Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

Gość
mam wode to podleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wojsku byłem, więc głowa mocna :classic_cool: Na luzie wszędzie, w pracy, na mieście, za dużo zmartwień to niedobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mawronka to głupia jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można dostać w du**, grunt to wiedzieć że można, a się nie bać :classic_cool: Jak będziesz uciekała to świat stanie się zmartwieniem dla ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie beczę:P:classic_cool: za tydzień już święta :) będą ciasta :D i lany poniedziałek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze bo ja nie lubię smutasów :classic_cool: Masz rację święta, ale ja i tak wolę zimowe :p Pewnie rzucisz się na swojego z wodą :classic_cool: Później go pocieszysz, lu przeprosisz i żyli długo i szczęśliwie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale optymista:D a wg mojej wersji to będę się czaiła z nim do końca roku szkolnego i wtedy coś mu zrobę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ie wiem .. już teraz nie mam pomysłu co zrobić , może wsiąść z nim do windy :Pu mnie często się zacinają:D albo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysłów brak, a oczekiwania duże, skąd ja to znam ????????? Ja sądzę że każdy tak ma, chce, ale brak pomysłów w końcu jest i co dalej, trzeba się pytać innych.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden pozytyw w tym doradzaniu, nie wszyscy dobrze radzą, więc czasem dobrze, ze nie słuchasz :classic_cool: Musisz znaleźć swój sposób 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×