Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ale realnie nie mam tych obaw, to znaczy wiem, że by mnie olał, ale nie myślę o tym, więc nie wiem skąd te sny. Mamo, może jeszcze coś się dziś zmienić. ;) Dzień się dopiero rozpoczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-D Oj MAma szykuj sie na randke:-D A tak w ogole to czesc wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - to są Twoje realne obawy. Rozmawiając z Tobą od dawna widzę, że w relacjach z facetami najbardziej boisz się odrzucenia. Star a u nas wiosna :):):) Co prawda powietrze jest dosyć rześkie ale świeci slońce i to jest prawie idealny dzień na randkę ;) Ale za tydzień ma być zdecydowanie cieplej, będzie pierwszy dzień wiosny a ja sobie obiecałam, że na wiosnę się zakocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, boję się odrzucenia, ale staram się o tym nie myśleć. Raczej tak już będzie zawsze, tego nie zmienię. Nikt nie będzie mnie w stanie zaakceptować. Mamo, to do dzieła. :D Starr, dzięki, ja w miarę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w tym wszystkim jest to Lost- że nie masz tak na prawdę powodow żeby sie bać. Nie straszysz przecież... jest dużo tak na prawdę mało atrakyjnych ludzi a żyją sobie w szcześliwych związkach. Nie ma ludzi doskonałych, każdy ma mniejsze i większe niedoskonalości w wyglądzie. I to nie jest przeszkodą do tego, żeby nie moc byc kochanym. Wszystko to niestety siedzi w Twojej głowie i to musisz zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost musisz wbic sobie do glowy ze jestes zajebista laska, to wszyscy faceci beda tak o Tobie myslec :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny mam dość swojego m. Z tym człowiekiem nie da się żyć .Przed chwilą stwierdził ,że chodząc powłóczę nogami i szuram A ja powiedziałam mu ,że powinien leczyć się na nogi , bo na glowę już dawno za późno ;) Co za typ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Awuś, Ty to jesteś świętą kobietą, że to wszystko tak dobrze znosisz. 🌼 Mamiś, jak randka? Wiesz, co do mnie to nie takie proste, nie potrafię wmówić sobie czegoś, co nie jest prawdą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - ja wiem, ze mam wadę wzroku ale nie myślałam że aż taką :P :D Powiedz mi dlaczego ja Ciebie widzę inaczej niż Ty siebie ? Czyżbyś Ty właśnie miała większą wadę wzroku niż ja ? :P Zresztą w życiu na prawdę nie o wygląd się rozchodzi, największe znaczenie mimo wszystko ma sposób bycia, pewność siebie i uśmiech. Na prawdę nie musisz sobie niczego wmawiać, tylko najzwyczajniej uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Wiesz koło mnie jest taki sklepik i jest dziewczna, nizutka ( z 150 cm), okrąglutka ( z 80 kg wagi) ale ma taki uśmiech że ja sama wymiękam. I zawsze jacyś jej koledzy stoją przy ladzie. I widać, że ona jest pewna siebie... i ma gdzieś swoja tuszę , wzrost... Figlarna fryzurka, uśmiech i myśle, że panowie nieźle przy niej wymiękają :) Awe - zawsze by chciało sie, żeby było pięknie w zwiazku - ale rzeczywistość często nie jest różowa. I ciężko to zmienić. Randka chyba jednak za tydzień będzie ... Może i dobrze, bardzo zimny wiatr wieje a ja wyleczę swoje czerwone oczy . No i skoki zaraz będą, przez dwie godzinki poświecę się swojej pasji i sobie pooglądam :) Jak poskakać nie mogę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Mamiś, rzeczywiście lepiej załóż okulary lub wybierz się do okulisty, bo masz dużą wadę wzroku. :) Zazdroszczę takim kobietą jak Doda, ona ma pewności siebie za 100 osób, chciałabym mieć z tego chociaż cząstkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
kobietom* - sorry za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie czytajcie tego co tutaj wypisuje Lost :) Ja mam szkła kontaktowe dobrane, widzę dobrze. Ale wiem też, że czasami spojrzenie na siebie ma sie wypaczone ale to wszystko przez ta "głowę" i niską samoocenę. Też tak miałam, teraz przerabiam to z brunecikiem ( On też o sobie pisze, że jest do niczego) i tak na prawdę najcześciej uwierzyć w siebie pomagają nam właśnie osoby tej odmiennej płci ... Wystarczy troszkę zainteresowania i się rozkwita. Tylko należy dać sobie szansę i próbować. No ... ale bla, bla bla... pogadać sobie mogę ;) A obiecałam, że nie będę :D ;) Taka jak Doda nie chcialabym być- to nie jest nawet pewność siebie, tylko narcyzm połączony z totalnym bezkrytycyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie twierdzę, że chciałabym być jak Doda, ale mając choć trochę z jej charakteru, umiałabym inaczej patrzeć na siebie. Bronisz się, dziewczyny nie wierzcie, Mama ma kiepski wzrok. :P Miałaś nie gadać, więc dotrzymaj słowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - może poprzez to ,co ma na ziemi -niebo mam zapewnione ;) :D Czasem ręce opadają i mam ochotę trzasnąć drzwiami i wyjść ,ale jeszcze trochę muszę wytrzymać ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - ja nie gadam - piszę :P :D a To róznica hehehehe Awe - no ale super jak tu na ziemi jest fajnie ;) Lecę dokonczyć skoki i pokęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łap za słówka, obie wiemy o co chodzi. :) Awe, na pewno kiedyś zostanie Ci to wynagrodzone, może nawet wcześniej niż się spodziewasz i to tutaj, na ziemi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poryczałam się na skokach :d Adam jest WIELKI!!!!! Dla mnie ten facet jest wzorem, a to co dzisiaj zrobił to było po prostu MEGA!!! Skakalam pod sufit a potem zaczęłam beczeć :D Powiini mi zabronić oglądać skoki ;) Lost - no wlaśnie czas leci :):):) A to życie w sumie jest jak mgnienie... trzeba czerpać z niego tyle radości ile się da :) Ale w sumie z facetem czy bez niego ;) Jakiś śmieszy śnieg pada :O znowu wrócia zima ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mama lubisz te skoki:-) Mnie sport w ogole nie interesuje:-O Awe myslisz o rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lekkiego świra na punkcie skoków ;) Ale z takim świrem da się zyć :) Kupiłam sobie hanteli i motylka do ćwiczeń bicepsów i ud :) niedługo moj pokój będzie przypominal małą silownię ;) A śnieg sypie i sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Ci ze chce Ci sie tak cwiczyc:-D Kurcze, ja w koncu musze, bo hula-hop stoi i nie krece:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam niby motywacje:-) Ide cwiczyc. Moze uda mi sie do 19:-) Narka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4x50 brzuszkow zrobilam i w miedzyczasie hula-hop:-) Jeszcze musze dzis pokrecic, bo jednak za krotko krecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×