Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

zajrzyjcie na nk na moj profil , dodalam zdjecie 'dla ochlody':-);-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie jeszcze ostatki pogody na letnie sukienki ;) Ale to juz tylko dzien-dwa i wreszcie bedzie (jak przepowiadaja) normalna odswiezajaca jesienna pogoda. Moze bede wreszcie mogla zaczac nosic nowo nabyte 'adidasy' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym tygodniu lepiej niz w ostatnim (niemalze caly tydzien byla plucha i slota :(). Co prawda letnich sukienek juz dawno nosic nie mozna, ale przynajmniej jest sucho i slonecznie, tylko szkoda ze az tak chlodno... rankami bywa nawet 9C :( W ten weekend zaczyna sie hinduski festival Diwali - czyli swieto swiatla... moze uda mi sie pojsc na jakies fajne zgromadzenie. Mam tez w planach pojscei na jakis dotad nie widziany wilm w ramach Londynskiego Festivalu Filmowego ... ciekawe czy uda mi sie zdobyc jakies bilety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iewczyny, ktora ma smykalke do urzadzania wnetrz?potrzebuje pomocy...bo mnie juz wkurza ten balagan....a z kasa...hmmm...nie przelewa sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - :D balagan ... no ja sprzatac zdecydowanie nie lubie, ale urzadzac to i owszem. Z braku kasy z reguly urzadzam sie w takich sklepach jak Target i TJMaxx ;) Kasiulena - u mnie juz dzis jesiennie :D Powodzenia w planach rozrywkowych, chetnie bym sie wybrala z Toba ... W mojej dziurze to tylko pomarzyc o takich atrakcjach, aczkolwiek nie bede narzekac, bo widzialam i duzo gorsze dziury na tej polkuli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka- o tjmaxx i ross to sobie pomarzyc moge:-P a target tez kocham!! mam problem ze stolem jadalnym uzywanym codziennie...salon niby duzy ale...dosc dlugi prostokat, moze jakies zdjecia wkleje..moze ktoras cos wyglowkuje...stol mam bardzo porzadny, drewniany, owalny..tyle ze za duzy. stoi pod sciana na razie, i mam lampe wiszaca tak bardziej na srodku. znaczy lampa powinna byc centralnie nad stolem, a jak przestawie stol to bedzie zawalidroga...przymierzam sie do nowego stolu, tylko nie chce mniejszego buuu...za malo scian mam zeby zmiescic wszystko. zamowilam Mai stoliczek z krzeslami z Dora:-) wachamy sie pomiedzy miloscia do ksiezniczek i Dory...w salonie na dole Maja musi miec jakies zabawki, bo tu spedzamy czas, a nosic po schodach gora-dol to ja dziekuje...i tak sie wlasnie skraca przestrzen... znow przyszlam na male wee wee wee... teraz bedzie o nocniczku:-) szczesliwi ktorzy juz to przeszli...Maja juz byla nauczona, uzywalysmy majteczek tylko i pieluchy na noc, przyjechalysmy tutaj i powrot do poczatku...pieluchomajtki non stop...wczoraj sie zawzielam i powiedzialam dosc...zabezpieczylam kanape, gabka i cos do czysczenia pod reka, narecze ciuchow na zmiane w lazience...zagryzam zeby i czyscze, zmieniam, zmieniam i zmieniam...wczoraj wieczorem pralke wlaczylam...z pietnascie par nam poszlo...dzis tfu tfu tylko jedne jak na razie...godzinka spaceru i pielucha sucha...moze sobie przypomni jak to bylo...co mi wpadlo na mysl- trzeba uwazac co sie mowi do dziecka...kiedys jak sie zlala powiedzialam ze jestem zla...teraz jak sie zaleje od razu pyta czy mama jest zla.... apropos spacerow...my lubimy chodzic, na piechote, na rowerze...chodzimy codziennie po co najmniej godzince, ubieramy sie i idziemy...nie widzialam nikogo z dziecmi chodzacych... na placu zabaw, zawsze sami...to wczesniej zanim snieg padal...zimno to fakt, ale mamy rajstopy spodnie polarowe, rekawiczki i czapki, wystarczy przeciez...a z samochodow sie za nami ogladaja jak na dziwolagi...latwiej przeciez siedziec w domu, nie? wybaczcie to cale dzieciowe gadanie, wiem ze nikt w temacie 2 latkow w chwili obecnej... ok zmiana tematu.dzis widzialam jarzebine...jaka piekna, duze piekne owoce, mialam ochote urwac ale mi glupio bylo, bo u kogos przed domem, jutro pojdziemy:-) tylko siatke wezme;-)i chyba sie zapytam czy moge... widzialam brzoze, wierzbe i jeszcze takie cos z minaturkami owocow jak dzika roza, duze drzewo..musze poszukac co to...ok pora robic pobudke i suniemy na obiad jakis bo dzis Matka polka nie jestem i nie gotuje....pozdrawiam i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz moze boscov's?? Sa czesto super przeceny ;) Bagatelko, obie mialysmy inne nicki, a rozmawialysmy o ziemniakach :D Poznalam, ze to Ty, bo na tym topiku sie kiedys 'wsypalas' z tamtym nickiem ;) znalazlas te brazowe obrusy?? to rowniez polecam boscov's, jesli, oczywiscie masz w okolicy :) Pozdrawiam i milego weekendu zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign - to zdradz chociaz na jaka litere sie zaczynal tamten Twoj nick ;) Bo mam pewne podejzenia, ale ... Nie ma u mnie Boscov, a Ty przepraszam w jakich stronach sie obecnie obracasz?? Znalazlam moj wymarzony czekoladowy obrus w Dillards :) Ale wysylkowo. Tyle, ze jest prawie 2 razy taki wielki jak stol, ale to byl najmniejszy. 102 - pewnie, ze fajnie jest tak sobie chodzic :) I fajnie, ze masz z kim i przede wszystkim, ze masz na to czas, a nie musisz malej zostawiac z jakas inna osoba, a sama zasuwac do pracy ;) Wspolczucie jesli nie masz TJ, Ross jakos mi sie nie widzi, przynajmniej ten u mnie jest jak jeden wielki smietnik, bo inne widizalam duzo wfajniejsze. Ale jak na ironie wczoraj w Ross znalazlam idealne czekoladowe reczniki Tommy Hilfiger i idealny czarny sweter z kapturem CK :D Czarne swetry z kapturem to moj stroj firmowy od jakis 10 lat, mam nadzieje, ze nie przestaly jeszcze byc modne ;) No ide sie ukuchennic mile dziatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bagatelko :) mogl to byc na B, bo go czesto uzywalam. Mialam tez jeden na N i jeden na L, ale od wiekow nie uzywam ;) Ale moglam miec nick pomaranczowy, w stylu "a ja polecam..." juz nie pamietam, to chyba z rok temu bylo czy wiecej. Wiem tylko, ze pisalysmy o ziemniakach. Bo, jesli mnie pamiec nie myli, to Ty uwielbiasz ziemniaki, a ja bylam akurat pod wrazeniem takiej jednaj zapiekanki ziemniaczanej, do ktorej przepis podala mi kumpela ;) Ja mieszkam w Albany, NY. Jestem tu juz 4 lata i 5 dni :D Wczoraj u nas pruszyl snieg! No, ale od przyszlego tyg. ma byc powyzej 60F. Oby! Na Halloween ma mnie odwiedzic przyjaciolka z MA, mamy zamiar sie poprzebierac i chodzic z jej maluchami po chalupkach po cukierki ;) wiec niech lepiej bedzie cieplo :D Nie wiem w co sie przebrac, myslalam o stroju pielegniarki ;) Pojade dzis do sklepu, moze znajde jakis fajny kostium. W zeszlym roku mialam ten: http://www.halloweencostumes.com/womens-eskimo-costume.html ;) A Wy sie jakos przebieracie? Ja baaardzo lubie przebieranki, wiec juz sie nie moge doczekac tego Halloween ;) Margotka :) milej przeprowadzki :))) Pozdrawiam wszystkich i milego weekendu zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - fajne te Twoje historyjki :D Lubie czytac o Twoich codziennych przygodach :) ... Czerwonej jarzebiny nie wiedzialam od wiekow calych... mozesz jej nazrywac sporo a potem uzyc jej do stroiku swiatecznego an Wigijny stol ... bedzie swwietnie wygladac wsrod galazek iglaka i bombek :) Reign- super stroj... Musisz miec swietna figurke :) ... Ja jeszcze nigdy nie bylam na Halloween party, ale w tym roku zostalam zaproszona do szefowej meza wiec musze zaczac myslec o jakims stroju... dzieki za podanie fajnej stronki :) Ogladam " Two weeks notice" z H Grantem i S Bullock :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena :) To idz koniecznie! Strasznie fajne sa takie przebierane party, niektorzy tak swietnie dekoruja domy! Ja tez troszke juz udekorowalam, mam zamiar dokupic jeszcze jakies duperelki, pojade jutro do Walmart, chyba kupie kilka grobow i 'posadze' w ogrodku ;) Pewnie dokupie tez jakiegos 'spooka' i powiesze na drzewie, niech robi za wisielca ;) Ja wczoraj ogladalam '7 pounds', dobry film, ale sie oczywiscie poryczalam :p Kumpela podala fajnego linka do przepisow, moze kogos zainteresuje? ;) http://mybestfood.blogspot.com/2007_10_14_archive.html Pozdro1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki reign za linka, co prawda nie ja ale moja nowa kolezanka:-) sobie zamowila pszczolke, przypisuje sobie zasluge bo jej pokazalam linka w sobote:-) a twoj kostium byl zajefany, co w tym roku? ja kombinuje, i chyba bede saloon girl, kowbojki, przywiozlam z Polski spodnice balowa, czerwona i na krynolinie, taka sterczaca, i nie wiem jaka gora, ale cos sie wymysli, kowbojski kapelusz mam dzieki Gapie bo mnie kiedys namowila na kupno;-) wczoraj Maja miala jazde na "bad gentelman in house" chyba zaczelysmy etap potworow tez sie wystraszylam troche bo mi wyobraznia zaczela dzialac a ja wierze w takie rzeczy...obeszlysmy dom, powiedzialysmy sio i mamusia wygonila pana..a pozniej dziadzio pilnowal Mai i bylo ok jak zawsze. a ja zaczelam myslec o tej cienkiej lini uzaleznienia od alkoholu. nie nie ja jeszcze nie:-) tak mi wpadl ten temat na mysl, bo ja prawie wcale nie pije( bo juz nie moge i nie umiem) a praktycznie w ostatnim tygodniu prawie codziennie mialam drinka, a wsobote nawet 4... i tak mnie troche zastopowalo i zmusilo do myslenia...w bagno bardzo latwo wejsc, nie?po co kusic los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nikt nie czyta moich zlotych mysli...ale i tak was pomecze dalej... bylysmy na przegladzie 2 latka, moje dziecie miesci sie w 97% wzrostu i 95% wagi w swojej grupie wiekowej...panikuje ze za gruba ale na BMI jest za wczesnie. ogolnie dziecko ma zdolnosci 3 latki (i wyglad tez), maly geniusz rosnie, jaka grzeczna byla ale jestem z niej dumna:-) no i inna sprawa ze super lekarz byl, widac ze ma swietny kontakt z dziecmi, szkoda ze on zastepczy, zostaje do listopada, potem nastepny zastepczy przyjezdza a potem normalny wraca z wyjazdu... bozsze ja mam za duzo czasu na myslenie, a mi to szkodzi :-P.....na temat klapsow teraz bedzie. przyznaje- pracuje nad soba, i to bardzo..jedyna okazja do klapa (3 razy do tej pory) jak wyrwala mi sie na parkingu, a raz przed parada na ulice(niby nic nie jechalo, ale ulica to ulica) no do rzeczy...klapsow nie ma,a wczoraj zolnierz strzelil jednego no i w nocy mialysmy koszmary...dzis uderzyla mnie i kopnela specjalnie! robota glupiego, ja oduczam a ten w ciagu sekundy rujnuje...juz mu obiecalam ze jak mu strzele to zobaczy...wrrr wygadalam sie... pozdrawiam z zimnej ale slonecznej ND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - drobne klasy jeszcze nikomu nie zaszkodzily, a dyscyplina w zyciu jest przydatna... potem duzo latwiej jest ogarnac obowiazki :) A dzieciaczki, nawet te najmlodsze to rozumne istotki. Doskonale wiedza co wolno a czego nie... z czasem Maja bedzie cie pewnie testowac i sprawdzac na ile moze "popchnac" granice. Dlatego tez przed toba lezy najtrudniejszy okres, znalezienie zlotego srodka wychowawczego :) Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!! prosze mi nie bic Mai...!!!!! nie krzyczec, nie straszyc... pochwalam chodzenie na spacery...(ja tez zawsze bylam sama na takich spacerach...w chlodniejsze dni...) a..zdjecie? czy mozna zobaczyc..opisane wyzej swietne ..parametry? za duzy stol w salonie----mozna postawic gdzies z boku i zaaranzaowac tam kacik..jadalny z kwiatkiem, lampa stojaca...ozdobnymi talerzami na scianie. powodzenia... kasiulena---jak zwykle masz fajna stopke... jade do paryza...... nalezy mi sie... komu przywiesc bulke paryska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mi mi ... lubie francuskie bagietki, takie swierzutenkie :) z oliwa albo z bialym naszym serkeim i dzemem... mniam... Narobilas mi smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspina... jak ja Ci zazdroszcze.. ..a u mnie siedmiodniowy tydzien pracy.. Jak ktos musi to moze wziasc wolny dzien w piatek.. a wszystko przez nowa produkcje - ktos sobie wymyslil, ze maluszki z klas 1-3 maja jesc w szkole jablka, marchewki, ogoreczki i papryke.. idea moze zdrowa, ale czy to sie przyjmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kokus..watpie czy to sie przyjmie... ja widzialm jak w szkolach moich dzieci wszystkie "niepopularne " owoce i warzywa..ladowaly w smieciach... ale...uwazam, ze probowac zawsze trzeba.... proponowac, pokazywac, przyzwyczajac... to jest pozytywne podejscie....do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Dzisiaj zwracam sie do Was z nietypowa prosba.. Chodzi o pomoc dla znajomego, zeby wygral konkurs i zostal hodowca trawy zubrowej, ktora jest konieczna do produkcji wodki "Zubrowki". Mozna to zrobic wchodzac na strone http://www.trawazubrowa.pl/kandydat,2256 i kliknac na przycisk "DAJE PLUSA"... tylko tyle albo az tyle.. Znacie mnie od lat i wiecie, ze nigdy nie zawracalem glowy lancuszkami czy innymi duperelami.. Ta sprawa jest wazna dla mojego kolegi, jest w trudnej sytuacji finansowej, wygrana w konkursie raz, ze przynioslaby mu troche kasy a dwa, ze dalaby mu pewne dodatkowe zrodlo dochodu. Zapewniam, ze sytuacja w jakiej sie znalazl kolega nie wynika z jego winy, jesli chcecie wiecej wiedziec piszcie na GG 4702925 lub na maila witek_biernat@op.pl Dziekuje wszystkim, ktore zaglosuja.. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowi- masz...przyjaciele naszych przyjaciol itd...wyjasnien nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo... Jay - probowalem oszukac system liczacy glosy przez podanie innej daty urodzenia.. i sie nie da.. widocznie system kontroluje numery IP z ktorych oddano glosy.. W tym momencie koledze brakuje jakies 300 glosow, zeby wysunac sie na prowadzenie.. Ma znaczna pomoc z forum Poszukiwanie Skarbow, ale nie wiem, czy to wystarczy.. Bardzo sie ciesze, ze dzieki Wam moglem mu pomoc.. Duze buziaki dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus> hmm sprawdze z komputerow w obu pracach;-) dam znac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus?? :classic_cool: ... w sensie, ze Ty bierzesz udzial w tym filmie? Udalo mi sie zaglosowac 2 razy, podstepnie 2-gim razem podszylam sie pod Tygrysa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche namieszalem z tym filmem, nie mam doswiadczenia z YT.. Moj film to poszukiwania 002, jest z prawej strony jako "Przeslane pliki", natomiast te inne na mojej stronce to ulubione, ostatnio ogladane, polecane itp, itd.. a dokladnie to nagrywala moja zona, w trakcie wypadu do lasu, mielismy nadzieje, ze grzyby jeszcze beda.. wykrywacz wzialem na wszelki wypadek, ale za duzo ludzi sie krecilo wiec tylko pokazalem zonie i mamie jak sie szuka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×