Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Gość anka5400
Dzieki, dzieki WAM wszystkie dziewczyny za miłe słowa i wsparcie. Agixa !!!! pełen podziw :-) w tak krókim czasie 20 kg !!!!????? myślę, że wytrwam przejrzałam początek forum ---ile ważnych, ciekawych porad...no i te ćwiczenia niesamowite - czy dam rade? Dzisiaj cały dzień myślę tylko o diecie- zaczęłam od rana musli i warzywka.... i tabletki... tak ale to jutro może sie uda recepte wyskrobać..wspomogę sie tym na początek no i jutro koniecznie herbatke bio aktiv kupie (dzieki za rade) pozdrawiam wszystkich i tez będe sie odzywać i może za kilka miesięcy pochwalę sie podobnymi osiągami - jeszcze raz dzieki dzieki bb acha Agixa--- jestem z Poznania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello❤️🌻 anka5400-jezeli chodzi o herbatki to ja piję herbate Herbapol-system Slim Figura2-oczyszczanie,też da się znieść jej smak:) a jeżeli chodzi o herbatkę,którą radzi Agixa-to niestety u mnie jest nie do zdobycia :(:(:(chętnie poznałabym jej smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja tylko wskakuję podpisać listę :) Trochę późno, ale cóż i tak bywa :) kasiek 😍 biuralistka 😘 kajair 😘 renatka 😘 winiolka 😘 moniusia 😘 gosik39 😘 anka5400 😘 spokojnie sobie poradzisz z tymi ćwiczeniami, nie musisz na początek robić tyle samo powtórzeń co oni. Robisz ich tyle, na ile masz siłę. Wszystko zależy od poziomu zaawansowania osoby ćwiczącej. Ilość wykonanych powtórzeń z biegiem czasu będzie się zwiększała.Trzymam kciuki i zobaczysz, uda Ci się :) Teraz już mykam spać, dobranoc tym co jeszcze nie śpią i dzień dobry dla tych co już niedługo wstaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! basen zaliczony -to dobre na stres :-) moja rodzina bardzo happy juz za nimi bardzo tęsknię :-( ogolnie wszystko u nich dobrze ja zmykam dziś do Krakowa na konsultacje-trzymajcie kciuki Kochane anka5400- dobra czerwona herbata(nie śmierdzi starymi przepoconymi skarpetami :-) jest ananasowo-brzoskwiniowa-spalanie z Bio-Active(spalanie) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki:) Dzisiaj zaczęłam oczyszczać swój organizm.Wcinam kaszę z różnymi warzywkami ;)Wczoraj dzień z moim najmłodszym dziecięciem. Najpierw rower później basen ;) Kolega mnie wyciągnął na rower, bo już mnie gdzieś gnało dalej ale nie znalazłam noclegów. dzisiaj rano otworzyłam swe oczęta a niebo takie błękitne z płynącymi chmurkami. Wiało jak nad morzem. No to wykombinowałam : jaaaadę nad morze!!! Za niecały tydzień! Nikt jeszcze nie wie nic o moim pomyśle. Ja sobie wezmę krótki urlop i pojadę. Nie wytrzymam do tego mojego urlopu. Jedyny problem mam z decyzję czy jechać samochodem czy pociągiem i nie mogę się zdecydować ;) Do środy mam czas. Niestety dziewczyny- bez wyrzeczeń to się nie da osiągnąć pięknej i szczupłej sylwetki. Trzeba troszeczkę się poruszać. Mnie już ten impas minął, zatem znowu przez jakieś dwa miesiące zapał będzie ze mną. Buziaki, póki co Później jeszcze tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piękne :) biuralistka, renatka 😘 a ja już myślałam, że tylko ja nie nadążam z niczym. Wiecie co, wydaje mi się, że to wszystko przez tą porę roku. Człowieka jakoś tak nastawia na różne działania. Chociaż czasami można byłoby nieco zwolnić :) Ja tam narazie nie narzekam na ten brak czasu, bo mam popołudnia wypełnione tym co bardzo lubię i dodatkowo zabija moją zbędną oponkę :P hihihi Kasiek😘😍 powodzenia :) kajair 😘 Dobra mykam sprzątać, bo zaraz mam korki. Oby szybko minęły :) Buziaki i do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Agixa,Biuralistka❤️-wiecie to chyba jednak dobrze taki troszkę brak czasu,nie ma go wiele by siedzieć,nudzić sie i podjadać.Masz rację Agixo że jest to poniekąd zwiazane z porą roku,gdy na dworze ciepełko i słoneczko świeci nie chce się w domciu siedzieć(przynajmniej mnie)i wymyślam wycieczki itp. Na jutro także mam już plany.......ale narazie ciiiiiiiii........żeby pogoda nie spłatała mi figla.......... Kasiek❤️trzymam kciuki;-) kajair❤️ pozdrowionka Znalazłam dwa nowe topiki na temat Zelixy ale niespecjalnie są oblegane;-)(zostały wręcz bez zainteresowania)obydwa na Kafeterii i obydwa założone przez tę samą osobę. Spokojnej nocki dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka5400
choc nie zagladam za czesto tu do Was to zawsze z wielkimi wypiekami czytam to co piszecie......jesteście fajna, zgraną paczką i z boku to tak wyglada , że znacie sie ho! ho!..!!. i jeszcze troche :-) nie zazdroszczę Wam tych zgubionych kilogramównie bo wiem ile to kosztowało każdą z Was (no może troszeczkę ....) dzisiaj -po wczorajszej gimnastyce- ledwo sie od rana pozbierałam...okropne zakwasy ale wieczór juz lepszy jutro na rower, pije herbate kupiona w Lidlu - jakas niemiecka ale ma podobne działanie i wcale nie najgorsza ,kupiłam tez Linee- łykam 3x dziennie bo na zelixa mogę liczyć dopiero w poniedziałek po wizycie u lekarki jakie efekty??? co moge powiedzieć ja biedny żuczek ....jutro nie wytrzymam i wejde na wage ale to dopiero trzeci dzień moich wyrzeczeń czy bede miała sie czym pochwalić???? oby do jutra! dobrych kolorowych snów....nie tylko zielona sałata itp hi hi :-) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja Jak co roku od kilku lat czekamy z mężem do 23.50 i wypijemy po lampce szampana bo 12 lat temu o tej właśnie godzinie urodziła nam się pierwsza córcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello renatka3355-super:)❤️ biuralistko40-hm...mówisz samochód,albo pociąg:)proponowałabym rower:P hihihi❤️ agixa:) a zmieniłaś juz te zimówki na letnie???❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttp://www.youtube.com/watch?v=HrxdbQNEsO8 jak ktos ma chwilkę to niech obejrzy:) :):):) buziaki i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka-to składam życzenia córci Kajair-dowcipnaś -hehehe anka5400- a kysz od wagi, hehe. Ja dzisiaj się kaszowałam do czasu.... ehhh. Udało się PRAWIE CAŁY DZIEŃ:) Ale jutro znowu od nowa walczę ze swoimi słabościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka5400 - -
wowwwwww...... nie mogłam sobie mniej 0,9 kg :-) niby nie wiele ale cieszy....jade dalej bo przy Was dziewczyny to naprawde silna motywacja...teraz wejde na wage za tydzień renatko!! życzenia wszystkiego naj naj dla Ciebie i tatusia oraz dla córci - również- fajne urodzinki :-) miłej zabawy dzisiaj!! :-) napewno będa smaczne jedzonka mniam...mniam { :-( } pozdro dla wszystkich za oknem be be :-( szaro buro i mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laseczki za życzonka👄 biuralistka🌼-rowerem nad morze,hi hi biuralistko👄 było nie było to nie lada wyzwanie.....;-);-);-) ma pomysły nasza fumfelka;-);-) kajair🌼 👄 anka5400--🌼-każdy gram w dół to mały sukces-a potem z gramów robią sie kilogramki-to już większy sukces i tak do wymarzonego celu...... Pogoda paskudna u mnie:-(więc moje plany wzięły w łeb......buuuuuuuuuu :-(:-(:-(:-( No nic ...jutro będzie lepiej..;-);-);-) Buziale dla wszystkich..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
✿..✿..✿....D_Z_I_E_Ń....✿..✿..✿ ..✿..✿......D_O_B_R_Y......✿..✿ ....✿...............✿..............✿ ♫♥_____♫♥_____ ♫♥____♫♥_____♥♫ ✿ ╔╦╦╦╦╦╦╦╦╗╠╣╔╦╦╦╦╦╦╦╦╗ ✿ ╚╩╩╩╩╩╩╩╩╝╠╣╚╩╩╩╩╩╩╩╩╝ ✿Podaruję Ci uśmiech z rana ✿by Twoja twarz była roześmiana ✿niech towarzyszy Ci przez cały dzień ✿i chodzi za Tobą jak cień. ✿Choć mój uśmiech jest malutki ✿niech odgania wszystkie Twoje smutki. ✿ ╔╦╦╦╦╦╦╦╦╗╠╣╔╦╦╦╦╦╦╦╦╗ ✿ ╚╩╩╩╩╩╩╩╩╝╠╣╚╩╩╩╩╩╩╩╩╝ ═══════════MIŁEGO DNIA!!! ♫♥_____♫♥_____ ♫♥____♫♥_____♥♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja już po ćwiczonkach i po kaszy, hehehe. Znowu m,oj zapał wrócił i jestem radośniejsza, może przez to, że nie ma męża??? Hehe, pojechał TYLKO na dwa dni, a buuuu. Idę zrobić jakiś porządeczek i obiadek dla reszty. Bo nawet nie wiem kiedy zrobiło się południe ;))) Gratuluję tego spadku wagi anka5400🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobietki :) Renatka 😘 STO LAT STO LAT dla córci i tatusia, a dla mamusi nieco inne:P http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0 A, właśnie przesyłam Ci nieco słoneczka ode mnie, tylko może razem z nim odrobina wiaterku też pójść :) biuralistka😘 dziewczyny mają rację z tym rowerkiem, że niezłe wyzwanie. Jednak strasznie długo będzie to trwało, więc jedź pociągiem, a rowerek weź jako bagaż i będziesz jeździła na miejscu :) kajair 😘 anka😘 kasiek😘😍 Buźka i do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! ja po basenie obiadku(okropny bo catering) i dalej zmykam słuchać tych glupot(mam szkolenie) :-( moja Zuzana ma dziś swieto ale niestety nie moge byc przy niej :-( :-( ale mysle ze ma i tak ma wspanialy dzien-soczkowe drineczki lody owoce basen ewentualnie cieple morze i jakies 32stopnie w cieniu :-) ale nie ma co wypije dzis szampana za jej zdrowko!!! wczoraj mialam ponownie badania w pn dowiem sie co i jak :-( uff ciezko na sercu Aga---buziaki dla ciotki ja narazie bez zeli ale apetytu brak jem na sile wiec to plus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwałam na tej kaszy. Co prawda obiad był kaszowo kurczakowy ;) ale to nawet i lepiej. Wróciła moja córcia ze studiów, dalej to chce być we Wrocławiu, ehhh. Ale zanim tam wyjedzie to spędzi tydzień z najmłodszą nad morzem. Nawet się bardzo cieszy z tego wypadu-hm...jaaaa też. A co najważniejsze najmłodsza TEŻ jest zadowolona. A ten wiatr tak wieje i szumi i...nęci. Jak to dobrze, że już niebawem będę zbierała muszelki ;))) na plaży. Relacje z m- całkiem milczące, trochę mi z tym trudno, bo nie znoszę milczenia. Wole problem przedyskutować. Ale z tego wynika, że problem to mam ja i nie ma o czym właściwie gadać. Jeszcze trochę i się tu uduszę, hehe. A Wam jak minął dzionek? Mój caaaaałkiem bezgrzeszny- SUUUUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fumfelki na rozpoczęcie dzionka🌼 __¶______(¯`v´¯)__¶¶ __¶¶¶__(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)___¶ __¶¶¶¶¶¶(_.^._)__(¯`(●)´¯)_¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶____(_.^._)__¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶ ___(¯`v¶¶¶¶(¯`(❤)¯)¶(¯`(❀)´¯)¶¶ _(¯`(●(¯`v´¯) (_.^._)¶_¶(_.^._)¶¶ _(_(¯`(❀)´¯)¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯) `v´¯) ___¶(_.^._)¶¶¶¶_¶(¯`(●)´¯) ●)´¯) _¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶(_.^._)`v´¯) ¶¶¶¶¶¶¶¶_(¯`(●)´¯)_(¯`v´¯)●)´¯) ¶¶¶¶¶_¶¶¶¶(_.^._)¶(¯`(❀)´¯)._) ¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶_¶(_.^._) ___§§§§.¶¶¶¶¶¶¶__¶_¶¶¶¶¶¶¶ __§§__§§.__¶¶_¶¶__¶¶¶¶¶ ___§§__§§§§§§§§წ§§§§§§§§ ___§§____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ___§§______¶¶¶¶¶¶¶¶ _____§§____¶¶¶¶¶¶¶¶ _______§§§_¶¶¶¶¶¶¶¶ _____________¶¶¶¶¶ __________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Niech to będzie dzień Radości. Ciepła, Szczęścia i Miłości. Niech uśmiech na buzi się maluje. Niech Wam humor dzisiaj dopisuje. Udanej niedzieli🌼 Agixa-oglądasz kabarety w Opolu? ;-) Biuralistko-ja uwielbiam kaszę,wczorajszy dzień(sobota) bez grzeszków;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooooooooooooo;-);-);-) Ja tu ostatnia i pierwsza-to niespotykane-gdzie nasze nocne Marki???????????????????????? 👄👄👄buziale na udaną niedzielę!!!!! Pogoda przepiękna-ja mam w planie urodzinki u koleżanki i grill-więc pewnie nagrzeszę.....;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! odebrałam swoja rodzinkę z lotniska :-) pieknie opaleni,zadowoleni. zjedliśmy obiadek(trudno kalorie ale co tam-raz się żyje) teraz kawka a potem na imprezę Zuzy.Tortu napewno kawałek zjem a co!!! jak miło patrzeć na szczęście bliskich mi osób!! zazdroszczę mojej Zuzce opalenizny-mała mulatka :-) Biuralistka-podziwiam Cię-tyle czasu na kaszy :p Lubię ale bez przesady. Pamietaj od jutra zaczynamu dzialać z samego rańca.Ja chyba basenik a Ty? ❤️ Jestem chwilowo (mam nadzieję) bez zeli i powiem Wam że apetyt nadal mam mniejszy.Slodycze jem bo bez tego nie wyobrażam sobie życia :p Jurto wskoczę na wagę i zobaczymy jak sprawa wygląda.Potem pomykam do Krakowa.Jakoś czuję że nie będzie aż tak źle u lekarza.Nie mam pojęcia skąd takie nastawienie ale niech mnie nie zostawia :-) Agixa--Ty chyba nadal śpisz??? skoro plotkujesz do 4rano :p ❤️ Wszystkim Wam przesyłam dużo słońca które mam za oknem ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka5400
Witajcie Wszystkie dziewczyny!!! Trudno przeżyć taki długi weekend, gdzie musisz - chcesz wyazać silną wole na wszystkie piękne zapachy unoszące sie nad nosem, który wiadomo jak jest silnie wrażliwy zwłaszcza jak przez lata niczego sobie nie odmawiał....tu karkówka, żeberka.....piwko....placek z kruszonką- ślinka kapie.... ech te grile!! dobrze, ze juz koniec i nastał się normalny dzień :-) dałam rade i z tego sie najbardziej ciesze, choć nie powiem....momentami było trudno Dzisiaj ide męczyć lekarza o zelixa,no nie wiem nie jest chętna do takich wspomagaczy pozdrowionka dla wszystkich w nowym tygodniu anka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzięki za wszystkie miłe słowa ,mam nadzieje ze moja historia i walka z kilogramami doda Wam otuchy w czasie zastoju więc trzymajcie się kobietki ,wierze ze wszystkim Wam się uda osiągnąć cel pozdrawiam i wracam do pracy marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×