Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość mamis
mia i muszka moze zalozymy nowy topik jezeli nasze testy nie klamia?tu tez oczywiscie mozemy zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
staram się juz rok i nic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
mamis a jakie ty masz cykle co ile ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrola
gratuluje wam dziewczyny :) ja mysle mamis ze skoro ta kreska ci tak szybko wyszla to jestes w ciazy. A u mnie @ jeszcze nie ma, 8 dni mi sie spoznia, przez te 8 dni brzuch pobolewa mnie tak jakbym miala dostac. Boli mnie tylko rano pozniej do konca dnia jest spokoj. juz sama niewiem co myslec. Boje sie zrobic test bo mysle ze znowu nic nie wyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
monikk ja mam cykle ok 29 wiec ta owulacje mialam naprawde wczesnie sprobuj koniecznie z tymi testami owul nie pamietam czy ty je stosowalas czy nie a lekarz co na to mówi? niby do roku to normalne ze mozna sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka87
Dziewczyny,robiłam dzis test ciazowy,kilka dni temu miałam okres ale zamiast 5-6 dni trwał tylko 3 dni,i dalej mnie bola piersi z boku jak je dotykam,No wiec zrobiłam test,po minucie odłozyłam bo była tylko 1 kreska.I potem nie myslałam o tym tescie-dopiero jak wrociłam po 2godz.do domu i chciałam go wyrzucic,tyle ze zobaczyłam druga kreske biała,blada tyle ze taka troche krzywa i cienka-taka wygieta trochwe w łuk.jak moge interpretowac ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka87
był ale bardzo skąpy,wiem ze w Ciazy wystepuja czesto krwawienia ktore sa mylone z okresem,a pozatym nie daja mi spokoju piersi,dlaczego bolą po okresie??To juz prawie tydzien po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobiłam test
i była bardzo blada kreseczka- prawie nie widoczna- poleciałam do apteki po2 kolejne testy i jeden powtórzyłam od razu- i prawie nic nie było widać a kolejny powtórzyłam rano- nadal była słaba kreseczka, szukałam po necie opinii tak jak Wy teraz i mnie przekonywały dziewczyny że to na pewno ciąża. Po czterech dniach zrobiłam jeszcze jeden test i nie było już wątpliwości- gruba krecha. Dziś jestem szczęśliwą mamą Aleksa który właśnie smacznie sobie śpi. Ma 5 miesięcy (udało nam się w 5 cyklu starań) życzę wszystkim wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamartynki
ja też miałam bardzo bledziutką drugą prawie niewidoczną kreskę ale była. dzisiaj ta kreska ma 20 msc i daje nieźle w kość:) zaszłam po roku starań z pomocą testu owu, więc polecam i rzyczę wam wszystkim drugiej kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
Hej dziewczyny!!! Jak się czujecie? Jak wasze piersi? U mnie wyraźnie większe :) ale aż tak mocno nie bolą. Boli natomiast w krzyżu, czasami trochę brzuch ale nie cały czas. Dostałam jeszcze tydzień zwolnienia... i uwaga zwolnienie już z kodem B - tzn - ciąża :) więc płatne 100%. A do wszystkich niepewnych o te kreski. U mnie pierwszy test na 2 dni przed spodziewaną @ i robiony ok 12 w dzień (test as-100) wykazał kreskę słabą ale widoczną. Poźniej pre-test w tym samaym dniu po 15- kreska słaba- bardzo słaba. Następnego dnia z moczu porannego- test SIGNA-TEST nie wykazał zupełnie NIC (więc nie polecam tego testu). No i test jeszcze jeden 2 dni po spodziewanej @, znowu pre-test wyszedł jak najbardziej z wyraźniejszą kreską :) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
a zwolnienie dlatego że jestem przeziębiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
mia ja czuje sie bez zmian zadnych dolegliwosci na arzie nie mam tzn jestem przeziebiona ale to chyba zwiazku z ciaza nie ma po prostu mam katar i lekke temp mia wracasz do pracy? kiedy wybierasz sie do gin?no i co w ogole planujesz napisz bo ja jeszcze nie moge w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
mamis, ja też nie mogę jeszcze w to uwierzyć. do gina ide w przyszłym tygodniu, chyba w czwartek albo w piątek, bo radziłam sie lekarza, to powiedział żeby sie nie spieszyć bo maleństwa widac jeszcze nie bedzie ;) a do pracy jeszcze w tym tygodniu nie ide, ze względu na te przeziebienie (ale juz mi lepiej). A później chyba pojde, zobacze jak sie bede czuła :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak31
czesc dziewczyny co prawda jestem mama juz dwujki dzieci ale teraz staramy sie z mezem o trzecie dziecko.ja robilam trzy testy i na kazdym byla bardzo slaba ta druga kreska.jestem teraz dwa dni po terminie ciekawa jestem czy nam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrola
hej gosiak jesli na 3 testach pojawila sie kreseczka to ja bym nie miala watpliwosci :) a w jakim czasie sie pokazala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak31
pierwszy test zrobilam 3 dni przed okresem i ta kreseczka pojawila sie zaraz jakas minuta,aw tych 2 pokazaly sie oklo 5 min i robilam je jeden dzien po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrrola
mysle ze mozna ci pogratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sym133
Witam. Pilnie potrzebuje proacownikow do obsługi poczty e-mail. Potrzeby komputer, dostęp do internetu oraz troche wolnego czasu. Praca w domu. Wysokie zarobki w zależności od spędzonego czasu nawet do kilku tys. złotych. Pisz: sympatyczna133@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 123
ja też tak miałam, test robiłam po południu ok 17, a powinno sie robić rano,bo wtedy poziom hormonu jest najwyzszy. a jak zrobilam po południu to byla taka blada kreseczka,ledwo widoczna, a nasza Misia ma juz prawie 5 mies:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny, ja zrobiłam cztery testy, na wszystkich kreseczka była slaba ale jestem w ciąży :D lekarka mi powiedziała że jeżeli kreseczka jest widoczna nawet slabo znaczy że jest hormon ciązowy a co jest jednoznaczne z ciążą, pozdrawiam i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
Dziewczyny, w którym tygodniu ciąży ginekolog na 100% ja potwierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrrola
dziewczyny a napiszcie w ktorych tygodniach robilyscie testy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatym od ostatniej miesiaczki, lekarz moze potwierdzic chyba od 5go zalezy na jakiego lekarza trafisz ja trafilam na debila ktory mi powiedzial w 5tym tyg ze prawdopodobnie pozamaciczna, poszlam cztery dni pozniej do innego i mi potwierdzil bez zadnego ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak31
hej dziewczyny wlasnie dzisiaj dostalam okres jestem wsciekla nigdy wiencej nie zrobie testu przed terminem okresu.Niby mnialam te dwie kreski a okres przyszedl po czterech dnia opyznienia.Wydaje mi sie ze nie warto sie nakrecac lepiej poczekac z tydzien po terminie i wtedy zrobic test.W poprzedniej ciazy jak bylam to po jednym dniu po terminie okresu zrobilam test to od razu zrobily mi sie dwie kreski.Wydaje mi sie ze my zabardzo sie nakrecamy trzeba dac sobie na luzik i czekac i nie myslec ciagle o tym.POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
zaczęłam krwawić.............................. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
mia 29 - tak mi przykro !!1 jej a już kazdy miał nadzieje ze chociaż ty !!!! przykro mi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia29
nie wiem dlaczego tak się stało :( trzy pozytywne testy, tydzie n spóźnienia (co nigdy mi sie jeszcze nie zdażyło jak żyje) byłam w euforii. A tu taka klapa :( płakać mi się chce :( nic nie rozumiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
mia co u ciebie? moze to tylko bylo lekkie plamienie czasem tak sie dzieje we wczesnej ciazy bylas u lekarza?trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek1986
Dziewczyny dzisiaj zrobiłam z 4 testy ciążowe. Zaczęłam od pre-testu, który dał mi w wyniku cienistą, prawie nie widoczną kreseczkę. Potem zrobiłam Quick vue z wynikiem negatywny. Mój facet poleciał po kolejne testy do apteki, by potwierdzić regułę, badź zaprzeczyć. Dostałam zaś dwa inne testy Quixx i \"Tak lub Nie\" które wskazały negatywny wynik. Jak to w ogóle rozumieć. Ostatnio w grudniu również miałam inny wynik z pre testu i w ciaży nie byłam. Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek1986
Jestem dwa dni po terminie. Brzuch mnie niby coś pobolewa i mam bladoróżowe plamienie. Sama nie wiem co o tym myśleć. Z reszta zazwyczaj mam nieregularne cykle które trwają ok 35 dni ( +/- 2). Dobrym pomyłem byłoby powtórzyć test po 48 godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×