Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Zdrowko dziekuje, juz duzo lepiej :-D Kurcze lost, nie mysl o tym facecie. Skoro Cie nie chcial, to niech Cie w tylek pocaluje! Niedawno o 3 , 4 to ja spac chodzilam:-D Jak sie zasiedzialam przed komp albo gdzies poszlam z kolezanka:-D ale to latem jakos było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowko dziekuje, juz duzo lepiej :-D Kurcze lost, nie mysl o tym facecie. Skoro Cie nie chcial, to niech Cie w tylek pocaluje! Niedawno o 3 , 4 to ja spac chodzilam:-D Jak sie zasiedzialam przed komp albo gdzies poszlam z kolezanka:-D ale to latem jakos było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem...ale więcej pracy mam to po pierwsze, komp mi nawalał - mam w końcu nowy system wgrany, może będzie normalnie chodził... i tak przez to mało na necie bywałam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost musisz w końcu otrząsnąc się z tego zauroczenia. Minął już prawie rok i trzeba zapomnieć. Albo pamiętać, ale bez smutku. Chociaż, doskonale Ciebie rozumiem, bo też przecież za długo myślałam o kimś ze swojej przeszłości. Z tą różnicą, że mi mimo wszystko nie przeszkadzało to w próbach ułożenia sobie życia z kimś innym . Star do 3,4 to mi się zdarza może z 2,3 razy do roku posiedzieć. Ranny ptaszek ze mnie na pewno, ale spać to ja muszę chodzić o przyzwoitej porze ;) Niby humorek mam, ale też mam jakieś nastroje. Widze, że te wszystkie moje historie sprawiły, że teraz cieżko mi uwierzyć w to, że historia z brunecikiem zakończy się pozytywnie. Na prawdę powinnam chyba obejrzeć "Sekret"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kochane - ale kafe szwankuje, komp też, system miałam wgrywany, bo nie szło ujechać, a wogóle to mam ostatnio więcej pracy...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że też macie :) Witaj Akri - brakuje tu Twoje obecności :) Rybcia za to znowu będzie musiała dostać łomot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo- weszło z wielkim opóźnieniem i po trzech pisaniach -kafe szwankuje widać. :( Mamo - miło mi - Ty o wszystkich pamiętasz i ze wszystkim zdążysz :) Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri ja mam pamięć jak sito :D Ciągle czegoś zapomninam, w życiu realnym jestem strasznie roztargniona. Ale kiedyś taka nie byłam. Chociaż z drugiej strony w pracy sie ze mnie śmieja, że ja zawsze wszystko o tej samej godzinie robię , w domku tak samo - ale to mi pomaga zawsze w zorgnizowaniu dnia. Gorzej jak mi coś wypadnie niespodziewanego - wtedy misterny plan dnia, leży w gruzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost :) Jak nastrój ? Dalej Cię trzyma dołek ? Ja przyznam sie, że po dzisiejszej porannej rozmowie mam nastrój wyśmienity :) Bardzo fajnie nam sie rozmawiało, ciężko było się rozstać i oboje chyba mieliśmy problem, żeby oderwać sie od klawiatury. Jednak ja juz bardzo czekam na real, wtedy dopiero wszystko sie okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Oj Mamo - jak to jest super naładować się taką dawką pozytywnej energii od rana, od razu znikają wszystkie problemy a świat staje się piękniejszy.🌼 Myślę, że wszystkim, którzy odwiedzą topik, też malutki promyczek tej energii się dostanie - milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mama a kiedy sie spotkacie? :-D bo w swieta spotykasz sie z "Niemcem" :-) U nas cieplo ale pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udało mi się zajrzeć w pracy . Star, no właśnie w sumie to ja nie mam zupelnie już ochoty spotkać sie z "Niemcem". I planuje się z tego jakoś wymiksować. Zależy mi tylko i wyłącznie na spotkaniu z brunecikiem. Ale tu jest mały problem . Teraz w wekend są święta, za tydzie mój młodszy synek ma urodziny, sobotę robię dla kolegów, niedzielę dla dziadków, następny tydzień brunecik jedzie na zlot, a potem my do Anglii. I wychodzi na to, że w kwietniu nie uda nam się poznać :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej spotkaj sie z "Niemcem", bo strasznie dlugo brunecika nie bedziesz widziala i niewiadomo, co sie moze w tym czasie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale też mogę sie nieźle zakręcić ;) Chociaż nie sądzę, moje zainteresowanie jest mocno ukierunkowane mimo, że "Niemiec" też jest atrakcyjnym facetm ( fizycznie ) O charakterze dalej mi ciężko cos więcej powedzieć . I tak ciągle liczę, że może udało by sie spotać w drugi dzień świat, ale z brunecikiem. Ja powinnam mieć wolne- chłopcy pewnie będą u drugich dziadków. Tylko jeszcze nie wiem jak będzie u Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczmy co z tego wszystkiego wyjdzie, jeszcze kilka dni i może sie dużo wydarzyć ;) A jak Twoje przeziębienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Ja juz zdrowa:-D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×