Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość Exclusive
To trzeba to uczcić :) Polecam romantyczne miejsca na www.exclusive-places.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja też mam wątpliwości co do testu 1 test zrobilam sobie dwa tygodnie temu w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedl negatywny. ale nie dostalam jej przez nastepny tydzien wiec polecialam od razu po 2 test i po okolo 1 minucie pojawila sie druga kreska - bardzo ledwo widoczna... wieczorem mialam slabiutkie plamienie ktore przeszlo mi na nast dzien wiec powtorzylam test (innej frmy) i znowu pojawila sie 2 kreska tez slabo widoczna ale jednak... wg moich obliczen to bylby 6 tydzien... brzuch mnie czasem lekko pobolewa jakbym miala zaraz dostac @, jestem senna i wiecznie zmeczona, bola mnie sutki temperature ciala mam 36,85 ale poza tym nie mam zadnych objawow... osbiscie bardzo chcialabym zeby to byla ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiona ale zadowolona
Kasia wygląda to na ciążę. Ja po tygodniu od @ miesiączki też miałam za pierwszym razem ledwo widoczną drugą kreskę, która zresztą pojawiła się ok min. później, a w drugim teście innej firmy (tego samego dnia ale po południu) była już od razu i bardziej widoczna. Na drugi dzień zrobiłam test beta i wyszło, że jestem w ciąży. Lekarz potwierdził ciążę, ale jeszcze niewiele widać na USG. Dodam, że też miałam i czasem nadal trochę odczuwam ból w podbrzuszu jak na @. Zrób sobie to badanie z krwi to powinno rozwiać Twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie testu nie bede juz robic boniestety nie mam nawet jak. we wtorek przeprowadzam sie do innego miasta a do pn wlacznie pracuje calymi dniami ;/ ale w srode pojde do ginekologa. mysle ze juz 6 czy 7 tc powinien u mnie zobaczyć. no nic mam nadzieję że to jednak to. powodzenia wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj zrobiłam aż 3 testy ciążowe, bo @ spóźnia mi się 6 dni, a zawsze miałam regularne. Od dłuzszego czasu staramy się z mężem o dzidziusia, ale z powodu mojej niedoczynności tarczycy nie udawało nam się. Wyniki testów były rozbieżne..pierwszy zrobiłam ok 11.00 rano i pojawiły się dwie kreseczki, jedna w okienku" c" mocna, truga w okienku"t" bledsza. Dla upewnienia pognałam do innej apteki po inny test i ten drugi wyszedł negatywny... wracając do domu weszłam do pierwszej apteki i kupiłam ten sam test i były dwie kreseczki.. i jak to interpretować? Zła jestem bo jest długi weekend i nie mogę się zgłosić do żadnego lakarza.. pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa89
Witam! mam podobny problem z testami tak jak nie ktore z Was. zrobilam test 2 dni temu i mialam druga kreske taka blada - ale byla.. wczoraj wieczorem i dzisiaj rano zrobilam kolejne testy i negatywny.. do tego.. od wczoraj doszlo plamienie. Powinnam dostac okres ale sa moze 2-3 plamki i nic wiecej. Czytalam ze nawet jak jest blada druga kreska to ciaza jest.. no ale teraz juz tylko 2 negatywne wyszly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
Ja mialam tak slaba druga kreske że było ją widać tylko przy oknie :-)))) Mąż jej nie wqidział ale ja iwdziałam. Test zrobiłam po południu pierszego dnia planowanej miesiączki. Drugi test zrobiłam na drugi dzień rano i druga kreska jeszcze bledsza - widoczna tylko dla mnie :-)))) Dziś Antoś ma 6 miesięcy i jestem bardzo szczęśliwa :-))) ps. kiedy zadzwoniłam do lekarza to powiedział że jeśli druga kreska jest nawet mało widoczna to jest ciąża bo testy kłamią raczej w drugą strone :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa89
dziekuje bardzo za odpowiedz!! 30 maja mam wizyte u lekarza ale jednak chyba w moim przypadku druga, blada kreska to byl blad :( okres dostalam po trzech dniach od planowanej miesiaczki no a te wczesniejsze testy wykazaly wynik negatywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
wiem o czym mówisz. Ja czekałam na dwie kreski ponad rok!!!co miesiąc latałam z testami i nicW! I już sie poddalam ale mój mąż nie- chyba tylko dlatego że był juz umówinuy na badanie plemników :-) i to dodało mu powera hihi. Ale pawdą jest że jak bardzo chcesz to nic z tego nie wychodzi. Ja w cyklu kiedy zaszłam w ciąże byłam pewna że już po owulacji- że ja przegapiłam a tu taka niespodzianka. Trzymaj sie na pewno w końcu zobaczysz dwie kreseczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo, bardzo blada kreska mi wyszła, widoczna jedynie pod światło. Myślicie że to ciąża. Dodam, że dziś spodziewam się okresu. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa89
dzika31 dzieki!! no i gratuluje dzidziusia!! no ja w sumie jeszcze nie planuje, mam dopiero 22 lata.. ale moj narzeczony 32 i widzialam jak bylo mu smutno jak sie okazalo ze nie.. no i w koncu mi tez sie zrobilo, bo wiem ze w moim przypadku nawet w razie wpadki nie byloby zadnego problemu.. no ale niestety nie.. jeszcze raz dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika31
nie ma sprawy. ale widze ze gustujemy w starszych facetach. hihi mój tez jest ode mnie starszy o 13!!!! no ale miłośc nie wybiera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa89
dzika31.. tylko tutaj jeszcze u mnie dochodzi to.. ze on jest hiszpanem.. a ja musze skonczyc studia tutaj.. i dopiero w lipcu do Niego tam pojade.. a jednak wolalabym zeby byl przy mnie od pierwszego dnia ciazy.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja z tym samym problem. Ostatni okres miałam 20 kwietnia. W dzień okresu negatywny. Kilka dni póżniej też negatywny, ale potem wzięłam do ręki test i coś tam było widać, ale wiedziałam, że to już za długo test leżał więc nie przywiązałam wagi do tego. Dziś zrobiłam test i wyraźnie widać drugą krechę choć trochę słabszą niż ta pierwsza. Dodam, że w styczniu rodziłam i to była dopiero pierwsza @ po ciąży. Czy możliwa ciąża? Nie martwie się tym bo zawsze chciałam, żeby między dziećmi była jak najmniejsza różnica wieku i chyba bardziej bym się zmartwiła gdyby się okazało, że jednak to nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga81
Jak sa dwie kreski, to jestes w ciazy :-) Ja tez mialm po porodzie tylko jeden okres i zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1991
okres mi się spóźniał i strasznie bolały mnie sutki dwa dni temu zrobiłam test wyszły mi dwie kreski i to prawie taki sam kolor miały dziś z rana powtórzyłam i to samo kolor intensywny i dwie kreski niestety do lekarza nie mogę jeszcze iść bo przebywam za granicą zaraz po powrocie się wybiorę i będę pewna na 100% pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGIE
Witam! Własnie zrobiłam sobie test ciązowy na którym wyszła mi jedna czerwona wyraźna kreska a druga to taki cien widac dobrze pod swiatłem. Dodam ze dostalam tydzień wczesniej okres a test robiłam w oststnim dniu @. Czy to może byc ciąża? miał ktos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula1989
Witam. Mam nadzieję, że poradzicie. Otoz @ spóźnia mi się 4 dni, co wcześniej się nie zdarzało. Dziś zrobiłam test, ale nie był to pierwszy poranny mocz, kreska w polu kontrolnym normalna gruba różowa. A w polu testowym dwie cieniutkie ale bardzo wideczne kreseczki, które wyglądają jak kontur grubej kreski testowej tylko nie wypełnionej w środku kolorem. Lepiej nie umiem tego opisac. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
A ty co myślisz? :O O matko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula1989
Nie wiem co myślę, nigdy nie byłam w ciąży, skąd moje pytanie może wydawać się głupie, ale dla mnie jest istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
Masz ulotkę? Masz. Masz wątpliwości? To idziesz po drugi test - LOGICZNE. Albo idziesz na betę do laboratorium. Co byś zrobiła bez forum? Bez ironii pytam. Musiałabys sobie sama odpowiedzieć na pytanie albo inaczej poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula1989
Nie wiem, co bym zrobiła;) No ale forum jest;) i nie chce diagnozy tylko tak o opinii;) Zrobię sobie betę nnapewno tylko jeszcze troche poczekam moze w weekend @ przyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
Ja bym nie wytrzymała i duła po drugi test, no ale już mnie raz panienki za takie rady na forum zjechały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula1989
A myślisz, że ja należę do cierpliwych;D ? nie dam sobie ręki uciąć, że wracając do domku nie odwiedzę apteki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
No to będziesz miała jasną sytuację bez gdybania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laziskasrednie
o rany robilam dzisiaj tes i kurde bardzo ale to bardzo ledwo widoczna kreska az nie wiem co mam pomyslec byla bym bardzo szczesliwa gdyby wynik był ze jestem wciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laziskasrednie
juz raz robiłam test wczsniej i rowniez mialam ledwo widoczna kreske ze tylko jja ja widziałam i teraz ta blada kreska ma rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×