi niż być sfrustrowaną, zgorzkniałą babą. renatka - kawały BOSKIE, omal się nie popłakałam ze śmiechu!!!!!!!!!!!!!!! Moje uda całkiem dobrze, lepiej niż myślałam. Dziś zrobiliśmy 16 km, co prawda nie była to Panorama ale całodzienna wycieczka z piłką, paletkami, ringiem. Bardzo było świetnie. Wróciliśmy wypoczęci i opaleni. Życzę Wam miłej niedzieli i uciekam do wyrka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane dziewczynki :) 😘😘 Ja przez te 2 dni miałam takie zamieszanie, że ledwo zipie :) Wczoraj zamiast majówki, wielkie sprzątanie, na wieczór synek kuzynki (bo ona pojechała rodzić). Mały pierwszy raz poza domem bez rodziców, tak więc usypianie graniczyło z cudem, ale nie ma co.Ciocia sobie poradziła :) hihihi sposobem, podstępem i można osiągnąć wszystko:) Dzisiaj prawie cały dzień ze mną. Całe zmęczenie, nie wyspaną nockę wynagradza małe \"kocham Cię\". Jutro też będzie u mnie, bo jest za mały na odwiedziny w szpitalu, tak więc dzień zapowiada się pracowity :) Zaraz idę się wyleżeć w wannie. Kąpiel relaksującą. potem spanie i będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie O DUŻEJ ILOŚCI WODY, po prostu płynów wypitych w ciągu dnia. Tu już nie chodzi o suchość dłoni, skóry. Tu chodzi o wyfiltrowanie organizmy z resztek, których organizm podczas odchudzania nie trawi. Jeżeli będą one zalegały przez dłuższy czas w organizmie, to może to doprowadzić nawet do poważnych problemów zdrowotnych. TAK WIĘC PIĆ, PIĆ,PIĆ I JESZCZE RAZ PIĆ, BO INACZEJ BĘDĘ BIĆ :) Gratuluję wszystkim dziewczynką, które zgubiły swoje kg. 😘😍 Za te u których jest słabiej, wielki buziak 😘 i zdrowa dawka optymizmu. Zobaczycie i wam się uda :) Tym co przeholowały nununu. Ale luz, jakoś przeżyjemy. Tylko proszę następnym razem o przystopowanie :) biuralistka wiem, że też jesteś tylko człowiekiem, ale..... normalnie pokiwałabym Ci palcem :) Muszę się z Tobą umówić na ostanikowanie, bo został mi tylko jeden dobry, a i ten już traci swoje prawidłowości :( Tak więc MÓJ GURU od prawidłowego stanikowania liczę na Ciebie 😘😍 renatka Ty jak zawsze potrafisz rozbawić człowieka do łez. Kawały niezłe. Już musiałam parę zapamiętać i w najbliższym czasie sprzedam :) W poniedziałek chcę dokładnie omówić sprawę sali i będziemy ruszać z siatką :) hihihihi ruda kiedy ja się zmobilizuję z moim rowerkiem. Tzn. najpierw muszę oddać go do roboty. ZAPROWADZAM GO JUŻ ROK CZASU. Tragedia. W poniedziałek zawiozę. Nie ma bata. 😘 kajair odstaw tą kawę i nie przeginaj z nią, bo zobaczysz będę bić na goły tyłek :) 😘 monisia powodzenia na komunii :) Obyś miała wymagających klientów :) Naganiasz się i spalisz to, co zjadłaś na 18stce :) kasiek 😍😘😍 Jak było nad Wisłą? Ja już padam. Mały mnie wymęczył, jego teksty, jak z czymś wyskoczy, to człowiek nie wie, czy ma się śmiać, czy płakać :) Bynajmniej się naśmiałam :) Dobra dziewczynki mykam i postaram się jutro tutaj zajrzeć :) Miłej niedzieli i dobrej zabawy. Jesteście cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×