Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Awe, bardzo dziękuję. Staram się znaleźć pozytywne strony tej sytuacji. Wiem, że czeka na mnie coś bardzo dobrego i już wkrótce wszystko się zmieni na lepsze. Zdrowiej, Kobieto. ;) Wybywam do rodzinki, pewnie później się odezwę. Całusy dla wszystkich. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , znaleźliśmy , super wyprawa na prawdę była . Chłopcom bardzo się podobało i to o dziwo bardziej starszemu . Już mnie namawia na szukanie następnych skrzynek ,więc na wolne dni mamy już zajęcie :) A potem jeszcze zrobiliśmy ze 20 km na rowerze . Ale deszcz nas złapał i musieliśmy wracać do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie :) U mnie teraz też pada .A gdzie dzisiaj Tomek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas juz teraz porządnie się rozlało . Tomek jest 250 km stąd , pojechał na weekend na fuchę . Niestety dwa następne wekendy też mamu z glowy , na następny jedzie do kolegi do Anglii , a za dwa tygodnie na komunie w Polskę . Ja z kolei z chłopcami na Kaszuby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę , to trochę potęsknicie sobie ,ale potem może będzie więcej spotkań ? Do kogo na Kaszuby jedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek zaraz po pracy bedzie wiec dam radę ;) Ja jadę na weekend na domek , poodychać sobie z chłopcami zdrowym kaszubskim powietrzem ;) Taka coroczna tradycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,tak -do poniedziałku wytrzymasz :) Fajna taka wyprawa do domku ;) :) Pooddychaj też za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wiosne , lato .Od dwóch lat bardzo dużo sobie jeździmy i zwiedzamy tyle, że mało z nimi jestem w weekendy . Ale na pewno na urlopie poszalejemy sobie po Pomorzu . A Ty Awe jakie masz plany na lato ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - teraz to ja muszę znikać :) Pojawię się jutro :) Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , jeszcze nie mam żadnych .Na pewno pojadę do Mamy :) Lubię wracać na stare śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko już żadnego faceta nie wykręcaj ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jestem bardzo grzeczna ;) Pewnie zaraz Tomek bedzie też dzwonił - wiem ,że na dzisiaj kończy już robotkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pa -Grzeczna Dziewczynko , bo znów się od netu nie oderwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :D Tobie też miłej niedzieli życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Dzisiaj mam przerąbane ;) Wczoraj nic nie zrobiłam jeśli chodzi o obowiązki , za to dzisiaj będę latać ze szmatą i miotłą;) Może potem uda mi się choć na godzinkę wyrwać na rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz zabieram się za porządki i obiad ,a potem się zobaczy .Dzwonił wczoraj Tomek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonił wczoraj oczywiście :) Dzisiaj wraca , jutro jest u mnie :) Zmykam Awe , biorę sie za robotkę , żeby mić potem choć troszke czasu dla siebie :) Do miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uciekam , bo robota leży ;) Do miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe:) To był znowu intensywny dzień ;) Obowiazki i rowerek , jestem nieżywa ;) A jutro znowu do pracy . Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie :) No i mamy poniedziałek a ja zostałam w domu . Z małym idę do lekarza , mocno kaszle . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj ! O , biedny Mały .Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×