Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

Wiesz co mają cwaniaki, a czego wielu ludziom brakuj pewność siebie. To przyciąga kobiety do takich............ Kobieta chce czuć się pewnie przy facecie i wie że taki zawsze stanie w jej obronie, mimo że przegra :classic_cool: Cwaniaki mają wiele pozytywnych cech nie tylko negatywne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ake jak są razem, to razem sie bronią :) i nie będę liczyć na faceta że mnie obroni bo przecierz nie nędzie chodził za mną 24h na dobę ... zasady samoobrony każda powinna znać , i jak chce ..to niech to rozwija ..dla samej siebie .. przecież księżniczek już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę jak cwaniak, co nie znaczy że nie mam znajomości wśród tych złych, trzeba mieć oparcie wśród takich w dzisiejszych czasach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta w dzisiejszych czasach powinna umieć sie obronić przed facetami, bo swiat zeszedl na psy a kobieta w nocy nie moze wyjsc na miasto spokojnie 😠 Ludzie niektorzy teraz to gorzej niz zwierzeta 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tak złym miejscu nie mieszkam, ale czytam trochę ludzi z neta i ich zdanie o świecie. U mnie to raczej w mieści takich okropności nie ma bo to małe miasto. Ludzie nie są tacy jak w tych większych miastach. A gdzie mieszkam to nie ważne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka (mawronka@poczta.onet.pl) " a cwaniactwo tępię , nie lubię przykrywek ..fałszu " Ciekawe w jaki sposób ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka (mawronka@poczta.onet.pl) " niemiły.. " Tego nie wytępisz, taka prawda......... Za to że byłem niemiły 🌼 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dzieciuchy:O:O ja idę coś w kuchni porobić .. pa 👄 Nie kumam ;):)szkoda że tak krótko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co się stało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos czuje, ze nie za mna ;) czyzby niewidoczny zaczal byc widoczniejszym dla pewnych oczu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co mile sie konczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×