Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witam wszystkich 🖐️ \"starych \" i \"nowych\' :-) brzydko nazwałam,ale wybaczcie, to chyba zmęczenie, ta gastronomia mnie wykończy;-) tyram cały czas ciężko ;-) Mamciu zobacz jak rośnie Ci grono znajomych. Wierzę w to szczerze,że każda z nas będzie mogła tu wpisać te szczęśliwe słowa :znalazłam ;-) trzymam za nas kciuki. To chyba na dziś dzień tyle, bo na więcej nie mam siły. Buziaki dla wszystkich i powodzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane mamusie 🖐️ Moniś ciesze się ze randka się udała :) :) może jednak będzie dobrze :) :) Fakt znależ dobrego faceta jest trudno a CI ładni i przystojny korzystają z życia zazwyczaj ... :o :o Niby mniej przystojny nie zdradzi ale to tez nie jest reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wczoraj spędziłam wieczór realnie z kolegą przy piwku ;)A potem na necie odezwał sie Tomek , ale w sumie z nim nie rozmawiałam ucięłam szybko romowę . Mamcia Kalinki - życzę powodzenia:) Moniko - nie sądze ,zebym do 200 strony sie wyrobiła ;) No chyba ,ze realnie gdzieś mnie zaraz jakiś grom dopadnie ;) Jaka decyzję podjęłaś odnośnie randki z panem i z dziećmi ?:) Rybciu - a kiedy nad morzem zawitasz ? Ty mówisz ,ze szukasz pracy a masz jej więcej niż ja :) Złoty 😘;) No właśnie jakoś fajnie ten topik nam się rozrósł jest stałe grono i co jakiś czas ktoś nowy zagląda...Mam nadzieję,że jeszcze długo tutaj bedziemy , aż każda z nas napisze te magiczne słowa ;) I Ty Złoty też ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia. Wczoraj nie zaglądałam, bo biegałam przez cały dzień, a dziś za jakiś czas wyjeżdżam. Mamo, odpoczywaj podczas urlopu. Reszta - też się trzymajcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu, Lost ❤️ w sumie to chciałbym się zakochać tyle czekam :o :o :o ale jestem wiecznie niezdecydowany :o :o :) Miłego Dnia 👄 btw. chętnie bym Mamusie zobaczył i wymasował Jej stopki :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty złociutki
[zgłoś do usunięcia] Złoty Zielonuś idzieMy spać utul się w moje ramiona, ogrzeje Ciebie moim gorący ciałem... DOBRANOC 08.07.2009] 23:39 [zgłoś do usunięcia] Złoty wrrrrrrrrr Zielonuś ale Ty jesteś Miła Dziękuję piwo pyszne ale Twoje usta jeszcze bardziej Poligamista :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ostatniego dnia w pracy przed urlopem nieźle w kość z pracą dostaję :O ;) Lost - Miłego wypoczynku🌻 Złoty dzięki za rady :) Nie zdążę pewnie w pracy odpisać Ci na maile . Widzę ,że ktoś chciał nas uświadomić ,że nie tylko nam tutaj słodzisz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ostatniego dnia w pracy przed urlopem nieźle w kość z pracą dostaję tak jest zawsze :o :o :( przykro mi :o :( Bądź dzielna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Mamo. Teraz już naprawdę wybywam i wrócę pewnie w niedzielę wieczorkiem. Buziaki dla Was wszystkich. 😘 Mamo, postaraj się jak najbardziej wypocząć przez te 3 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Mamo nic nie wiadomo, byc moze z ta 200 strona i tak bedzie w twoim przypadku. Jesli chodzi o spotkanie z moim panem i jego dziecmi, tu jednak uwazam ze to jeszcze za wczesnie. Jesli mi z nim nie wyjdzie, to szkoda robic dzieciom balagan w glowach. A wiec Tomek sie odezwal? Ja bym sobie go jednak mimo wszystko juz darowala na twoim miejscu. Buziaki dla wszystkich. Ps.Bedziesz miala mamo na urlopie dostep do Kafe czy robisz tez od nas urlop;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykończyli mnie dzisaj w pracy :O;)ale teraz mogę o niej zapomnieć przez trzy tygodnie :) Myślę, Moniko że masz rację troszke przesuwajac moment poznania Ciebie i Twojego pana z dziećmi . Ale z drugiej strony tez dzieci powinny wiedzieć ,ze my też mamy prawo do życia towarzyskiego ,że też mamy kolegów i koleżaki i się z nimi spotykamy . Dzieciaki mogą poczuć sie urażone ,że w którymś momencie mama czy tata zaczynają spędzć czas z kimś innym niż nimi . Dlatego mimo wszystko nasz świat też tylko wokół nich nie powinien sie kręcić i jeśli już mamy pozytywne zdanie wyrobione o naszym nowym znajomych to myślę ,że spotkanie z nim i dziećmi nie powinno zaszkodzić. A termin następnego spotkania sam na sam macie już ustalony ? ;) To zależy w jakim tempie będziemy pisali ;) Jeśli jeden wpis dziennie to pewnie uda mi się do 200 ułożyć sobie życie ;) Jakoś pesymizm mnie w tej materii ogranął :) Niestety przyczynił sie do tego Tomek , a tak fajnie wszystko sie zapowiadało . Wczoraj kilka zdań z nim tylko zamieniłam , nie nalegał na rozmowę , szybko go pożegnałam i on od razu tez zakonczył rozmowę . Nie wiem po co się do mnie odezwał ... Na urlopie będę miała dostęp do kafe :) Pewnie będę rzadziej ale na pewno codziennie zajrzę :) Jutro jadę na zachód słońca nad morze , z kimś kto był dla mnie jakiś czas temu ważny ...Na wspominki nas wzięło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę na zachód słońca nad morze , z kimś kto był dla mnie jakiś czas temu ważny ...Na wspominki nas wzięło Możesz zdradzić coś więcej :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę być :P ;) bo inny wybór jest grzechem :o :o :( a TY Mamuś Bądź grzeczna :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Jestem już w domu :) Teraz fura prania , sprzątanie i zakupy :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Pranie jak pranie ;) Ja to bardziej prasowania nie lubię ;) Cieszę sie ,ze już jestes pewnie teraz będzie Ciebie więcej na topiku :) Wypoczęłaś choć trochę ? Kiedy wyprawa nad morze ? Ja dzisiaj starszego wysyłag na kilka dni z babcia i dziadkiem na domek , młodszy idzie do taty na weekend .A ja mam luzik i jeśli pododa dopisze ,spędzę tą noc na plaży ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś ❤️ "spędzę tą noc na plaży " bardzo miło :o :o :) a to może z tym kolegą :P ;) Proszę powiedz jestem ciekawy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Złoty :) Tak ,spedzę noc na plaży z tym kolega :P Tylko nie doszukuj sie tutaj żadnego drugiego dna :P ;) Kiedyś jak miałam 19,20 lat często na plaży siedziałam do rana . Wschody słońca nad morzem jest to cos pięknego :)No i teraz mialam taki kaprys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem takiej przyjemności ale domyślam się ze to jest wspaniały widok :) Życzę Wam Ładnej pogody 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto chociaż raz w życiu zobaczyć wschód słońca :) No właśnie martwię się o pogodę , przy zachmurzeniu nici z widoków , no i temperatura też jest nieciekawa . Ale może jakiś cud sie zdarzy i pogoda się poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o której godzinę Wyjeżdżacie? patrzyłem na pogodę to nie ma odpadów :) ale mogło by być cieplej. Zrobicie jakieś ładne zdjęcia Słońca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela nad ranem ma być bez chmurna tylko zimno około 14 stopni. W ogóle te lato jest chłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×