Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Akri🌻 Lost🌻 Przegląd pogodowy, prawie z całej Polski mamy ;) Rano chwilkę pogadałam z brunecikiem :) Ale niestety trzeba było lecieć do pracy :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:-) U nas nawet cieplo ale troche wieje. Mnie rano strasznie ucho bolalo ale juz przeszlo:-) Ale mimo wszystko musze skoczyc po cos do apteki zeby dalej mnie nie pobralo nic:-O O matko Mamo! Ale Ty rano wstajesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star :) Z uchem nie ma żartów. Nie sądzę, żeby sprzedali Ci w aptece jakieś lekarstwo, na tą dolegliwość. Pewnie wszędzie słoneczko świeci, a u nas po chwilowym słońcu rano,zachmurzylo się, a niedawno przeszła potężna ulewa. Ma się to szczęście do pogody jak mieszka sie na północy ;) Ja wstaję o 5 :) Dlatego zawsze z kurami chodzę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie :) Okna umyłam , firanki wyprałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe ja tez prawie wszystki juz umylam i firanki czyste zalozylam:-) Mama a na ktora masz do pracy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wieczorka :) Awe - widze,że wziełaś się za porzadki wiosenne :) Ja dopiero kontynuację swoich będę miała w wekend. Na szczęście już mi dużo nie zostało ;) Star- ja mam na 7 do pracy, ale lubie wszystko na spokojnie sobie zrobić. A ostatnio jeszcze mam zwyczaj picia w domku porannej kawki, w towarzystwie brunecika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już przyzwyczaiłam. Mamo, no cisza, bo tak rano to tutaj nikt nie wstaje. :P Oprócz nas. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost to że nie każdy wstaje 5,6 to wiem, ale chyba wczoraj wszyscy z kurami poszli spać ;) Webster - ja też jestem przywyczajona do życia w samotnosci, ale nie nie znaczy, że nie chciałabym tego stanu zmienić :) Więc dopóki mam nadzieję i ochotę na to żeby zmienić ten stan to będę próbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Ja wczoraj lezalam bo strasznie bolalo mnie gardlo:-O Dzis tez jeszcze mnie boli ale jest juz troche lepiej:-) Pije jakis lek i troche pomaga:-) Zaraz zrobie obiad, wypije lek i sie klade:-) Milego dnia:-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Mamo - to tylko ja byłam ostanio paląca na tym topiku? ale mi wstyd, na szczęście to już za mną( mam nadzieję:) Wczoraj chyba był taki dzień jakiś byle jaki...ja myślałam,że tylko mnie coś dolega, bo ostanio regularnie chodzę do dentysty i wczoraj też byłam i nie mogłam pić kawy cały dzień, a jestem niskociśnieniowcem i myślałam,że kopyta wyciągnę, tak się źle czułam,a słyszę,że nie tylko ja byłam nie do życia. Poza tym od kilku tygodni źle śpię, nie wiem, czy to nowe miejsce do spania tak na mnie działa, czy rzucenie palenia, czy przesilenie wiosenne, czy wszystko po troszeczku.... Wesele przedmiotowe jest w Wielkanoc, ale coraz mniej optymistycznie jestem do tego tematu nastawiona. Znów powtarzam , zobaczymy, czas pokaże... Ale widzę,że u Ciebie fajnie się kręci :D Poranna kawka w towarzystwie fajnego faceta....hmmmmm.....marzenie.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star, kuruj się dziewczyno :) Jeśli jesteś przeziębiona nie powinnać ćwiczyć- tak więc przymusowa przerwa Cię chyba czeka. Zdrówka życzę 🌻 Awe- Twoje mieszkanko już chyba lśni ?:) Już po porządkach wiosennych ? Rybciu, ja jak odstawiłam papierosy to przez jakis czas nie mogłam spać- więc jak podejrzewam, tak samo jest u Ciebie. Chociaż pewnie i nowe miejsce i wiosna też na to wszystko wpływa. Ale super, że trzymasz się dzielnie :):):) Życie bez papierosów na .... inny zapach :D No niestety, ja tak samo jeśli chodzi o ten okres, marnie mam się z formą, dzisiaj też byłam "cieńka", zresztą tak jak wczoraj i przedwczoraj :) Uroki wiosny ;) Organizmy są przemęczone. Jeśli chodzi i "Twojego" pana niezmiennie trzymam kciuki :) Chociaż świetnie rozumiem Twoj brak optymizmu, przyznam się, że mam tak samo jeśli chodzi o brunecika. Ty chociaż swojego znasz realnie ... ja na razie coraz lepiej poznaję Jego literki ;) Widzisz ja już nawet kawy on line pijam :D Zaglądaj częsciej :) No cóż, czas na hulanie ;) Steper juz dzisiaj za mną :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny w ogole dzis nie lezalam, bo dopiero sie ogarnelam z robota:-O Znowu zle sie czuje:-( Ale dzieki za zyczenie mi zdrowia:-D Mama a ten facet pisze do Ciebie jeszcze smsy? Ten bez reki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Macie rację, ta nagła zmiana pogody daje się we znaki, naszym organizmom, a jeszcze w weekend czeka nas zmiana czasu. Tak, że nic nam nie pozostaje, jak dzielnie to wszystko przetrwać. Milego wieczorku! A chorym zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star, a ja myślałam, że Ty cały dzień grzeczniew łóżeczku leżałaś i się kurowałaś ;) Siooooo do łóżka ;) Nie nie piszemy już, w poprzedni weeknd nie odezwał się już, ja nie dociekałam dlaczego i znajomość skończyła się. Niestety znajomości netowe często tak się konńczą- ktoś nie napisze, ktoś nie odpisze i koniec. Akri- ale jak pozytywnie sloneczko działa :) Dzisiaj u nas był pierwszy prawdziwie wiosnny dzień, aż nie chciało się w pracy siedzieć :) Niestety na weeknd tradycyjnie pogoda ma się pogorszyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna za oknem :):):)Teraz tylko trzeba czekać, aż przyroda "wybuchnie" zielenią :) I będzie pięknie :) Lost - spokojnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma Laski:-D Wcale zdrowa nie jestem ale musze isc do pracy:-( Lost 🌼 Mama 🌼 Akri 🌼 Awe 🌼 Rybka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Cudowny dzień za oknem! Pięknie poprostu... Miłego życzę!🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Cudowna pogoda za oknem! Milego dnia wszystkim! 🌼 kwiatek] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Akri :) Jest tak pięknie, że najchetniej uciekło by się na wagary ;) Na szczęście mamy w pracy duży teren i potem pójdę sobie z koleżanką na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge isc na zwolnienie niestety:-( Pracuje jakby u siebie:-) Ale nie do konca. U nas dzis jest naprawde cieplo:-) Ale podobno na dniach ma sie ochlodzic. A ja chora a jeszcze o 19 basen mnie czeka:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star to idź przynajmniej do lekarza po leki . Na wekend ma się niestety ochłodzić, ale dzisiaj jest rzeczywiście pięknie:) Byłam na spacerze :) Zbieram się do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×