Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość monikkkkk
cześć dziewczyny :) u mnie @ przyszła w nocy jestem z rozpaczona !! No ale bardzo chcem mieć dzidzię więc bede starać się dalej . Jagoda - powiedz gdzie mogę szukać tego programu FF i co to jest ??? dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Monikkk napewno kiedyś się uda. Musi :) Program FF to darmowy program do robienia wykresów i zapisywania objawów płodności. Jego wada jest to, że jest po angielsku, ale za to jest za darmo , to jest link do niego http://www.fertilityfriend.com/ , tam trzeba założyć konto i sie zalogować. Jest jeszcze drugi taki program po polsku na stronie www.28dni.pl al tam jest tylko 30 dni za darmo, a potem się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
słuchaj jagoda a czytałaś badz słszałas o takich urzadzeniach do pomiaru temp. jak BIOSELF, LADY COMP WŁAŚNIE SOBIE CZYTAM TO JEST DLA KOBIET KTÓRE CHCĄ MIEC DZIDZIĘ JAK I DLA TYCH KTÓRE NIE CHCĄ JESZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
dziewczyny ja zaraz zwariuje przez ta niepewnosc monikk ile dni po terminie dostalas @? niepotrzebnie dzis robilam ten test tylko sie zdolowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tak miałam- ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
betix co mialas moze mnie pocieszysz czyms bo stracilam ochote do zycia dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkk nie słyszałam o tych urzadzeniach. Używam tylko zwykłego elektronicnego termometru. Ja cały czas sie zastanawiam czy zrobić znowu jutro test czy nie. Aż sie boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
jagoda a tobie ile sie spoznia?robilas test bo juz nie pamietam ktora z nas co pisze dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam 43 dc przy normalnie 31 dniowych cyklach. Z tymże nie wiem czy przypadkiem owulacja mi sie nie przesunęła przez stres :( Wczoraj rano robiłam test i nadal nic nie wiem Najpierw myslałam, że wyszedł negatywny i zostawiłam go w łazience . Później jak szłam go wyrzucić, podeszłam do okna i w świetle dziennym widoczna była ledwo słabiutka kreseczka. Dzis mam nadal wysoką temperature 37,03. I niewiem co mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
to rzeczywiscie dziwne najlepiej zrob ta bete ta temp wydaje sie obiecujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
A ja mam temperaturę 37,7, ale pod pachą 36,6 wiec tez nie wiem. Jestem troche przeziębiona może to dlatego. @ narazie nie ma.... oby sie nie pojawiła... zauważyłam że mam ciemniejesze sutki, ale piersi mnie az tak strasznie nie bolą... co myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
jagoda nic jeszcze straconego :) możliwe ze jestes :) bede trzymać kciuki :) terst nie zawsze wykazują ciąży pocztyaj sobie w internecie niektóre kobietki nie miały drugiej kreski a były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrola
hej no szkoda monikkkk ale teraz kolejny cykl staran POWODZENIA :) u mnie @ niema i nic nie zapowiada na to zeby przyszla hmmm. Temperatura 37.1 ale za bardzo nia sie nie sugeruje bo nie mierzylam przez caly cykl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka28
Witam serdecznie! Piszę na tym forum po raz pierwszy. Z powodu mojej dolegliwości - zespół policystycznych jajników - od kilku cykli jestem stymulowana CLOSTILBEGYTEM a w drugiej fazie cyklu biore DUPHASTON. zwykle cykle trwały 28-30 dni. dziś jest 31 dzień cyklu. rano zrobiłam test i wyszła jedna kreska. jednak po kilku minutach pojawiła się druga słabiutka blada kreska. miesiączki się spodziewałam w 29 dniu cyklu ponieważ już w 28 dniu pojawiło się bardzo delikatne brązowawe plamienie, które jednak po jednym dniu ustąpiło. w tej chwili wydziela się tylko gęsty biały nieprzeźroczysty śluz. Poza tym odczuwam bóle piersi i czasem lekkie bóle podbrzusza, ale inne od tych przedmiesiączkowych. Co o tym myślicie? Czy to są objawy ciąży według Was, czy za wcześnie by się cieszyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
muszka po ilu minutach pokazala sie ta druga kreska? ja tez tak mialam telko mnie po dluzszym czasie godziny cos bylo widac ale bardzo bladego a objawow i dolegliwosci nie mam zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka28
druga kreseczka pojawiła się po ok 5 minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka28
w zasadzie to tylko śluz jest taki "ciążowy" i bolą mnie piersi. poza tym chyba nic więcej... może wytrwam do piątku i dopiero w piątek powtórze test, a jak nie wytrzymam to juz jutro :-) odezwe się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
Dziewczyny!!! Jestem w ciąży!!! Zrobiłam test i wyszło tym razem znowu druga kreska i juz bardziej widoczna tak po 2 minutach!!! Mam nadzieje że będzie wszystko dobrze i za 9 miesięcy zostanę po raz pierwszy mamusią!!! Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starające się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
mia gratulacje !!! super ze ci sie udalo zajrzyj jeszcze do nas ja na razie nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka28
mia popłakałam się przed monitorem... bardzo Ci gratuluję!! ja jutro powtarzam test a następnie idę na beta z krwi. aż się boję. dziś 4 dzień jak mi się spóźnia @ no i ten test wczorajszy...hmmmm... http://smyk.com/index.php?option=com_forum&action=thread&Itemid=0&id=1735 a tutaj znajdziecie odp na pytanie zawarte w temacie :-) ja się bardzo podbudowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKKKKK
MIA GRATULACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczyny, ja jeszcze nie testowałam drugi raz, ale tempka u mnie dziś o 7 rano była 37, a wczoraj wieczorem miałam jakies dziwne skurcze macicy, nie wiem co to oznacza :(( Poza tym to co myslicie o takim objawie: badałm sobie szyjkę i cały czas jest nabrzmiała, boli przy dotyku (czasami tak mialam podczas owulacji) Ale teraz jest ona twarda i zamknieta (tak mi się wydaje, bo nie wiem czy dobrze to okreslam). A owulacja już przecież była, jak nie kilkanaście, to napewno kilka dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
mamis, muszka.... co u Was? dajcie znać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
czesc mia mialam czekac z testem do jutra ale nie wytrzymalam i zrobilam dzis po dwoch minutach wyszla slaba druga kreska az boje sie cieszyc a temp mialam dzis rano 37.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka81
mamis, dziewczyny jest już znacznie wyraźniejsza druga kreseczka!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) powtórzyłam test po 48 godzinach i lece teraz na beta :-) odezwe się potem do Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
Super! Dziewczyny myśle że Wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
hej dziewczynt :0 wam się udało a dla mnie po raz kolejny nie :( powiedzcie co wy robicie ze wam sie udaje :( bo ja już nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
monikk ja jeszcze nie wiem czy to faktycznie prawda u mnie ta druga krska jest duzo bledsza ja niestety wszystko zaplanowalam dokladnie i bylo zero spontanicznosci wyliczylam dni w które mialy byc staranka robilam testy owulacyjne i wg nich mialam owulacje w 12dc wiec dosc wczesnie a tak to bym czekala na pozniej monikk ile ty sie starasz? pamietam ze jestes mlodziutka wiec mysl pozytywnie a nie negatywnie nastawienie jest tez wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×