Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

dokladnie :) wiesz, kiedys moj przyjaciel powiedzial mi: lepiej stracic zludzenia, niz nimi zyc :) przynajmniej bedziesz wiedziala, na czym stoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem, że muszę to sprawdzić . a znasz jeszcze inne sposoby na początek , na taką rozmowę po moim uciekaniu dosłownie od niego przez trzy tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewidoczny :-o chlopakowi nie ma sie zrobic glupio - kwiatek moze wywolac odwrotny skutek od zamierzonego. niektorzy w takich sytuacjach moga poczuc zlosc czy odebrac to jako probe upokorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzę, że on się boi , myśli pewnie że z niego żartowałam pisząc tamte wiadomości:O ale co ja zrobię 😭 i chyba ma małe poczucie własnej wartości skoro tak się dziwił, że to akurat on mi ''wpadł w oko''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam Niby że tak, ale twój pomysł ze świrem nie jest taki genialny, też może mu się zrobic, tak jak napisałeś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowilem, ze jest genialny. niewidoczny, niepotrzebnie sie denerwujesz :D nie mam zamiaru odbijac ci mawronki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronka Im dłużej zwlekasz, to tym gorzej i ciężej coś zrobić....... Całe życie chcesz przed nim uciekać, skoro on nic nie robi to przejmij inicjatywę, bo on może traktować to jako zabawę, porozmawiaj z nim szczerze i powiedz mu że to szczera rozmowa, jak to się mówi albo wóz albo przewóz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam (michal.korczynski@googlemail.com) niekumam1@tlen.pl nie mowilem, ze jest genialny. niewidoczny, niepotrzebnie sie denerwujesz nie mam zamiaru odbijac ci mawronki Ja zawsze podchodzę do wszystkiego na luzie, najwyżej dostanę w du** od życia, już 2 osoby mi groziły - "że ty życia nie znasz" :classic_cool: Mawronka nie jest moja, choc wirtualnie może być :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczera rozmowa? a o czym? takie slowa wystrasza chlopaka na amen :-o tym bardziej, ze chyba do najsmielszych nie nalezy. "ale dostanie tego lizaka i co ? zjemy go razem?" - mam nadzieje, ze sie z Toba podzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolnosc, po milosci, jest najpiekniejszym darem z tych, ktore czlowiek moze ofiarowac innemu czlowiekowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam Szczera rozmowa o tym czy ją chłopak traktuje poważnie, a nie myśli, że ona się nim bawi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam Chyba na gg, a nie w realu, niech się Mawronka przyzna...... A mi się wydaje, że ją traktuje nie poważnie, ale to tylko moja ocena.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam całą noc z nim sms-y poźniej za dwa dni się odezwałam , nie odpisał bo głupotę napisałam straszną ,i jeszcze raz ..ale rozmowny nie był .. aha i te cudowne pisanie było wtedy gdy on jeszcze nie wiedział jak ja wyglądam , nie wiedział że ja to ja:O a miałam do niego podejść,porozmawiać ..a już on się dowiedział żę to o mnie chodzi .. na dwa razy, na zwykłe cześć z uśmiechem nic nie odpowiedział:( tylko ten wzrok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... mawronka, trzeba wziac sie w garsc :) trzeba, nie ma innego wyjscia :) oficjalnie, od Ciebie wie, ze Ty to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronka Ludzie w twoim wieku patrzą na urodę, więc jak z nią u was jest, kto jest ładniejszy ??????? Sorki za pytanie, ale wiem na co chłopaki zwracają uwagę.......bo wiele razy słyszałem co mówią i chcą robić...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje znajome oceniły go tak : :o i że niby może być a ja -ja zawsze olewam , nie dopuszczam do siebie myśli że mogę się komuś podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja sie wycofuje. ustepuje panu niewidocznemu miejsca. nie chce mieszac Ci w glowie, Mawronka - chaos i niezdecydowanie, to dwaj kiepscy doradcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronku idź na całość - co Ci szkodzi? nie kumam - nie przejmuj się ludźmi, tymbardziej w wirtualu, oni Cię nie znają - więc co mogą wiedzieć. A ludzie \"słabi\" lubią sobie stroić żarty z nieszczęść innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka - ja powiem Ci tak, nie słuchaj koleżanek, ani otoczenia, to Tobie ma się on podobać.. nie im. Tak naprawde to w życiu nie jest ważny wygląd a srodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro znajome go tak oceniły tzn. że wymagań nie powinien mieć dużych, choc nie wie jak ty wyglądasz, a obiecanej fotki nie dostałem 😭 Masz niską samoocenę 😠 Każdy jest coś wart nawet ty, kiedy to zrozumiesz to będziesz chodzić z podniesioną głową po mieście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kumam zostań proszę .. już mi tyle osób doradza a ja i tak robię mhh .. głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×