Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość gość
ja robilam test 8 dni po owulacj- negatywny. 10 i 12 dni po rowniez negat. dopiero test w dniu spodziewanej miesiaczki pokazal baaaardzo blada kreseczke. tego samego dnia kupilam 2 inne testy i ona pokazaly juz ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera94
Ja tak miałam, zrobiłam test 3 dni po spodziewanej miesiące jedna kreska była ciemna druga blada, po tygodniu lekarz potwierdził ciążę i już 30 tydzień leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Mam ten sam problem. I pytanie czy 4 testy mogly by sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi druga już dość wyraźna kreseczka wyszła w 25 dniu cyklu Każda z was sie niecierpliwi ,doskonale to rozumiem ale moje drogie ..musi minąć nie mniej niż 14 dni od przytulanka :))) a i wtedy nie ma pewności na 100% , ze test bedzie wiarygodny , ja przy cyklach 28 dniowych test robilam3 dni przed planowana @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvija90
Essence13 gratuluję :) dużo zdrowia dla Was :) moja blada kreska kończy w święta 6 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ostatnio przechodziłam sporo stresów jednak okres zamiast pojawić się później był 3 dni wcześniej przed planowaną data, trwał ok 3 dni czyli standardowo w moim przypadku. Nie był obfity to też u mnie norma. Jednak jakieś dwa dni po zaczęłam sikać jak opętana i boli mnie brzuch. Jestem już mamą więc dla pewności postanowiłam zrobić 5 testów na wszelki wypadek dzień po dniu. Wyniki negatywne, jednak te wcześniejsze testy wyrzuciłam po 10 min ostatni przypadkiem został w łazience dłużej za ok pól godziny poszłam go wyrzucić niby nic się nie zmieniło ale na tym pasku ktory zrobił się żółty widać czerwona krechę negatywny a duga jest biała kompletnie bez żadnego zabarwienia tak jakby odciśnięta czy któraś z was tak miała i czy to ciaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie masz zapalenia pecherza? Po tak długim czasie wynik testu nie jest wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam okresu od 6 dni . Nie mam żadnych objawów ani okresu ani ciąży . Robiłam test ale druga kreska jest prawie nie widoczna jak cień . Pomóżcie bo nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina B
dzis zrobilam test ciazowy okolo godziny 11 rano.wyszla bardzo blada kreseczka. ostatnia miesiaczka 15sierpien normalna . we wrzesniu trwala tylko 3 dni jak nigdy bo zazwyczaj rowno 7. i te 3 dni byly bardziej jak plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaFasola
Hej. Przez prawie dwa dni błądziłam po forach w poszukiwaniu odpowiedzi czy ta druga ledwo widoczna kreska to ciąża. Wyszła mi ona na teście kiedy okres spóźniał mi się już tydzień. Za dwa dni zrobiłam kolejny i piękna, wyraźna krecha :) Do gina czym prędzej i czekam na wyniki bety bo na usg jeszcze nic nie było widać :) Więc dziewczyny nie bagatelizujemy słabych kresek tylko powtarzamy test i do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreseczka8804
Hej☺ Ja wczoraj zrobiłam test, ale pokazało się coś na nim dopiero po godzinie więc nie brałam tego nawet pod uwagę. Dziś kolejne testowanie z moczu i jest bladziutka druga kresa po 5 minutach. Czekam jeszcze na wyniki bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena 84
Witajcie... ja zrobiłam 3 testy jeden dzień po @ później 4 dzień popołudniu i 5 dzień rano wszystkie pozytywne ale niestety bardzo blade... wizyta super 15 listopad czy myślicie że będzie dobrze? Dodam że od dzisiaj bardzo bolą mnie sutki... wprawdzie jestem mamą dwóch chłopców ale każda ciąża jest inna a na tą trzecią bardzo czekam może będzie księżniczka A może trzeci muszkieter ... powodzenia każdej z Was ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jest 5 dzień po spodziewanej...robiłam testy wszystkie pozytywne ale druga kreska blada.. poszłam do ginekologa dał mi skierowanie na usg na 07.11 , ale w związku z tym że jestem niecierpliwością osoba wczoraj byłam na badaniu beta hcg i mam już wynik 221,27 czyli wskazuje ciążę :) proponuję aby rozwiać wszelkie wątpliwości iść na takie badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Mam pytanko mam 41 lat dzieci juz duże .Teraz z mężem mamy fajne spokojne życie na luzie i chyba zaliczyłam wpadkę. .w szoku jestem bo 2 naszych dzieci jest planowanych. Czekam na wizytę i oczywiście testy robiłam co tydzień ale testy wychodzą jedna kreska mocna a ta druga zawsze ledwie widoczna wiadomo brak miesiaczki i piersi powiekszone trochę. Jak się nie chce być w ciąży to się wypiera ta myśl dużo czytam w moim wieku początki menopauzy ciaza pozamacicznej tarczyca zabudzenia chormonalne problem z jajnika mi. .. może coś z tego i podobno wyniki tez wychodzi pozytywny.....odpuszczę. .dziwnie się czuje bo ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, mam nadzieje że mi pomożecie. Prawdopodobnie wpadłam z chłopakiem 27.10, to było tylko 5 dpo. Okresy mam bardzo nieregularne wiec zachodzi możliwość zajścia w ciąże. Dwa dni później obudził mnie rano ból brzucha, dwie godziny bolało jak na wyrostek robaczkowy ale później przeszło. 10 dni po domniemanej owulacji robiłam betę, wyszła ujemnie bo tylko 2mlU. Pani w laboratorium powiedziała ze to jeszcze dużo za wczas. Dzisiaj tj 12.11 robiłam test o czułości 25mlU ale druga kreska wyszla prawie niewidoczna, jedynie pod światło. Oto zdj testu: https://zapodaj.net/6491399d07a39.jpg.html Dodam jeszcze ze brzuch mnie pobolewa praktycznie od początku, w pracy najbardziej (mam prace fizyczna muszę dużo dźwigać). Pare razy czułam lekkie mdłości. Poradzicie mi coś proszę czy ja sobie to wmawiam a na teście nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*5 dni po okresie nie owulacji. Przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam na pewno. Powtórz jeszcze raz test,a najlepiej, a raczej obowiazkowo, badanie beta:) da Ci to jasnosc:) ja mialam na tescie o wiele slabiej,a okazalo sie,ze ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pare dni pójdę na betę w razie jakby mi miał przyjść okres przez te moje nieregularne cykle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny nie wiem czy jeszcze tu zagladacie ale chcialam sie podzielic z wami moja historia. A wiec mam trzy ciaze za soba wszyskie trzy poronilam w 5 tyg i 5 dniu.lekarze przekonywali mnie ze to normalne ze moze sie zdazyc ze biochemiczna itd... dopiero po trzeciej zaczeli reagowac ze jednak faktycznie cos jest nie tak , zaczely sie badania wszystkie jakie tylko sa mozliwe do wykonania lacznie z laparoskopia i sie okazalo ze mialam polipa ukrytego bardzo bo nigdy na zadnym badaniu nie byl widoczny no i zostal usuniety.to on ponoc byl powodem ze ciaza sie nie utrzymywala,co do testow to zawsze wychodzily mi dwa dni przed @ bo tez za kazdym razem czulam ze to ciaza bol podbrzusza piersi ale troche innaczej niz na @ tym razem test wyszedl bardzo szybko bladzioch ale jest w 23 dniu cyklu cykle mam 28 -29 . W 24 czyli dzis tez pozytywny troche mocniejszy ale nie chce sie nakrecac bo jest zbyt wczesnie ale chyba sie nie da .Wsystkie wiemy ze jest za szybko,ze trzeba czekac potem znowu trzeba czekac,ale mysle ze tu chodzi o to ze moze ktoras tak miala moze jakies male wsparcie pozdrawiam wszystkie starajace sie i przyszle mamusie a ja dalej czekam;)oby nie przylazla@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja może tak nie miałam ale z całego serca Ci życzę żeby tym razem się udało :) Nie myśl negatywnie, to ze tak się działo nie musi oznaczać ze znowu tak będzie. To jak się nastawiasz tez może wpłynąć na ciąże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia, jak się cokolwiek pokazało w miejscu drugiej kreski to potem okazywało się, że byłam w ciąży. Niezależnie od bladości koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie marna bardzo. W term.okresu..okazalo sue ze porinilam za tydz.elektroniczne najlepsze sa . Kreskowe to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2807
Witam dziewczyny mam takie pytanie Mieisączke powinnam dostać 13.11.nie dostałam ponieważ miałam i mam własciewie takie uczucie jak bym miała dostać czyli bola mnie plecy na dole boli mnie brzuch jak przed okres, Ale tez bardzo często boli mnie głowa jestem senna cały czas i bardzo drażliwa i zmęczona , zrobiłam dzisiaj rano test ciążowy i dwie kreski tego samego koloru, kiedyś leczyałm się na tarczyce. czy to może byc ciaz , chce zrobić test jeszcze raz rano jutro ale nie wiem czy nie lepiej odczekac parę dni przed kloejnym testem jak myśłicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2807
Przepraszam za błedy które wkradły mi się w tekst jak pisałam, ale szbko szybko żeby szef nie zobaczył i tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w ciazy :) 2 kreski mowia same za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2807
Mam taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam na wszystkich testach blade kreski ktore w zasadzie widzialam tylko ja... dzis jestem w 15 tygodniu :) objawy mialam podobne jak na miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×