Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie no gdzie

Gdzie się znajduje fajnych facetów w okolicach trzydziestki?

Polecane posty

Hej anginko783 ;) witam bladą nocą co się kotom nogi pocą :) czy jest tu poza tobą ktoś jeszcze czy cały top my bezczelnie zajmujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Alku ty się normalnie marnujesz taki talent albo pisz powieść albo raperem zostań :P tez mam takie wrażenie, że tylko my tu jesteśmy wszyscy gdzieś zniknęli ale wraz z pierwszymi śniegami wszyscy wrócą skruszeni :P a coś ty robił tak późno na kafe? pewnie znowu kawy za dużo było wieczorem :P anginkę mam ale niestety do pracy muszę iść :( pozdrawiam cię serdecznie 🌼 i życzę miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moge spytać?
o to co w tytule? Gdzie się znajduje fajnych facetów po 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień mija w rozjazdach międzymiejskich. Ale to tylko do 15, potem leniuchowanie przy ekranie... komutera. jutro do pracki :) abra, droga czarowico 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.. bo siedzisz tu sama na topie, można pomyśleć że to chałupka na kurzej łapie, a to przecież kafe udająca życie. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Abra :👄 Cicho i głucho - parnięty jestem, godzinę temu w robótki dopiero wróciłem. Czyżbyś nie miała życia poza wirtualnem? no wiesz, na pewno robisz fororę w sojej miejscowości leżącej nie wiadomo gdzie w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furorę zrobiłam jak się tam przeprowadziłam :P na brak zajęć nie narzekam co nie znaczy, że nie mam chwilki na kafe, może nie tyle kafe co na herbatkę i 5 sekund na zajrzenie tu i pozdrowienie wszystkich i życzenia im ma przykład dobrej nocy :P a więc dobrej nocy i kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echo :D echo.. echo.. echo.. cho.. cho.. cho.. ooo . ooo .... Mówiłem Ci Abra ze jesteśmy tu sami. Ten topik to by zginął be twojego zaglądania :) Porabiasz w weekend ? :)) jakiś luz chyba masz dla odmiany :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w końcu mam jurto wolne i idę do lasu na grzyby żeby się odstresować bo dzisiaj normalnie mam mały kryzys :( i dobrze, że ty też tu od czasu do czasu zaglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ojoj.. żle z samopoczuciem. Co takiego sięstało Abra? Też bym się wybrał na łono natury ale nie ma gdzie i z kim a poza tym sprawki do załatwiania na razie, choć akurat jutro też mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzę do wniosku że trzeba by tu jakiś konkurs ogłosić aby ludzi przybyło na topie, teraz jest większa pustka niż na syberysjkich stepach. Kazdy wartościowy post napisany przez w miarę ładną kobietę zostanie nagrodzony buziakiem od Alka :D. Posty facetów nie będą nagradzane ale gdy pojawią się laski to i samce przybędą :P Regulamin konkursu dostepny jest na stronie www.page_not_found.burkinafaso.com. Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od alka czy od Alka? :P według mnie każda kobieta jest ładna na swój niepowtarzalny sposób więc alki będziecie musieli tych buziaków trochę naprodukować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-ONA-po30-stce:)
I tak temat umiera :( Gdzie Adamus ,gdzie reszta ludków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×