Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość Asiek1986
Najbardziej martwię się tym pre-testem, który raz mi już psikusów narobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
mysle ze skoro dwa dni po terminie to juz powinno wyjsc a skoro trzy wyszly negatywnie to chyba nie jestes w ciazy jezeli bardzo ci zalezy zrob test beta hcg z krwi on pokaze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak31
asiek wydaje mi sie ze nie jestes w ciazy ja zrobilam 3 pre testy i byly slabe kreski a na innych nic nie bylo i 4 dni po terminie dostalam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
cze własnie te pre-test kłamią u mnie tez była taka kreska i nic... temu zrobiłam na ten temat stronkę na której teraz jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam jedna widoczna a druga bardzo slaba i to dopiero kilkanascie sekund pozniej sie pokazala i tak wygladaly dwa testy ale byly prawdziwe, bo dzis w brzuszku mojej corci mija 24 tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak31
co dziewczyny u was slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
mnie sie zawalil wczoraj caly swiat dostalam okres poronienie samoistne wczoraj przezylam koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
mamis, strasznie mi przykro, to dokładnie tak samo jak u mnie :( nie byłam nawet wcześniej wstanie tu do was zaglądać, bo tak bardzo mnie to bolało że jednak mi sie nie udało. To dziwne może, ale czuję teraz w sobie strach przed kolejną próbą.... bo jeśli znowu tak się stanie :( to tak strasznie boli......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak sa 2 kreski na tescie na pewno jestes w ciazy!:) Nie wazne czy czerwone czy rózowe czy jedna taka druga taka...:) Gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
mia ciesze sie ze zajrzalas ja przeczytalam o tobie bylo mi strasznie przykro a na nastepny dzien to samo stalo sie u mnie to byl jakis koszmar ze zlego snu o malo nie zwariowalam dzis jest jus lepiej nie rycze przynajmniej caly czas nie wiem czemu tak sie stalo ale czytalam ze moze tak zareagowac organizm jesli zarodek jest z jaks wada genetyczna lub bardzo slaby tym sie pocieszam ze tak mialo byc ale jednak to uczucie to jest cos potwornego najgorszego na swiecie chyba jakby ktos wyrwal kawalek ciebie mia ja bede probowac dalej musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek1986
Dziś popołudniu zaczął mnie boleć straszliwie brzuch, a wieczorem struga krwi popłynęła w ubikacji. Jednak testy potrafią być zawodne....w szczególności pre-testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak31
a mi znow sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka 22
hej dziewczyki, my staramy sie od grudnia, straciłam nadzieje a tu wczoraj wyszły 2 krechy ., zaskoczyło mnie to, kiedy umówicsie na wizyte u gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka 22
o kurcze, to muszę aż tyg czekać :-) będzie się dłużyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka 22
2 tyg muszę czekać, pomyłka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
Ehhh .. Dziewczyny.. Zrobiłam 1 test dwa dni przed @ a 2 test w dniu w którym powinnam dostać ten nieszczęsny okres czyli wczoraj i w obu przypadkach ta sama słaba druga kreska- 2 test tym razem inny ,bo strumieniowy - a aptece babka powiedziała , że to jeden z lepszych by mi polecić :((( I teraz już sama nie wiem co z tą 2 kreską w końcu.. Już się nastawiłam, że będę miała dzidziusia po waszych odpowiedziach i drugim teście z tą samą kreską ale?? No właśnie to ale.. Okresu brak- powinnam mieć wczoraj a dziś mnie pobolewa dość intensywnie brzuch jak na OKRES właśnie !! I co to w końcu znaczy?? Co z tymi testami?? Może to jednak ciąża a ja mam urojenia i testy były wadliwe? a Może jakaś choroba?? Sama nie wiem:(( To 100% przypadków ,że ciąża z taką bladą kreską?? A ten ból brzucha to normalny czy okresowy ?? Ehhhh............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **clo**
hej... ja tak miałam właśnie, jedna kreska normalna a drugiej cień... i jestem sobie w 27 tyg ciąży!!! będziemy mieli synka :) powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **clo**
a co do bólu brzucha w ciąży to na początku bardzo mnie bolał... ponoć tak ma być bo macica się przygotowuje itd... można nospe brac na takie dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
OO no to gratuluję !! :)))))) A co do tego bólu: To bolał Cię brzuch przed pierwszą planowaną @ czyli 2 tyg po zaplodnieniu - tak jak opisywałaś? Czy nieco później ?? Pozdrawiam serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **clo**
szczerze mówiąc to nie bardzo pamiętam od kiedy mnie bolał ale pamiętam że trwało to kilka tyg... raz to nawet tak strasznie kuło że myślałam ze do lekarza trzeba będzie jechać, ale całe szczęście szybko przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka 22
ja jestem jeden dzień po terminie @, test wyszedł pozyt. a od tygodnia boli mnie brzuch kilka razy dziennie, raz słabiej raz mocniej, a w nocy czuje jak by miała nadejść @. musze jeszcze poczekać bo róznie moze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita.wrocław
a ja dziś dziewczyny zrobiłam pre test i wyszły dwie kreski jedna bardzo mocna a druga taka szara ale widoczna, nie ukrywam że nie chcę być w ciąży,kochałam się z chłopakiem przerywanym stosunkiem podczas okresu i dodatkowo był to 1 dzień kiedy miałam w sonie nuva ring, po 7 dniach musiałam odstawić bo drętwiały mi kończyny6 i martwie się czy nie jestem w ciąży ;/ zrobiliśmy też dziś test z krwi HCG I wyszedł wynik poniżej 2 - czyli brak ciąży( norma dla kobiet miesiączkującyh do 4), testy były zrobione 2 tyg po tym stosunku, powiedzcie czy były wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 19191
hej dziewczyny jestem nowa na forum. pytanie mam. w marcu z powodow zdrowotnych musialam odstawic tab. kochalam sie chlopakiem. dostalam miesiaczke 16 kwietnia. dzisja zrobilam test pro test i wyszedl pozytywnie!! czy to moze byc pomylka?? dzisija niestey nie mam gdzie kuppic nowego testu ktory jest najlepzy i co sadzicie o tym pre tescie????? odpisujcie prosze was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 123
bardzo możliwe że jesteś w ciąży. Po odstawieniu tabletek 1-wszy cykl to jedna wielka niewiadoma bo organizm dostosowuje się do zmian. Nie chcę cię straszyć ale ciąża po tabletkach częściej jest bliźniacza. Tak więc dla pewności zrób jeszcze jeden test. Czasem test wychodzi poz. ale dostajemy miesiączkę tylko później i bardziej obfitą , co może świadczyć o poronieniu. Bardzo często dochodzi do takich poronień a kobiety nawet nie są tego świadome, bo wygląda to jak bardziej obfita miesiączka. Jeśli jesteś w ciąży poproś lekarza aby zrobił ci jak najszybciej USG bo faktycznie często występują w takich przypadkach bliźnięta. Mam nadzieję że cię nie wystraszyłam. Zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 19191
wlasnie mnie wystraszylas!! panicznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita.wrocław
a mi ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 19191
to skad ten okres????? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka 22
ja tez żyje na razie w niepewności, w dzień spodziewanego @ test wyszedł pozytywnie, teraz nie mam możliwości kupic nowego testu i czekam... mam nadzieje że to nie pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 19191
ja mam nadzieje ze to pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×