Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

oj to nie wiesz co tracisz:P ta lekkość bytu po kilku głębszych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ,że dzisiaj to na prawdę bym sie uwaliła . Może humor by mi sie poprawił ale jak znam siebie i życie, zalałabym się na smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mogę cię przytulić ale ja już dziś nie piję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , zmoczyłabym Ci cała koszulę ;) Kurcze , powiedz mi dlaczego ja mam takiego pecha :( ? Pójdę sobie chyba do zakonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie przesadzaj z tym pechem jeszcze nie trafiłaś na swojego:D możesz moczyć mi koszulę bo jakoś mi gorąco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - ale ileż można czekać ? :P W końcu na prawdę będę mogła napisać jakąś ksiażkę o wszystkich moich przygodach ;) Ze względu na naszą długą znajomość , lepiej nie ściaglaj koszuli bo jeszcze mnie i Ty powalisz :P Wiesz ,że ja jestem łasa na męskie wdzięki jak i ich stęskniona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama obenie moje wdzięki zamknę jednym słowem:P ODCHUDZANIE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc możemy się razem odchudzać:P Ale przez to raczej mało apetyczny jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zabieram sie za to od jakiegoś czasu , ale znowu w święta przegiełam ;) Czyli jak zwykle od poniedziałku ;) Zmykam DKMG , miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzym się sama :D ja też chyba dziś wcześniej sobie zalegnę w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama25
Witam was. tak was czytam od paru dni i postanowiłam sie przylaczyc :) jestem mama 2 uroczych coreczejk ktore czesciej pokazuja rozki niz skrzydelka i czuje sie samotna mimo tego ze mam meza ( ale jakby go nie bylo) kryzys przez duze K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mamo 25 fajnie że postanowiłaś dołączyć :) Awe -dostałam maila od \"mojego\" pana . Jest rozbity, rozwalony i oczywiście nie wiem czy ma to związek ze mną czy z czymś innym Strasznie nie lubie takich niedomówień , czy tylko sugerowania i chyba konkretnie muszę go wziaść na spytki ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie w temacie
i pewnie niezbyt taktownie, choc mam nadzieje, ze nikogo nie uraze :p ale gdzie tatusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama dziś Ci daruję bo sam funkcjonuję na zasadzie gdzie ja jestem:P Sama25 a teraz będę wredny :P Jakby się o męża dbało to by się nie narzekało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróć :P mama25* Kurde niech mi ktoś przywróci funkcje życiowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - nie bądź wredny , nie znasz sytuacji Mamy więc nie wiesz jaka jest przyczyna kryzysu. Mnie też juz tutaj nie ma ;) jeszcze buziaczka Ci prześlę na miły poczatek dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama kurde wiem ale wredność moja dziś bierze górę:P to chyba z powodu że jutro muszę już do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama25
DKMG dbalo sie o meza puki był wobec mnie wpozadku. a jak zaczoł znikac na noce na zasadzie wruce za 5 min i wracal pijany po dobie to mi sie przestalo podobac dbanie o niego. zwlaszcza ze robilam wszystko jak trzeba o on tego nie docenial. i nadal nie docenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama25 no chyba żę znika na noce i wraca zalany to wtedy nie ma o co dbać bo i tak się do niczego nie nadaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ------jak napisał , to Go coś gryzie .Daj Mu szansę :) Mamo 25 ---mój nie znika na noe ,ale i tak Go wcale nie ma .Fizycznie jest ,ale nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustawa sejmowa
awe1 pokochamy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustawa sejmowa
mnie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagłosowałam :) Już drugi raz :) Śliczna jest Twoja Mała :) Ustawa sejmowa -----ale ja nie żartuję .Nie szukam przygód ,czekam na miłość :) Wciąż w nią wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×