Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

hm.... pewnie porto_ pilas w jakiejs portowej knajpie.... w marynarskim towarzystwie, mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak.. jak najbardziej z marynarzami... i to nawet dwoma ;) :D W Londku natomiast leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze znowu zastoj.... na stronce. gdzie jestescie w pracy czy na wakacjach____????? w stolicy nadal parno. ale jest coraz ladniejsza ta moja warszawa-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jay werandy już nie odwiedzasz
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeesc... a u mnie upal ponad 30 stopni i komary-krwiopijce, wielkie jak byki.. dzisiaj rano opryskalem ogrod i bylo troche lzej, ale pewnie w ciagu kilku dni przeniosa sie w to wolne miejsce.. W oknach mam siatki, wiec przynajmniej mam wytchnienie.. A tak milo wspominam pobyt w Stanikach miedzy innymi przez to, ze nie bylo komarow.. w Bretanii tez nie bylo.. A wam dokuczaja te wsciekle owady? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao, nadal *podrywam* warszawe, dzisiaj jazzzzz na starowce.. kocerty organizowane w kazda sobote na rynku/ old town/citta vecchia... upss...i najwazniejsze, uroczyste wreczenie dyplomow w ogrodzie BUW. varsavia e bella!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam.. zaraz pustki.. zwyczajnie, nic ciekawego sie nie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie damy sie zamknac.. bedziemy sie bronic jak kupcy z KDT w Warszawie.. do upadlego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Pozdrawiam wakacyjnie! :) Nie ma to jak urlop! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he....do upadlego..mowisz? no i co z tego jak ich i tak zamkneli... nawet widzialam to na wlasne oczy...przejezdzajac autobusem po marszalkowskiej. pozdrawiam z polskiej przasnej wsi pod czestochowa. zielone laki i pelne kolorowych lanow zboz pola...na horyzoncie lasy, w gorze (dzisiaj) blekitne niebo i slonce. w ogrodzie kwiaty i zielona trawa, drzewa owocowe i krzaki niejedzonych juz przez nikogo porzeczek i agrestu. nad cala wsia dominuje piekny....ogromny , dostojny klasztor... pelen ciekawych tajemnic i historii... ciao, ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dopisze, coby topik nie usnal ;) U mnie wszystko dobrze, zwyczajnie, ot tak sie zycie toczy, wiecie jak to jest ... Buziaki sle wszystkim i bardzo ocieplone pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka Miki przysyla buziaki dlka wszystkich!!! wrocilismy dzis nad ranem, przez caly tydzien nalazilismy sie po Orlando, bylo ok, troszke goraco ale ok pozdrawiam znad pakowania dobytku ktory jedzie z zolnierzem do North Dakota, a ja zwiewam do Polki na 2 miesiace... Kokus trzymaj kciuki zeby pogota dopisala w tym roku!!! do odezwania z Lublina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao, ciao 🖐️ Dogorywam ostatnia godzinke w pracy, co za ponury dzien dzis byl, grzmoty, pioruny, sciany deszczu 😭 (Piszac to bezwiednie zjadlam druga polowke czekoladki Merci, podczas gdy obiecalam sobie zjesc tylko polowke, bo nie jestem wcale glodna, lecz znuzona na amen :o) Skoro o czekoladkach mowa, to ostanio oblowilam sie w kilka czekoladowych (w kolorze) mebelkow i duperelkow do mieszkania, co dla mnie jest duzym wydarzeniem, gdyz przez cale lata ograniczlismy sie z gromadzeniem czegokolwiek ze wzgl. na ciagle widmo przeprowadzek. Ale nie moge nigdzie znalezc czekoladowego obrusu :( A tak bym chciala ... Milego weekendu kofani wspoltopikowicze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas klatwa nademna wisi.... 2 dzien z rzedu przebukowano nam bilety do Polski ze wzgledu na pogode.... trzymac kciuki - jutro/dzis ;-) sobota znaczy trzecie podejscie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️ Bagatelka - fajnie masz... lubie kupowac takie bibeloty :) ... tylko jak mowisz przy przeprowadzkach to duzy klopot bo takich drobiazgow moze sie calkiem sporo nagromadzic :) A propos obrusu- sprobuj moze poszukac tu: http://www.tablecloth.us/ 102 -trzymaj sie... po prostu Stany tak cie kochaja ze nie chca Cie wypuscic :D Kryspina - dalej buszujesz po Polsce? A ja ludki moje drogie we wtorek wrocilam z Irlandzkiego wesela...zabawa trwala 4 dni, ale dopiero teraz zaczynam sie odprezac :) Pod wzgledem towarzystwa wyprawa udala sie wysmienicie, niestety pod wzgledem pgody to wymarzlam sie i zmoklam strasznie... Zeby nie bylo to troszke pozwiedzalismy... i krajowbrazy byly tam przepiekne :) Ludki na FB moga sobie zdjecia poogladac :) ... No nic zycze wszytskim milego dnia i lece... dzisiaj mamy w planach grila w Brighton :) ... milego weekendu PA! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znalazlam bardzo ciekawa stronke. Wystarczy wchodzic na strony i czytac artykuly (niektore naprawde bardzo ciekawe). Za wejscie na artykul otrzymujemy punkty, ktore mozemy pozniej wymienic na nagrody. Nagrody naprawde ekstra! Punkty uzyskujemy rowniez przez odpowiadanie na pytania konkursowe. Polecam wszystkim goraco. Oto link owej stronki: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=9715bf3a-57c1-4f3f-a978-bb9cf8b20cd0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie leje znowu, jakby nigdy nie mialo przestac ... Margot - ciesz sie ostatnimi dniami 20-latki ;) Sto lat i jeszcze wiecej w szczesciu i pogodzie 🌻 🌻 🌻 102 - no i wylecialas juz? Kasiulena - ho, ho, 4 dni weselicha :D Dzieki za tablecloth.us ... bede sie rozgladac :) Pa-pa milusinscy, weekendujcie sie wesolo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelko, ja znalazlam czekoladowe obrusy i serwetki do tychze w WalMarcie, w prawdzie 2 lata temu, ale sprawdz ;) Pozdrawiam 🖐️ :) Margot 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign - wszystkie sklepy typu Walmart, Target, Sears, JCP i inne wielobranzowce schodzilam i nic! Ale, ale .... jestem na tropie w Macy's ;) i to w dodatku moje fanatyczno ulubionej firmy cechujacej sie a la japonska prostota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Pogoda w tym roku jest dziwna, burzowa.. a juz zaczal sie sierpien, wiec w kraju wieczory i ranki sa wrecz zimne.. i mgliste - kilka dni temu mialem takie wrazenie rano, jakby juz byla jesien. Rano czyli dla mnie o 5:30, bo kolo osmej juz nie bylo sladu mgly i zapowiadal sie upalny dzien.. W moim osiedlu mieszka taki pan, ktory w wieku 79 lat startuje na zawodach sportowych.. zreszta przeczytajcie same: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090802/SPORT05/66668148 Mozna mu zazdroscic kondycji.. W osiedlu popelnil jedna okropna rzecz: wybudowal dom w stylu zakopianskim - kompletnie nie pasujacy do otoczenia, architektonicznie gryzacy sie z sasiednimi domami, w dodatku jeszcze na gorce, totalny dysonans w srodowisku.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus - to imponujace ze tenze Pan, w sile wieku, potrafi o siebie zadbac i brac udzial w zawodach sportowych. Mysle ze powinien byl byc on przykladem dla wielu emerytow, ktorzy po zakonczeniu zycia zawodowego spoczeli na laurach :) ... Wydaje mi sie ze w Polsce panuje jeszcze przekonanie ze emerytura to juz przyslowiowy koniec zycia i tylko trzeba czekac zreszta bezczynnie na smierc... a przeciez mozna inaczej... jak ten pan :)... Ostatnio ogladalam program na temat grupy taneczno - teatralnej, w ktorej najmlodszy uczestnik mial 69 lat... I widac byl ze ludzie ci przezywaja swoja mlodosc na nowo... i chyba o to chodzi by nie czuc sie wyrzuconym poza nawias spoleczenstwa, by nadal czuc sie potrzebnym... Chcialabym byc tak aktywna jak oni (bedac w ich wieku) :) Pozdrawiam i milego weekendu zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×