Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

co to za radosny fakt jak jutro trzeba wracać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przed Tobą kilka nocny godzin weekendu :) ;) Właśnie siedzę sobie i zimne piwko wciągam :) ... Echhhh te weekendy :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ty nie nerwuj ludziów dobrej roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie pracować w piatek o tej porze jest chore ;) Cholerka , na jutro zapowiadaja deszcz :( a ja mam z chłopakami jechać na poszukiwanie skarbów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno już skarba znalazłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - jestem ostrożna jednak ... Ale jest jak na razie fajnie i miło . Boję się ,żeby znowu nic nie wyskoczyło , jednak nie znamy się długo . Ale odkryłam świetna zabawę na necie i jutro mamy wyruszyć na poszukiwanie skarbu z chłopcami :) Tomek wyjeżdzą do pracy na weekend więc nie będzie z nami . Mile zaskoczona byłam bo starszy synek spytal się , czy Tomek jedzie z nami . Był rozczarowany ,że nie może .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bawiłem się trochę ale mówię od razu że samochodowy GPS średnio się nadaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą skrzynkę , mniej więcej wem gdzie znaleść . Przynajmniej jeśli chodzi o miejscowość . Najważniejsze ,ze chłopcy są napaleni i może byc niezła zabawa :) No niestety , samochodowym GPS bedę się wspomagać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylo weź jakiś ołówek bo nie zawsze jest i oczywiście coś na wymianę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna zabawa mnie już się nie bardzo chce:P:P:P no i czasu nie mam:P najfajniejsze są alkoholowe skrzynki w bieszczadach:P::P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też na pewno jest jedna taka alkoholowa , ale z oczywistych względow tam z chłopcami nie pojadę ;) Jutro zobaczę czy moim facetom zabawa sie spodoba , w okolicach jest sporo ukrytych skrzynek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fjnie macie też bym chciał a tu trzeba pracować:P:P Dobra ja znikam do roboty może jeszcze później zaglądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W weekendy rzadko mam chłopców, wiec szukam jakiś atrakcji ,żeby mieli jakieś fajne zajęcie :) No i te chwile spędzone razem są bezcenne ;) Bez popołudniowego stresu odrabiania lekcji i pośpiechu . Ty nie zaglądaj na necik już , tylko kończ robotę i zmykaj do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani -dobranoc :) Coć słaba jestem ,ale jeszcze żyję ,więc płonne Twoje nadzieje DKMG :P Mamo -dzięki za współczucie :) To już kolejna angina w moim młodym ;) zyciu i daję radę :) Mamo -śpij dobrze :D DKMG -pracuj dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Na chwilke zajrzałam i oczywiscie duuuuużo pracy mnie czeka zanim pojedziemy sobie :) Awe - kuruj sie intensywnie w dalszym ciągu :) DKMG - pracuj sobie spokojnie ;) Rybcia pewnie griluje ;) Lost pewnie dzisiaj zajrzy :) A ja piję szybką kawę i biorę się za obowiazki ;) Ps. Wszystkich pominiętych przepraszam ;) 🌻 Miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe nie zauważyłam Cię , oczywiście 5000 smsów od Tomka sprawia ,że pisze zawsze bardzo długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zajrzy, już zajrzała. :P Witajcie wszyscy! Życzę miłego weekendu, ja to mam w tej chwili już wieczny weekend, oby jak najszybciej się skończył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost . Pewnie miałaś wczoraj bardzo smutny i ciężki dzień :( Pożegnanie ze wszystkimi . Ale wierzę,że szybciutko znajdziesz coś jeszcze fajniejszego .A teraz bedziesz miała czas częsciej do nas zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że sama jestem zaskoczona swoją wczorajszą postawą, nie uroniłam ani jednej łzy i chyba jeszcze do mnie nie dotarło, że odeszłam. Cały czas czuję, jakbym miałam tam wrócić. Z pewnością szybko znajdę lepszą pracę i znów rozwinę skrzydła na niwach zawodowych. W tej chwili chyba najbardziej potrzebuję spokoju emocjonalnego. Czasu wcale nie mam tak dużo, przecież są kursy, szukanie pracy i inne sprawy, ale cieszy mnie to, bo nie będę myśleć o głupotkach. :) A Ty jak się masz, Mamo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo :) WItaj Lost :) Zrezygnowałaś z pracy ? Mamo już czuję się duzo lepiej -antybiotyk potrafi zdziałać cuda ;) U mnie deszczowo ,a jutro mój syn ma rocznicę komunii :) Miłego dnia Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna byłaś :) Ale masz rację , myslę,że jeszcze nie za bardzo do Ciebie nie dotarło ,że już do tej pracy nie wrócisz . A może po prostu jesteś już coraz silniejsza osobą i coraz lepiej radzisz sobie z trudnościami życiowymi ?:) Lost ale znajdziesz dla nas troszkę jednak czasu ?:) Będziesz na bieżąco w moim życiu ;) Jak wiesz , od jakiegos czasu zaistniał w nim Tomek , na razie jest fajnie ale to tak krótka znajomość ,ze ciężko na razie cokolwiek powiedzieć . Wrocławianin zupełnie zniknął z mojego życia. Jak nie patrzę na jego fotki ,to jest ok .Jednak strasznie ten jego uśmiech na mnie podziałał . Zmykam już , do miłego Lost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u nas jeszcze nie pada , dlatego muszę narzucić tempo , lecieć po zakupy a potem na poszukiewanie skarbów . Jak się da ;) Zdrowka Awe jeszcze raz ... i chyba szykuje Ci sie dzisiaj impreza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --niech dzień będzie udany :) A imprezka będzie kameralna , bo duża to była w tamtym roku ;) Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech moc będzie z Wami ---przy poszukiwaniu skarbów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, nie zrezygnowałam tylko po prostu musiałam odejść. Jednak nie ma tego złego... Widzę, że jesteś chora, więc zdrówka życzę. :) Mamo, pewnie, że jestem silniejsza... Cieszę się, że masz Tomka, tak jak Ci mówiłam, że czas wszystko wyjaśni, zawsze tak jest. :) Na pewno znajdę kilka chwil żeby tutaj pogadać z Wami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, miej dziś udany dzionek. :D Nie wiem co to za skarby, ale na pewno je znajdziesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost --tak to w życiu bywa ,ale wierzę ,że "ważne są tylko te dni , ktorych jeszcze nie znamy " :) ,więc wszystko ,co dobre jeszcze przed Tobą :) Miłego dnia 🌻 Dzięki za życzenia zdrowia -już jest o niebo lepiej .Ja twarda bestia jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×