Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość memorium
Witam Was serdecznie. Pierwszy raz wypowiadam się na tego typu forum i mam nadzieję, że rozwiejecie moje wątpliwości. Mianowicie: dziś jest mój 33 dc. Miesiączki mam nieregularne (26-31, a nawet raz zdarzyło się 39dni). W niedzielę 31dc robiłam test as100(niestety nigdzie nie potrafiłam znaleźć info o czułości), od razu pojawiła się druga kreska-słaba, lecz widoczna pod każdym kontem. Dla pewności wykonałam dziś BOBO test i nic...potrafię czytać ze zrozumieniem, wiem, że po 15 min nie należy odczytywać wyniku, ale jednak zerkełam...i znów cień drugiej kreski-trochę słabiej widoczny niż przy as100 ale coś tam widać. Nie zabezpieczamy się z mężem, więc prawdopodobieństwo ciąży jest duże. W zeszłym miesiącu byłam u ginekologa, powiedziała mi że wszystko jest ok., ale na nieregularne cykle poleciła mi castagnus, który zażywam, ale miesiączka nadal się spóźnia. Codziennie rano mierzę temperaturę, przed owulacją 36,2-36,5, a od 12 dni 36,7-37....macie jakieś pomysły, bo ja już nic z tego nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha2
A ja wreszcie po dwóch miesiacach dostałam okres Pisałam wcześniej że nie małam go i zrobiłam wiele testów i na niektórych raz wychodziła jedna kreska a raz dwie z tym że ta druga bardzo niewyraźna . Miałam robione dwa usg (które mialam robione w przychodni i szpitalu w związku z torbielikami ) ktore ciaży nie wykryły ale jednak te testy mnie dręczyły. A teraz mam @ Także dziewczyny jeśli na teście ta druga kreska jest cienka jak paznokieć i nie bardzo widoczna, a w szczególnosci jeśli taki test jest robiony po terminie @ to nie jesteście raczej na pewno wciazy, a więc nie ma co sobie wkręcać że tam jest mała kreseczka (mimo że po takim czasie powinna byc juz normalan) jak ja to zrobiłam po 13 testach A i nie prześwietlajcie testów na wylot pod żarówkę ( bo mi wtedy pokazało dwie kreski w Quic V. test) , a jak na plaskim to była wyraźnie jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo1984
nie polecam bobo-testów strumieniowych, staram się już 4 lata, mamy problem z armią, nie zliczę już ile razyten test pokazywał blade kreski (i to nie tylko mnie) które pojawiały się jak tylko mocz przeszedł przez pole testowe,a wciąży nie byłam nigdy, mało tego badałam HCG z tego dnia i było 1. Żaden inny test nie pokazał mi drugiej kreski, ale wiem, że na Quick vue po wyschnięciu pokazuje się całkiem niezła druga kreska, widziałam i takie cuda i to nawet nie był cień a różowa blada kreska. W ciaży jednak nie byłam :( dodam, że na nic nie choruję, co mogłoby zmieniać wynik testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina28
Witajcie. Dziewczyny ja okres ostatnio mialam 27 lutego i do tej pory nie mam, a 2 kwietnia zrobilam rano dwa testy i wyszły dwie grube kreski czyli oznacza to ciąże 100%?Do lekarza ide dopiero po świetach,boje sie poronienia zawsze jest ryzyko. Pomożcie czy na 1000% to ciąża?Okresu jak nie mam tak nie mam,ale boi mnie w dole brzuszka lekarz kazal i brać no-spe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno to ciaza duzo lrz i szkoda ze ci luteiny nie przpeisał jak tak cie boli no ale jak masz nospe to ja bierz bedzie wszstko dobrze głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina28
Witaj bunia88. Już mnie nic w dole nie boli.Czuje się dobrze,ale jak myslisz, że może być ciąża zagrozona?Boję się.Okres miałam 27 utego i do tej pory nie mam a u lekarza bylam 19 marca tak na kontrolnym badaniu jeszcze nie wiedziałam żę jestem w ciaży to nic nie wykazalo to mkoże 4tygodnie być.Sama nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina28
Dziewczyny zrobiłam w piatek dwa testy z porannego moczu i wyszly dwie grube kreski, zrobilam sobie kolejny w czoraj tylko po południu i rownież wyszly dwie grube kreski Jutro ide do ginekologa.Bolą mnie piersi i bardzo bolało mnie na dole brzucha czulam sie tak jakbym miala dostać okres. A okres ostatnio miałam 27 lutego i do tej pory nic a boli mnie jeszcze kregosłup.Mam nadzieję, że bedę mamusią.A wy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło że nie jestem sama w tych staraniach o dzidzie! To wszystko jest bardzo dołujące. Staramy się z mężem już pół roku, zawsze miałam @ regularnie, a ostatnio mi się spóźniał 3 tyg. po badaniu hcg, które wykluczyło ciąże pani dr przypisała mi tabletki na wywołanie miesiączki. Powiedziała mi również, że najprawdopodobniej doszło do mikroporonienia skoro nigdy wcześniej nie zdarzały mi się opóźnienia @. Po tabletkach @ przyszła bardzo obfita. Teraz jestem już po kolejnym cyklu i pojutrze mam dostać @, mam nadzieje że teraz sie udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chcaca.. ;(
zaczelismy sie starac z moim chlopakiem o dzidzie.. dlaczego to takie trudne.. wariuje.. naczytalm sie forow.. boje sie ze sie nie uda.. a kazda doskonale wie jaka jest a nipewnosc.. mozecie mi pomoc? cykle mam nieregularne.. ostatnie dwa cykle byly 33 i 31 dni...ostatni okres mialam od 23 do 28 kwietnia.. z moim chlopakiem kochalismy sie od 1 maja co kilka dni.. nie musze dodawac ze do konca.. bola mnie troche piersi.. mozecie mi powiedziec jakie jest prawdopodobienstwo ze bedzie dzidzius? robilam dzis test z czystej ciekawosci bobo test ale w ciagu dnia.. i jedna wyrazna krecha.. czy moze jest jakas nadziejz ze teraz sie udalo? prosze o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam slabo widoczna kreske na tescie, nigdy wczesniej tak nei mialam...mam tez lekkie brazowawe plamienie....do okresu mam 3 dni, nie musze pzreswietlac testu, podstawaiac pos swiatlo, po prostu widze cien cienia..ale boje sie, ze to ciaza biochemiczna.....i wszystko przepadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petitflower
CZeść. Mam pytanie do was dziewczyny, wczoraj robiłam dwa testy ciązowe i oba wyszły wyraźnie pozytywne, obydwie kreski bardzo widoczne. Dziś rano zrobiłam jeszcze dwa i na jednym teście ta druga kreska wyszła słaba. Dlaczego tak jest, dlaczego ta kreska jest słabsza niz wczoraj, co to może oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Mam takie pytanie staramy się z mężem od pół roku o dzidziusia. To będzie nasze pierwsze dziecko. Cały czas staralismy sie wg naszych obserwacji i nic. W maju skorzystałam z testów owulacyjnych ze względu na to że mam bardzo nieregularne cykle. Okres powinnam dostać 30 maja. ale na testach owulacyjnych wykazło mi że 01 czerwca dwie kreski czyli ze beda dni płodne. Więc były wielkie starania o dzidziusia. Od tego czasu pobolewa mnie brzuch ale żadnych innych objawów. w ciągu trzech ostatnich dni (czyli 9-11 czewrca) robiłam test z porannego moczu i wyszła bardzo bledziutka ( prwaie że niewidoczna ) linia. Nie wiem jak mam to odczytać. I kiedy mogę zrobić kolejny test ( żeby wyszła pożadniejsza kreska) oraz kiedy mogę zrobić badani z krwi. I jakby ktoś mógł mi napisać jak to badanie przebiega?? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakatam
musisz iść do laboratorium, powiedzieć, że chcesz oznaczyć beta hcg, pobiorą ci krew, zapłacisz ok. 30 zł (kolejność różna w zależności od placówki, czasem najpierw trzeba zapłacić :)). Po kilku godzinach odbierasz wynik. Jak jesteś w ciąży to beta wychodzi ok. 100 (przy pierwszym badaniu ok. 4 tydz.), a jak nie to zazwyczaj poniżej 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfiona
Witam was wszystkie. ja już wiele razy widziałam na drugi dzień bladą kreskę (mąż też) i w ciąży nie byłam i niestety nie jestem. Ostatnio spóźniał mi się okres zrobiłam test w 34, 37, 40, 47, 50 dniu cyklu za każdym razem na drugi dzień była bladziuchna kreska i nic nawet sobie kilka z tych testów zostawiłam żeby lekarzowi pokazać. Wczoraj dostałam okres po miesięcznym spóźnieniu. jestem trochę podłamana bo naczytałam się że każda nawet słabo widoczna kreska to ciąża a tu nic. Mieliśmy już tak wielkie nadzieje...jestesmy po 1,5 roku staran jestem po laparoskopi na nakłówanie jajników (pcos) ale wykryli też endometriozę 2 stopnia, pół roku temu. Brałam danazol i odstawiłam go po 2 tygodniach bo bym zwariowała. jakoś nie mogę się przekonac do leczenia tej endometriozy. jestem podłamana ale własnie zdecydowałam się na skorzystanie z energoterapeuty podobno pomógł kilku parom nawet takim którzy lekarze mówili że pozostalo im tylko in vitro lub adopcja. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2?
Dziewczyne 2 blada kreska po spodziewanej @ nie zwiastuje nic dobrego ja tak miałam w 2 ciązy która skończyła się poronieniem w 5tc. Błagam nie róbcie testu wcześniej niż 10 dni po spodziewanej @, bo może Was spotkać to co mnie poczekajcie...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia1411
Ja miałam na teście ciążowym 2 dni przed miesiączką bardzo bladą i cieniutką kreskę, prawię nie widoczną :) ale dodam ze zrobiła się ona w ciągu 5 min. Po dwóch dniach była już mocniejsza a po tygodniu już bardzo gruba. Nie w każdym przypadku to coś złego, czasami porostu mamy jeszcze mało hormonu HCG w moczu i wychodzi bardzo słaba. Niektórym po terminie spodziewanej miesiączki wychodzi bardzo słaba druga kreseczka bo mają mniejsze stężenie tego hormonu.Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży :) Pamiętam jak ja czekałam ja tą drugą kreseczkę i tak samo się zastanawiałam czy to jednak ciąży czy jakiś lewy test. Powodzenia wam życzę w staraniach i pieknych dwuch kreseczek na teście ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam.1 kreska baaardzo blada, potem zrobiłam Clearblue digital, na końcu beta. efekt końcowy do zobaczenia w stopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi testy pokazywały brak ciąży a lekarz mówił że jest,z nerwów poszłam do laboratorium i tam też negatywny a lekarz dalej swoje,więc usg po 2 tygodniach od testów i na usg 8 tydzień i piekne serduszko,ale to było niestety 8 lat temu,teraz czekam na podobny scenariusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka1986
hej dziewczyny...ostatnią miesiączkę miałam 21 września.... i do tej pory nic nie ma...w piątek zrobiłam test nordtest...i najpierw wyszła jedna kreska w polu C a za jakąś chwilkę w polu T pojawiła się jasno różowa kreska....czy to oznacza że jestem w ciąży??? jutro idę do gin, ale chciałabym najpierw żebyście mi powiedziały....Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tescie ci pisze ile masz odczekac zeby zobaczyc wynik a jak niejestes pewna to powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tescie ci pisze ile masz odczekac zeby zobaczyc wynik a jak niejestes pewna to powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita25
Mam pytanie. Zrobiłam test i ta druga kreska była jaśniejsza od tej pierwszej. @ spóźnia mi się jak na razie 3 dni. Chciałabym żeby wynik był pozytywny ale martwi mnie to że mogę mieć tarbiel na jajniku, ponieważ miesiąc temu jak byłam u swojej ginki to powiedziała że mam torbielkę 32 na 26. może przez to mam tą drugą kreskę. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula2323
Witam dziewczyny nawiązując do tematu...staramy się z mężem o babaska,hmm jestem kilka dni(4)przed spodziewaną @...zrobiłam 4 testy każdy pozytywny...ale ten dzisiejszy(robie je 0d 4 dni)miał już ciut mocniejszy odcień napewno widoczny gołym okiem...Jak myślicie to ciąża???(mam taką nadzieje)a uwierzcie przez te testy to "szału"juz dostaje...bo w 1 ciąży wynik był ładny waraźny,być może spowodowany tym iż był wykonany po spóźniającej sie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatrówka
zrób w dniu spodziewanej miesiaczki albo 1 dzien po i wszystko jasne;) a potem na potwierdzenie do gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam- test robiłam ze 3 razy w kilku dniowych odstępach i kreseczka jedna była baaaaaaaaaaaaaaaaardzo słabiutka- a jednak jest bartuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula2323
Pocieszacie mnie niesamowicie :)mam nadzieje że to "to"w sumie pierwszy raz mam taką sytuacje,nie raz juz myślałam ze to ciąża zrobiłam test a tam nic zupełnie nic i tez tak było...z moich obliczeń to byłby dopiero 2 tydzień...Poczekam do @ jak zacznie się spóżniac pedze do mojej gin,ogólnie pierwsza ciąże wykryła w 3 tygodniu:)Pozdrawiam dziewuszki dziękuje za odzew:)Miłego tego deszczowego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy wyglądał jeszcze bladziej (3 dni przed terminem), następnego dnia porównywalnie, i nawet w dniu spodziewanej miesiączki nie był tak mocny jak kontrolna ;) Poleciałam na bete i wyszło szydło z worka. Na początku przyszłego roku zostaniemy rodzicami bliźniąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula2323
Serdeczne gratulacje:)Fajnie 2 małe pociechy...Dziękuje za odzew,ciesze sie,że nie jestem sama:)uwierzcie mi tylko myśl "ciąża"mi po głowie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka123
Witam ja mam problem z tymi testami i sama nie wiem co o tym myśleć?? Zrobiłam jeden test w dzin spodziewanej @ i wyszedł negatywny rozumie możliwe że nie było jeszcze wystarczająco dużo ilości HCG w moczu, powtórzyłam tydzień później i wyszła 2 kreska dosyć wyraźna, ucieszyłam się, ale i tak poszłam po 2 dniach po test i powtórzyłam go z porannego moczu i ten sam co poprzednio i wyszła tylko jedna kreska, wczoraj zrobiłam jeszcze raz i tez prawie nie widoczna juz nic z tego nie rozumie. Miała któraś z was podobny przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×