Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie no gdzie

Gdzie się znajduje fajnych facetów w okolicach trzydziestki?

Polecane posty

" [zgłoś do usunięcia] mala_czarna321 mala_czarna321@tlen.pl'; Lucek Fajny facet to sympatyczny, wesoły, szczery, potrafiący się zachować w różnych sytuacjach, wyglądać wcale nie musi jak model - pierwsza moja myśl łysy ale to nie jest obowiązkowe więc Panowie w tej chwili odłużcie maszynki. Chciałabym, żeby mój facet wyjeżdżał ze mną na narty, latem na wczasy, na rower, chodził ze mną do kina, na spacery, na basen, do pubu itp. W moim niedużym mieście liczba mieszkańców wynosi ok 307 699" Wcale nie musi być wesoły:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetan77
Staszek gdzieś Ty chłopie się uchował tyle czasu:),że ja Cię jeszcze nie poznałam... no ale skoro Solski córki nigdy nie miał ,nie ma i nie będzie miał to nic dziwnego,że się nie poznaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetan77
ale co to za chuch był;) nadal buty czyścisz o nowagki zanim wiecheć z kwiatów podarujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetan77
nogawki * miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetan77
Max marudzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetan77
to Ty bystry chłopak jesteś...tylko,żebyś znowu prowokacji nie zrobił jak będziesz gości zapraszał-tych z wyższą rangą(miastowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetan77
Staszek to dobrze,że taki europejski jesteś bo wiesz,że ja nie potrafię skręcać w lewo i psy teraz wszędzie to krzyżowki już sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest tu ktoś z Lublina?
jestem panną po 30stce, kilka miesięcy temu rozstałam się z narzeczonym. miło byłoby poznać kogoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakis przyjemny facet z Gdyni cierpi na bezsenność w ten śliczny zimowy poranek:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja za kilka dni kończę 31 lat, właśnie umiera mój trzyletni związek, niemiłą, powolną śmiercią. To był dla mnie związek bardzo ważny, dlatego ciągle nie umiem tego tak na 100% zerwać. Ale wczoraj dotarło do mnie, że muszę. Już czas na definitywne zakończenie. I stąd mój udział w tym topiku. Po poprzednim ważnym związku (w sumie były takie 2 w moim życiu) ponad 2 lata byłam sama, bo najpierw długo nie umiałam nawet pomyśleć o nikim innym, a potem nikogo nie spotykałam. Owszem, mężczyźni byli, pojawiali się, ale nic nie wykraczało poza jedno-dwa spotkania - to po prostu nie było to...a uważam, że nie warto tracić czasu na coś, co od razu nie rokuje. I teraz, tym razem, nie chciałabym tak. Chciałabym kogoś, kogo można kochać, kto potrafi kochać, na kim można polegać. Po prostu kogoś sensownego;) Ale...rozejrzałam się wokoło i co widzę? Pustki, jeśli chodzi o fajnych i wolnych facetów po 30. Albo zajęci, albo nie do życia. A ogólnie to znacznie więcej wokół mnie kobiet. Dlatego chętnie dołączę do dyskusji. Może coś wspólnie wymyślimy;) A może uda się skrzyknąć jakąś ciekawą grupę singli w "tym" wieku, żeby czasem gdzieś się spotkać, wyjść, pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetan77
Max zamiast murudzić ,że brak Ci powodu do zadowolenia ,to sam zacznij sie nami więcej interesować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjj
Zdecydowany1977 jest z Lublina - spójrz kilka stron wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zanetan77 Max zamiast murudzić ,że brak Ci powodu do zadowolenia ,to sam zacznij sie nami więcej interesować" Na ulicy nie chce mi sie podrywać:O.A na kafeterii prawie wszystkie w niewłaściwym wieku i nie tylko:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetan77
Max znowu marudzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muza3
Mz jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie - ciekawe co się dzieje na tym wątku teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetów fajnych po 30 nie znajduje się to nie grzyby czy inne 1-groszówki, takich facewtów po prostu nie ma prosty rachunek, w Polsce jest więcej kobiet niż mężczyzn, tym samym jest więcej młodych kobiet niż facetów (młodych i starych to działa w jedną stronę) baby po 30 bez faceta sa naprawde trudne i wymagania mają a zostało na rynku barachło, taka 30 w górę nie weźmie byle gówna które się pęta wszędzie i jeszcze obecność babek na tym trudnym rynku można jakoś usprawiedliwić ( chłopów więcej niż bab w Polsce) tak odwrotne zjawisko .świadczy tylko o krótkim wzroście, małym członku, zero kasy i pracy i intelektu, Kobiety po 30 nie mają wyboru albo biorą karła z małym członkiem na swoje utrzymanie a;bo pozostają same do końca zycia bo prześcigneły je młodsze dupy i wzieły co najlepsze...trudno..było tyle nie wybrzydzać! teraz albo konus albo pies...wybrałam psa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrakło mi przecinków ale mam nadzieję że jakoś logicznie to napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferjozzi
Po trzydziestce nie jest łatwo o nowe znajomości ale przebywanie głównie w domu na pewno nie pomaga; ciekawe artykuły dla singli i ludzi po trzydziestce:http://www.magnoli.pl/?tag=po-trzydziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno do baru Subway przy Rondzie ONZ przychodzi sporo fajnych wolnych-jeszcze nie sprawdzałam, ale pewnie to zrobię :) Sama mam 31 lat więc wiem o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×