Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość monikkkkkk
jagoda u mnie tak samo było słaba bardzo słana widoczna pod światłem i też nie wiem już tak bym bardzo chciała pona rok z mężem sie staramy i nic :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
mamis no nie pamiętam dokładnie ale troszkę więcej niż 5 minut napewno bo jeszcze nie wyschło dokładnie jak zaglądałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się jeszcze zastanawiam, bo wczoraj bardzo dużo płynów wypiłam. Ciagle chce mi się ostatnio pić :) Może mocz był za bardzo rozwodniony i dlatego ta kreska była słabsza. Zauwazyłam, że to też ma wpływ, bo jak wcześniej robiłam tety owulacyjne(też one step), to przy bardzo rozcieńconym moczu kreski były słabsze. Chociaż z drugiej strony test ciążowy robiłam dziś z porannego moczu. No i w przypadku testów owulacyjnych nie miało znaczenia kiedy odczytałam wynik, bo jak kreska wyszła po 5 min, to na drugi dzień test wyglądał tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
a skad by się wzieła ta druga ?? no nie wiem ale już wcześniej robiłam tej firmy test i też mi się zdawało ze coś widzę okres mi się wtedy spóżniał więc zrobiłam i tak samo wyszło jak teraz i byłam szczęśliwa bo już myślałam ze coś jest nawet mąż widział tą kreseczkę ale po 3 dniach dostałam @ :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkkkkk, czasami może wystąpić samoistne poronienie i kobieta nawet nie wie, że jest w ciąży. Dlatego nalezy robić testy po terminie spodziewanej @. A najlepiej mierzyć jeszcze temperaturę. Chociaz u mnie w tym cyklu to jakieś Himalaje. Według programu FF dziś jest 15 dzien po owulacji, a temperatura 36,87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa23
Napisze wam to co mi napisaly dziewczyny w innym poscie. Mi tak jak i wam 2 testy wyszly pozytywnie (oczywiscie blade kreski). Bylam u ginekologa i nic nie widzial - sie zastanawialam czemu?? A moze nie jestem? Powiedzialy mi zebym zrobila test z krwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
wiem wiem ze jeszcze jest test krwi :) zrobię go napewno jak za parę dni nie dostanę :) tak bym tego chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też. Powtórzę test za kilka dni. Mam nadzieję, ze kreska wtedy będzie wyraźniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrola
witam to ja sie przylacze :) okres mialam dostac w czwartek dzis zrobilam test ale negatyw szkoda... :( a okresu jak nie bylo tak nie ma. Jeszcze troche nadziei mam i za was rowniez trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrola
wiecie co z tymi testami z apteki to jest roznie chyba nie warto wydawac kasy. niedawno tez zrobilam 2 testy i dopiero po 30 min wyszla jakas tam kreska slabiutka i na jednym i na drugim tescie. Oczywiscie mowi sie ze nie mozna odczytywac wyniku po dluzszym czasie niz 5 minut ale sa tez takie osoby ktorym 2 kreska wyszla po kilkunastu min i byly w ciazy :) ja narazie czekam na @ a jak nie przyjdzie to pomysle co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja to już shizy mam myslę ze mi coś cieknie biegnę do łazienki a tu sucho jeszcze troszke a zwariuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a jakich restów użyłas jaka nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrola
2 pre-testy i 1 bobo-test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
monikk idz jutro na test beta bedziesz wiedzila na pewno skoro juz mam termin @ bo on nawet przed termienem daje 100% pewnosci ja zaczekam chyba do czwartku albo piatku i zrobie jeszcze raz najgorsze ze nic nie moge wziasc na to przeziebienie i jeszcze musze chodzic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
karrrrola u mnie było widać po więcej niż 5 min ja tez robiłam pre test ale nie wiem czy on jest dobry ! właśnie on mi pokazał tą drugą kreskę i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
mamis u mnie spóżnia się 1 dzień więc nie pójde jeszcze jak nie dostanę w tym tyg to pójdę napewno ale nie wcześniej bo już miałam tak że misię spóżnił i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrola
mi pre-test pokazal blady cien kreski a bobo-test ciemniejsza ale chudsza kreske :/ no ale po dluzszym czasie. Jedynie chyba beta rozwieje watpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no właśnie mi tak samo :) ja się wstrzymam te najbliższe dni będą najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrola
bedzie dobrze :) pisz co u ciebie bede zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
oki ty tez :) ja mam czas to mogę klikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monikkkkk zrób ten test z krwi lepiej wiedzieć wcześniej, być może wcześniej też bylaś w ciąży ale poroniłas, ja miałam tak samo, gdybym zażywała luteine miałabym szanse utrzymać ciąże, teraz biore Duphaston i czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
dziewczyny nic juz nie rozumiem mialam czekac do soboty ale nie wytrzymalam i zrobilam ten test rano mialam jeszcze dwa z allegro no i nic tam nie bylo tzn jedna kreska jak to mozliwe? wczoraj nie mialam zwidow bo ten test jescze mam i jest na nim wyrazna druga krecha a rano nic ja chyba zwariuje przez to jak sadzicie czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrola
a na tamtym pierwszym tescie ta 2 kreska pojawila sie od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
No właśnie ja też mam taki problem. W poniedziałek byłam u lekarza bo się przeziębiłam. Przepisał mi antybiotyk ale pytał czy nie jestem w ciąży. Powiedziałam że nie. No ale zanim kupiłam antybiotyk, kupiłam test. Zrobiłam. I tu niespodzianka. Po niespełna 5 min. wyszła keska -słaba ale jest. Kupiłam drugi innej firmy, po 3 godzinach powtórzyłam- słaba ale jest. No więc nie wykupiłam recpty, tylko postanowiłam leczyć się herbatką z malin itp. Dla pewności zrobiłam jeszcze jeden (jeszcze innej firmy) z samego rana A TU NIC!!! okres powinnam dostac wczoraj, no ale nie ma! Dodam ze zawsze przed okresem miałam straszny ból piersi, a tym razem wcale. teraz sa jakies takie nabrzmiałe. nie wiem co mam myslec. Doradźcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
wczoraj ta kreske zobaczylam po 10 min bardzo slaba a tak po godz zrobila sie juz mocniejsza i wyrazna natomiast dzis robilam z porannego moczu i nic tzn widac tam chyba jakic mega slaby cien tej drugiej kreski no ale skoro jutro mam @ i mocz poranny to powinno byc cos widac sama juz nie wiem a ja tez wlasnie jestem ostro przeziebiona i nic nie biore bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
mamis to tak samo jak ja, bardzo chcę mieć dziecko ataramy się z mężem, jeśli by sie udało byłoby super, najgorsza jest ta niepewność.... no i te przeziebienie, mam lekka gorączkę i nie moge sie leczyc bo nie wiem... a zwolneieni lekarskie sie konczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
ja niestety nie na zwolnieniu tylko chodze do pracy i to jest najgorsze bo nie potrafie o niczym innym myslec tez bym bardzo chciala aby sie udalo to moj drugi cykl staran mia a ty kiedy robilas ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
nie wiem mia moze zrob ten test z krwi to wszystko wyjasni ja zaczekam bo piwinnam dostac jutro lub w piatek a potem to nie wiem albo kup jeszcze innej firmy i zrob jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
Jak dzisuaj nie dostanę @ to jutro z rana zrobię jeszcze raz. Dam znać. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po wczorejszym niepewnym wyniku testu postanowiłam jeszcze poczekać z kolejnym testowaniem. Ale temperatura dziś skoczyła trochę do góry, jest 37,03 i mam nadzieję, że się utrzyma. Najgorsze, że nie wiem kiedy na 100% była owulacja. Wg programu FF, 16 dni temu, ale później był 3-dniowy spadek temperatury i znowu płodny śluz, więc sama nie wiem. Jak myslicie, czy to mogła być implantacja? A jeżeli tak, to jak nie ma krwawienia implantacyjnego to jaki jest wtedy śluz i objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×