Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

no ja nosze B, ale jedna piers mam nie przesadze jak powiem 2 razy mniejsza i sie smieje ze na ta jedna powinnam nosic A. Biuralistka Ty mowisz ze Twoje corki mialy stanik z roznymi miseczkami?? bo chyba cos zle zrozumialam. nie sadze zeby takie byly na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40 lece wiec na cmentarz bo mnie jakos ostatnio tez maz zaniedbuje i w nocy wieje nuda.zreszta tak mnie wczorak wkur.... ze myslalam ze go wywale z domu aby poszukal swojego rozumu.potem stwierdzilam ze oczekuje cudu bo faceci nie mysla glowa(a napewno bardzo rzadko) brak mi slow i podjelam decyzje.jak tylko Zuza poczuje sie dobrze czyli zaraz po swietach jedziemy na urlop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz zarezerwowalam to co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> kasiek30- Ty i córcia na te wczasy? czy cała rodzinka? I gdzie jedziesz? Ciepłe kraje by się przydały ;) Ale mnie to tylko solar został-hehe, na który zreszą nie chodzę :-P Kiedyś nosiły: jedna córcia miski A Druga córcia: B Po zwymiarowaniu nagle im piersi urosły-hehehe. Źle napisałam, jeden rozmiar misek miał być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek 30: a gdzie jedziecie? pochwal sie!!! Biuralistka: moglyby i mi tak piersi urosnac :) rozmiar C i juz bym nie narzekala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-gi
hej ja bralam zelixe rok temu schudlam 7kg zadnych skutkow ubocznych waga sie utrzymywala poki nie nadeszly swieta na ktorych jada sie do pelna przytylam 4kg teraz znow biore zele ale nie dziala nic a nic!!!!!!!!!!!!!! chyba sie przezuce na adipex albo meridie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.k.a.
hej, jestem tu pierwsz raz. o zelixie dowiedz sie z internetu. sledzilam kilka tygodni wypowiedzi i...poszlam do mojego lekarza. recepte dostalam bez problemu, kupilam oczywiscie 15 mg. mam 170 cm i 65 kg chce dojsc do 55kg. biore juz pietnasty dzien spadlo mi narazie tylko 2 kg.ciezko mi strasznie, najbardziej brakuje w moim organizmie cukru czasami odpuszczam i nie wytrzymuje efektem jest male prince polo lub slodziutka herbatka. jestem tu bo wierze, iz razem lepiej, jestem i bede pozdrawiam wszystkie dziewczyny trzymajcie za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> caterpillar-tak jesteśmy "prawie" proporcjonalne. A ile chcesz ważyć? Bo wagę już masz teraz fajną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.k.a.
w pracy przez caly czas biegam, czy starczy, ze do tego dodam rower czy musze jescze chodzic na silownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-gi
22 lata waga 70 kg wzrost :170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.k.a.
mam 27 lat czteroletnie dziecko juz po ktorym przytylam 23 kg ale w trzy miesiace w pracy za granica ubylo 27 hura. nikt nie wie ze biore zelixe. przeczytalam tez ulotke wypytalam o wszystko lekarza i nie bede pytac czy mozna brac razem z yasmin :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Hej!! Ja już po obiadku o.Zjadlam o wiele wiele mniej.Moja córcia zjadła dzisiaj więcej niż mamusia.Czuję się w miarę ,tylko mam trochę zapchane uszy.Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> an-gi- po co Ci zelixa? mam córkę w Twoim wieku i byłaby ostatnią osobą, które poradziłabym zelixę. A jest Twojego wzrostu i pewnie więcej waży. W Twoim wieku to wystarczy odrobina wysiłku- naprawdę i waga leci. Czasami zelixa nie działa- po postu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kobiety!! ja? no 4 miesiace temu zanim sie polamalam to juz wazylam 66 kg :) no a przez ro ze bylam unieruchomiona przybylo mi 10 :( teraz juz zrzucilam5 heheh no i waze tak kolo 70 kg, no ale mam 172 wzrostu i chce wazyc 62. mysle ze z biegiem czasu mi sie uda. najgorsze ze juz bylo tak blisko 66kg. a tu ten wypadek. no ale coz,,to przeciez zycie :) ps. no i od dzisiaj zaczynam pomiary biustu, zgodnie z najnowsza recepta jak bede regularnie mierzyla, cycuszki beda regularnie sie powiekszac hahahahha hahahha hahahh och gdyby tak to naprawde dzialalo :) a teraz uciekam bo wielki esej czeka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.k.a.
z tego co czytam to mi jakos malo ubywa ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Już piszę wiek 40 lat w czerwcu wzrost 160cm waga wczoraj 75kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-gi
problem w tym ze ja duzo sie ruszam tancze towarzyski i latino jezdze konno chodze na aerobic w dodatku biegam i jezdze na rowerze i nic ;/ w biodrach mam 103cm w tali 85 w liceum wazylam 54 kg i wygladalam super miescilam sie w rozmiar S-M teraz nosze L-XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Wazyla,m sie dziś - 3 kg mniej:):):):) czyli: 21/170/20.03.09/91/88 jupiii pozniej przeczytam wszystko ci pisalyscie jak mnie nie było -nie mialam okularów/socewek, na razie musze wysprzatac w koncu dom;) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> 🌼 edytusia przepraszam jeśli uż zadałam to pytanko ;) ale czasami szukam na poprzednich stronkach i nie widzę. Każdy ma różne skutki uboczne. Sprawdź czy nie masz podwyższonego ciśnienia. A co do jedzenia- to NIE JEDZENIE nie jest odchudzaniem, tylko przepustką dla efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->an-gi- no to źle jesz. Co robisz? Studiujesz? Jesteś po za domem? Czy w domku? Skoro masz tyle ruchu a waga poszła w górę to ona za kilka miesięcy znowu wróci. A późnej to już będzie coraz gorzej. Napisz mi Twoje przykładowe menu z 3-ch dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Dlatego jem i będę jadła tylko częściej i w mniejszych ilościach i to samo co wszyscy.Ponieważ preferuję zdrową kuchnię.To ze jestem jak jestem wina słodyczy,siedzenia w domu i moja na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Przed ciążą jakieś cztery lata temu ważyłam 49kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Biuralistka RR 114\70 tętno 74 ud na minutę miarowe dobrze wyczuwalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To te ciśnienie jest ok 114/70. Może masz taki skutek uboczny- musisz się obserwować ;) A łasuchem to ja też jestem przeokropnym :-) Kokatajlowanie się dobrze idzie. Źle, bo piję kawę- a wiem, że podczas koktajlowania się, nie powinnam. No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-gi
studiuje i czesto bywam poza domem a waga wzrosla po swietach bozego narodzenia i paru imprezach jem niewiele rano sniadanie kromka chleba z szynka i listkiem salaty kolo 17 tez jakas kromka chleba obiad tylko w weekend jakis rosol (chudy bo tata tez nie moze jesc tlusto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×