Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie no gdzie

Gdzie się znajduje fajnych facetów w okolicach trzydziestki?

Polecane posty

Gość Ja-ONA-po30-stce:)
masz rację abra......znikome szanse na szczęśliwy związek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, miło mi to słyszeć i na początek chłodnego dnia ślę gorącego całusa 👄. Myślałem że już pocałuję klamkę - o ile kafe ma klamki - lub że na topie hula wiart i robi 'ziuuuu' jak na dzikiej i pustej prerii. Lato systematycznie udaje że się kończy i całkiem zgrabnie mu to ostatnimi dniami u mnie wychodzi. Co tam słychać w Twoim babim dołku (czyt. domu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pięknym lecie mamy piękną polską jesień :) za gorącego całusa odwdzięczę się tym samym 👄 oj wieje tu jak na prerii albo jak u mnie za oknem :( ale za to suszarka do grzybów działa jak balsam na moje skołatane nerwy, a i grzybki na pierogi się suszą mniam a uszka z barszczem na święta bezcenne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to u nas norma:P.ŚREDNIA Z SIERPNIA TO OKOŁO 17 STOPNI A Z KOŃCA SIERPNIA OKOŁO 16 CZYLI JAK NADCIĄGNIE ZIMNY WIATR MOŻE BYĆ ŚREDNIA DZIENNA 8 STOPNI:P.JA PAMIĘTAM W LIPCU ŻE BYŁO JESZCZE ZIMNIEJ:P.W 1996 OKOŁO 5 LIPCA TEMPERATURA NIE PRZEKRACZAŁA W NIEKTÓRE DNI 14 STOPNI:O.POLSKA TO NIE SUDAN GDZIE W LIPCU I SIERPNIU SĄ NORMA 40 STOPNIOWE UPAŁY:P.U NAS LATO TO OKRES KIEDY SIE NIE MARŹNIE PO POŁUDNIU NA DWORZU W ZIMOWYM STROJU:D.A LETO KLIMATYCZNE UZNAJE SIĘ ZE JEST GDY TEMPERATURA ŚREDNIA DOBOWA PRZEKRACZA 15 STOPNI ALE TO I TAK MAŁO:P.SOLIDNE LATO JEST WTEDY JAK TEMPERATURA W CIĄGU DOBY NIE SPADA PONIŻEJ 20 STOPNI a w dzień jest conajmniej 35 stopni:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Abra 👄 czy tylko my dwoje posuwamy ten topik do przodu? bo na to jak widzę to wygląda. Nie piszę ostatnio bo niezbyt często mam w czas na łazikowanie po necie i kafe w szczególności - ino maile sprawdzam. Jak twoja jesień się miewa, grzybki tak dalej. U mnie chłodek taki nad ranem gdy z pracy wracałem (nocka) mnie złapał za tyłek że od razu uświadomiłem sobie że to już jesień i czas najwyższy coś cieplejszego na grzbiet zarzucić niż polar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj alku 👄 co u mnie słychać? ano wszystko po staremu na grzybki chodzę codziennie (no chyba że idę do pracy) i codziennie wracam cała mokra a potem się dziwię, że jestem chora ale za grzybki czuć w całym domku :) tak u mnie też zimno ale dla odmiany dziś nie pada tylko pięknie słońce świeci :) pozdrawiam cię 🌼 i do następnego poklikania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kwiatka, dla Ciebie także mam 🌼, taka specjalna niebiesko jesienna odmiana :). Jak widzisz po nocach ostatnio zerkam do netu po pracy. Na grzybkach nie byłem od czasów bitwy pod Grunwaldem, no, może trochę przesadzam ale dawno. Gdybyś buszowała w bliższych mi lasach to zapewne bym się wybrał z Tobą, pozbierać sromotniki wszelakie - przydadzą się na zimowe zapasy :) Zdrowie dopisuje na szczęście ale to dla tego że na chorowanie po prostu nie mam czasu i na to sobie nie pozwalam. Jak tam się miewają 3 pomniejszone wersje Twego DNA? Buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 👄 tak sobie myślę, że z Leszna do Wrocławia nie jest tak znowu daleko może kiedyś się spotkamy na środku drogi i pójdziemy na grzybki ale nie żadne sromotniki tylko dorodne prawdziwki :P jeśli chodzi o zdrowie to mój organizm przyzwyczaił się do takich ekstremalnych warunków więc i u mnie na ogół kończy się zwykłym przeziębieniem :P a moje pomniejszone wersie DNA (trafnie to ująłeś, niestety) nie mogą się przyzwyczaić do szkoły i wcale się im nie dziwię bo ja też zawsze miałam z tym problemy :P pozdrawiam cię mocno ;) i życzę miłego wieczoru i jutrzejszego dnia 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam, a w szczególności JA-ONA... Fajny facet to taki który jest blisko kobiety, nie w necie ale obok. Wylewając uczucia w necie nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo oszukujemy własne oczekiwania, bo która z was drogie panie marzy o tym żeby dotykać klawiatury zamiast męskiego torsu??? Zaczynam sie zastanawiać czy nasza samotność nie jest spowodowana tym, że zaspokajamy swoje emocje pisząc to co nam w duszy gra do anonimowych ludzi, wiedząc przy tym że wstając rano będziemy samotnie pili kawę. Mogę się oczywiście mylić bo nie ma ludzi nie omylnych. Jeszcze raz pozdrawiam i wysyłam ogniste buziaki dla wszystkich kobiet którym zrobiło się chłodno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście nie tak daleko :), być może kiedyś się spotkamy w pół drogi i pójdziemy na grzyby - niech Ci będą prawdziwki. Czy to będą grzyby, jagody, czy patyki to już sprawa drugorzędna. W lesie jest leśne runo więc zawsze znajdzie się coś co można by zbierać razem :). Może się też razem w realu napijemy kawy :) Kwiatka Ci przesyłam 🌼, doniczki nie ma lecz do rana jak przeczytasz topik powinien się utrzymać. Mi do szkoły po wakacjach także nie chciało się wracać i to żadna nowina. Muszeeee.. znowuuu.. Heh. Apropos muszę, chyba sobie wymyślę nową stopkę bo ta już mi się znudziła - może masz jakiś pomysł na hasło dla mnie :) Jeszcze trzy dni.. nie!, jeszce dwa dni pracy i znowu weekend :D Buziak Abra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może na początek to się przywitam 👄 dzisiaj na leśnym runie jest tylko woda bo tak strasznie pada :( kawy nie piję ale herbatkę jak najbardziej albo coś mocniejszego po takim spacerze w lesie na rozgrzanie :P z takim kwiatkiem to jest tak, że nie zwiędnie nigdy więc i ja ci takiego dam 🌼 tak jeszcze jutro i wolne i dzięki bogu w tym tygodniu weekend mam wolny :) jeśli chodzi o stopkę to może: jurto to dziś, tyle że jutro :P masochiści wyznają wszystko na torturach z.... wdzięczności :P jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej :P mówię jak myślę, czynię jak mogę :P serce ma swoje racje, a rozum swoje :P i ostatnia nikt nie tańczy na trzeźwo, chyba że oszalał :P może coś z tego wybierzesz Alku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamus masz rację ale ludzie robią to po prostu z lenistwa bo w związku trzeba iść na kompromis i nie wszyscy mają na to czas i ochotę, a jak sie tu wypowie to mu jest lżej i dalej może sobie żyć swoim życiem pozdrawiam również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moge spytać?
towarzystwo wzajemnej adoracji się zrobiło z tego topicu, a szkoda że zeszło z trematu głownego na tzw pierdy słodkie, nikt już z tego nie skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issaa
To ja zrobię lekki lifting tematu. U mnie 26 wiosen na karku, ale już czuję podmuch 30-stki. Czy może raczej przyszłości w samotności, bo jak już ktoś wcześniej wspomniał, gdy się ma kogoś kochanego u boku kolejne urodziny obchodzi się równie przyjemnie. Nie wiążę się z nikim z wyboru, po części z braku stabilności zawodowej i mieszkaniowej - rozstrzał między dwoma państwami, ale poznaję dużo nowych, czasem naprawdę sympatycznych facetów. Nie będę oryginalna mówiąc, że najłatwiej znaleźć tego kogoś w pracy. Moja akurat wymaga wielu kontaktów z pokrewnych branż, ale nawet jak się siedzi w jednym miejscu, to przede wszystkim trzeba korzystać, ze wszystkich możliwych kolacyjek, targów i wyjazdów biznesowych. Warto też odnowić znajomość ze starą koleżanką/ami i np. zorganizować wspólną imprezę domową/grilla na którą Ty zapraszasz swoich znajomych, a ona swoich i jest okazja poznać nowych ludzi. Kolejna droga to kursy i szkolenia na własną rękę. Jeśli tylko czas i finanse pozwalają warto wybrać się 2 razy w tygodniu poduczyć kolejnego języka. Ostatecznie może być też siłownia (nie aerobik dla babek tylko koedukacyjna siłownia!). Łatwo odróżnić pakerów od dbających o siebie miłych facetów bez obrączki :-). I pozostaje trochę odwagi, żeby poprosić o pomoc przy ustawieniu urządzenia itp. Trzeba wykazać więcej inicjatywy, ale w miły, otwarty, nienachalny sposób. Mam nadzieję, że trochę pomogłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche pomoglas
chociaz teoria a praktyka to dwie odmienne sprawy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-ONA-po30-stce:)
Witam po krótkiej przerwie :) Adamus dlaczego mnie witasz szczególnie ,czyżbym sobie czymś na to zasłuzyła??:))) A i dodam jeszcze ,że zgadzam się z tym co napisałeś ,też wolę żywego faceta niż klawiaturę :) pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Ja-Ona z Twoich wpisów wnioskuje że masz bogatą osobowość, a do tego pytałaś się gdzie jestem więc uznałem że powitam Cię szczególnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogę spytać?
issaa mnie pomogłaś wahałam się co do języka, ale zdecydowanie się zpisuje od października, raz, że czas się wziąć za moje umiejętności lingwistyczne, dwa że być może w sobotę dla pracujących nie będzie nastolatków i poznam jakichś miłych ludzi :-) dzięki za wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Abra 👄 dawno mnie tu nie było i wiszę że coś sie ruszyło na jesień na topiku. :D Nie uważam że gdy ludzie normalnie przez jakiś czas rozmawiają na forum od razu by to było TWA (..adoracji). Nikt nikomu nie zabrania pisać tutaj i poznawać nowe osoby choć osobiście zdecydowanie wolę real i kobiety.. namacalne że tak powiem. Wirtual i net to forma konktatku taka sama jak maile tyle że forum jest publiczne. Witam pomarańcze, issaa i resztę braci owocowej. WItaj Ja-ona, hej adamus, szkoda że Miki nie ma. Cóż można odpowiedzieć na pytanie postawione w tytuje jeżeli nikt od dawna tu takich pytań nie zadawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-ONA-po30-stce:)
Cześć Ludki- :) Co słychać w Waszych mieścinach prócz padającego deszczu ???:)) Admus-miło mi to słyszeć i dziękuję :) Dziwię się ,że można coś pozytywnego o mnie powiedzieć;-) A tak serio,mam problem z wyrażeniem siebie ,swoich myśli ,odczuć itp piśmiennie ,gdyż orłem pióra nie jestem i często trudem wyrażam to pisząc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×