Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

zimno jest, chmury - pewnie bedzie padać, wkońcu niedziela palmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 16 st w cieniu już w następny weekend ma padać , i jak zwykle w zimową kurtkę na rezurekcję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem ile jest, ale wczoraj było gorąco, a dziś jest zimno - wiatr jakis zimno. poza tym mnie boli gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy na sume poszli bo tak tu dziś spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze>? to jakby takie nie podobne, bo o tej porze w niedziele to to forum bardziej juz rozruszane było, a dziś jest procesja bo niedziela palmowa wiec pewnie poszli.:P Bo tak to już jest Ci co cały rok nie chodza do koscioła w niedziele palmowa na procesje biegną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D u mmnie to sam ksiądz z ministrami chodził i nas święcił:) a za tydzień będzie zimno a wszystkie lachony będą świecić gołą dupą by pokazać nowe ,wiosenne kolekcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zaczerpnęłam pewno zdanie z Twojej wypowiedzi ..do stopki..to jest piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: milosc jest fajna :D zwlaszcza w zimowy wieczor, pod koldra w wielkim lozku. przy kominku, w ktorym pali sie ogien. i nie mowie tu o milosci cielesnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekanie wzmaga apetyt ;) wiesz... to tak, jak w kuchni i podczas kucharzenie: mozna zrobic szybkie danie, ktore niekoniecznie zachwyci smakiem i szybko o nim zapomnisz. mozesz tez poswiecic wiecej czasu na dobieranie skladnikow, przypraw, na poszukiwanie odpowiedniego "miesa" :P, pieknych warzyw... oczekiwanie na taki obiad moze samo w sobie byc przyjemne :D jedna uwaga: pozniej nie rzucaj sie na takie danie :P, bo smak przegapisz :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się boję ; niby myślę o nim , non stop właściwie a jak co do czego to wszystko opada, tak sie boję jak on mnie mierzy wzrokiem, tak jak ,nie wiem - obcy człowiek ? po co ja się wyrywałam? muszę iść już, miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×