Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

mamuś- super pomysł, coraz bardziej mi się podoba:-D ciekawe, DKMG- kowi też;-) powiedziałam,że w mniejszej połowie, a nie połowie:-P a Ty drogi kolego z której stony świata nadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poznałam przez net tyle fajnych osób ,że uważam że to też nie jest zle miejsce na spotkanie miłości . Nie wykluczam ani tego , ani tego ... wiesz tez poznałem wiele fajnych osób przez net :D ale... miłosc swoja wyrwałem w realu :D to chyba najlepsza droga :D przynajmniej wiemy na czym stoimy :D net , jest fajny ale z duzym marginesem sceptycyzmu podchodze do takich znajomosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj, to daleko:-( :-( :-( zanim przyjedziesz ja będę po pracy, w domku, przy grillu ze strongiem w garści:-D :-D :-D tak więc nie popracujesz dziś razem...chyba,że w poniedziałek, może zdążysz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od strony z której bym nadjeżdżał:P:P trzy rzuty beretem to nie tak dużo no nie przesadzajmy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres przecież w necie są ludzi ,ktorzy normalnie chodzą po ulicach:P A jeśli uważasz ,że coś jest z nimi nie tak , to tak się zastanawiam co Ty tutaj robisz , co w Tobie nie gra ? :P ;) Wiesz, ja nie wzdycham jak kogoś poznam do monitora , jak najszybciej probuję go poznać realnie , dlatego wolę panów o okolic i wtedy wzdycham juz normalnie ;) Fakt ,że teraz przytrafił mi się ten wrocławianin , jakoś tak dziwnie wyszło ;) DKMG , Rubciu ... przecież mozemy w następnym tygodniu urządzić sobie długie wagary ;) + dlugi weekend to dopiero bedzie labka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ja w następnym tygodniu odpadam:P:P jestem czasowo niedysponowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli uważasz ,że coś jest z nimi nie tak , no bo tak jest :D Nie wiem jak ty ale ja mam doswiadczenia w umawianiu sie z pannami z neta :( i zazwyczaj fotoshopy robiły wiele złego :P jesli wiesz co mam na mysli ...:P stad moj sceptycyzm :( ale z drugiej strony masz racje :D net to tylko posrednik do dalszej znajomosci w real SHOW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaak, nie ma co czekać.DKMG-ku zostaw tą guuupią robotę, ja jestem bezrobotna prawie, to i ty możesz;-) pakuj się w wehikuł czasu i dawaj na Mazowsze:-D mamcia to przecież ten weekend ma zajęty, więc nie możemy jej się wprosić;-) ona ma motylki:-D podwójne, czy potrójne, już sama nie wiem, pogubiłam się:-D awe też dziś baluje, więc na dziś dzień zostaliśmy sami:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - wiesz, co spotkałam się z ilomaś tam panami ...I na prawdę żaden nie był mną rozczarowany . Hehehe nieskromna jestem :P DKMG - nawalasz chłopie ;) teraz będziesz musiał ze mną , Awe i Rybką spędzić dwa tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu jeszcze nie mam motylków , tylko same dylematy :D Dostalam maila od wroclawianina .... wychodzi na to że wystraszyl się i obawy sprawiły ze uciekł . Więc jest tak, jak myslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostalam od niego drugiego maila w ktorym napisał mi taki komplement, że prawie spadłam ze stołka .J est on tym bardziej cenny , bo wrocławianin raczej jest ostrożny z komplementami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamciu, niezłą karę wymyśliłaś dla naszego kolegi, patrz wystraszył się i uciekł;-) a wrocławianin...no cóż, będzie kiedyś żałował,że na własne życzenie stracił taaaaką super babkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu jeszcze nie stracił , jeszcze nie wiem co zrobie .Jutrzejszy dzień będzie decydujący jak poznam Tomka i wtedy zadecyduje co dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję ciężko:P w końcu jeść coś trzeba:P:P:P rybcia ale ja już na mazowszu jestem :P:P:P prawie:P sama a skąd ja ci dwa tygodnie urlopu wezmę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam profil na portalu randkowm i tam się do mnie odezwał :) No i jak na razie też jest fajnie . Zobaczymy jak będzie jutro realnie:) A wrocławianina poznałam tutaj , na kafe . Rybiu DKMG właśnie zastanawia się czy da nam radę trzem realnie ;) Zmykam na dłuższą chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama trzem jakoś dam radę ale tylko jak będą uciekać w jednym kierunku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG- a z której strony to prawie jest? Mamuś, będzie dobrze, już dziś trzymam kciuki:-D awe, gdzie przepadłaś? dobra, to pracujcie ciężko, a ja teraz Wam popsuję humor: idę posiedzieć na słoneczku, trochę wyglądu mulatki złapać, bo wyblakłam po zimie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od której strony:P:P:P czy przez piaseczno czy przez janki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu , ja też wcale nie napisałam ,że idę popracować :D Heheheheh też mamy taka ławeczkę , gdzie łapię troszkę słoneczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×