Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wałczaneczka87

ile czasu parłyście zanim wasze dziecko się urodziło?

Polecane posty

mam pytanie: rodze za 2 miesiące i z porodu to najbardziej się boje ze nie bede mogła wyprzeć dziecka na świat, ze bedzie długo to trwało. moja koleżanka parła 10 minut ale babka którą poznała w szpitalu to 3 godziny. a jak to było u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut. Ale przy porodzie ze znieczuleniem zewnątrzoponowym. Mam wpisane w książeczce dziecka - czas porodu 15 minut :) Dlatego to znieczulenie jest tak fajne. Nie wymęczysz się bolami parę godzin wcześniej i w 15 minut jest po wszystkim. Potem w fazie pracia lek już nie dziala i parcie jest "na żywca" ale to znacznie przyspiesza porod. Musisz tez słuchać położnej bo dłużej potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut Bez znieczulenia Cały poród 3 godziny, pierwsze dziecko Należy słuchać położnej, nie panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz sie czego bać, ja parłam 20 minut,bez jakiegos nadmiernego wysiłku,to przychodzi naturalnie. Nie chodziłam do żadnej szkoły rodzenia ani nic sie to tego nie przygotowywałam, każda kobieta to potrafi, dasz rade:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum ta rara bum
15 minut,zero znieczulenia i p/bolowych, a calosc.....39 godzin.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjaaaaa
Bóli partych miałąm 2 godz ale nie było jeszcze rozwarcia,więc nie mogłam przeć.A jak już mogłam to po 3 parciach urodziłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk3234
ja 'parłam" przez 45 minut a dlatego tak długo bo mały był owinięty pepowiną i rodził sie z rączką w przodzie a po drugie skurcze parte zaczęły mi słabnąć i dopiero po podaniu oxytocyny urodził sie szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghfffg
10 minut parcia caly poród 2,5 godziny poród pierwszy tak jak poprzedniczka- nalezy sluchac poloznej, to pomaga w szybkim porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola pola
Ja ponad 18 godzin plus 30 minut parcia. Miałam ZZO. Pierwsze dziecko. Niestety nie opłaciłam położnej. Na pewno miałabym lżej, a tak pomęczyłam siebie i dziecko :( Moja koleżanka miała za mocne znieczulenie i rzeczywiście nie czuła partych i położna jej mówiła kiedy ma przeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość escada123
około 5 minut parcia, 3 godziny skórczy :)POWODZENIA bo Ci się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 minut
parcia bez znieczulenia , caly porod od momentu odplyniecia wod ( skurcze nastapily poł godz po odpłynieciu wod ) to niecale 2 godz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
Ja rodziłam dwa razy, i zawsze I okres porodu trwał ok. 10 godzin, a drugi tzn. z pełnym rozwarciem dwie godziny, lekarze czekali czy urodzę, po czym robili mi cesarskie cięcie, bo nawet główka nie schodziła. Za drugim razem czekali za długo i syn urodził się z niedotlenieniem, ma teraz Zespół Westa, ma 7 lat , a rozwojem zatrzymał się na etapie 1,5 roku. Rodziłam w Poznaniu w klinice Św. Rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska123
Caly porod trwal 36godzin,a okres parcia 45minut,po czym synka wyciagneli kleszczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z.,

Poród trwał ponad 12h, Rozwarcie mi się robiło w 10h przy pomocy oksytocyny prawie 3, kroplówki no i parlam przez 2,5h a i tak na koniec miałam zrobiona cesarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Nie słyszałam żeby ktoś rodził 39h! Ludzie co za bzdury. Takie są najgorsze straszą tu dziewczyny ale po co? Poród idzie przeżyć! Każda z nas rodzi i dajemy radę więc glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Od przyjecia do szpitala 12 h, parte dwa i Mala na swiecie  swiecie.

Drugi porod 5 h, bez naciecia parte masakra, myslalam ze sie nie uda ,kolo godziny, po oksytocynie poszlo .dziecko 4 kg, miesiac chodzic nie moglam

Przy trzecim parte byly szybko ale rozwarcia nie bylo i glowka nie zeszla. Dlugo jakies 2 h i spanikowalam , bo dziecko mialo byc wieksze, po oksytocynie pol godziny.

Pierwszy porod wspominam najlepiej, a parte nie bola, znaczy bola gdy party, a potem taki blogi spokuj. Jakbym byla na haju, ale to tylko przy trzecim mialam.

Kazdy porod jest inny , nastaw sie pozytywnie i badz dobrej mysli.powodzenia

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×