Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie, ja też zostałam w domu. :D :P Zaczynam przeglądać ogłoszenia o pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak bardzo źle , ale za długo ma już ten kaszel . A Ty jak po weekendzie ?:)Zdrowa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) To posiedzimy sobie dzisiaj razem w domku ;) Co tak wcześnie jesteś na nogach ? Ja bym odespała sobie na początek to rannne wstawanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUż dużo lepiej ,ale antybiotyk trzeba dokończyć ;) Wpadnę później ,to powiesz ,co z Małym :) Na razie znikam.Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety trzeba sie potruć antybiotykiem do końca;) Ale dobrze,że jest już poprawa :) Do miłego Awe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, ja nie potrafię długo spać, dobrze wiesz... ;) Poza tym słonko już wdziera mi się przez okno do pokoju, cudowna pogoda... Mam piękny początek nowej drogi. :) Widzę, że któryś z Twoich chłopców ma kaszelek, to dobrze, że lekarz go obejrzy. A jak Twoje randki? Wybacz, ale nie czytałam wcześniejszych wpisów. Awe, witaj. Jak zdróweczko? ;) Łapcie ode mnie kwiatulki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mam tak samo , rano od razu słońce mi do pokoju zagląda i też nie mogę spać :) Mały oczywiście jakieś przeziebienie złapał , ale na szczęście już teraz tak często nie łapie choróbsk . Randki ... hmmm tylko jeden pan jest w moim życiu . Jak na razie króluje w nim Tomek ;) no i zobaczymy co z tego wyniknie :) A jak u Ciebie ? Robisz coś w kierunku poznania kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, wiem, że Tomek i właśnie o niego pytałam. ;) A skoro króluje to chyba mogę uznać, że jesteś szczęśliwa i cieszę się razem z Tobą. Co do mnie... robię nic, nie chcę poznawać. Podjęłam decyzję, że odpuszczam sobie facetów. Tym razem nie zmienię zdania i wiem, że się uda, nie potrzebuję ich, już nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie poprostu cieszę sie ,że Tomek jest . Poznaje go , spotykamy się i jest fajnie . Zaczynam tęsknić za jego obecnością realną i toczy się to w dobrym kierunku . Ale boję się mysleć o przyszłości - bo jak sobie coś tam wymyslę, to zwykle nic nie wychodzi . Lost - mimo wszystko uważam ,że warto jednak robić coś w tym kierunku . Wiesz jaka jestem i myslę, że Ty po prostu tylko odpoczynku potrzebujesz ... żeby zacząc od nowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl o tym, co złe. Dobrze wiesz, że zawsze w życiu są lepsze i gorsze chwile, ale na razie nie przywołuj negatywnych wizji. Tak, tak, ja potrzebuję odpoczynku już do końca życia, już podjęłam decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety po tych wszystkich doświadczeniach , też mimo wszystko zostaje jakis cień obaw, że i tym razem coś może pójść niedobrze . Ale na razie jest super i to mnie cieszy :) Na szczęście liczę na to , że i tym razem wydarzy sie coś co sprawi ,ze jednak będziesz próbowała ponownie :) Nie jesteś stworzona do tego ,żeby być samą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że gorzkie doświadczenia pozostawiają cień obaw, ale nie myśl teraz o nich i ciesz się tym, co otrzymałaś od losu. ;) Tak, tak, stanie się cud. :P Już na to przestałam liczyć. Zawsze to samo. Nawet nie chce mi się o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek w sumie jest takim mężczyzną ,jakiego sobie kiedyś wymarzyłam . Może tym razem wszystko już poukłada sie dobrze:) Hehehehe jak u mnie ma sie zdarzyć cud to u Ciebie też musi ;) I bedzie tak : I żyli wszyscy dlugo i szczęliwie ;) Jak w bajkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może właśnie przyciągnęłaś sobie takie mężczyznę, jakiego potrzebowałaś, wierze w to i jestem pewna, że tym razem będzie dobrze, musi być i tego się 3majmy. :D Taka bajka z pewnością by mi się przydała, chciałabym Ci napisać któregoś dnia, że Twoje słowa się sprawdziły, ale dla mnie nie ma już nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly ma zapalenie oskrzeli :( Dostal antybiotyk i mam nadzieje,ze jednak szybko mu przejdzie . Myślę,że każdy z nas wierzy ,że spotka go w życiu bajka :) Co prawda bajki to tylko w ksiażkach albo telewizji ale wierzę,że można stworzyć jeszcze w tych czasach zdrowy , normalny związek . Mam nadzieję,że sie nie mylę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to współczuję, ale na pewno wyjdzie z tego szybko, silny jest. :) Tak, można wierzyć, ale czy to się spełni? W niektórych przypadkach nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zasnął , cisza w domu :) Ja myslę ,że im wiecej sie próbuje, poznaje tym jest większa szansa na bycie w związku. Sama wiara niby przenosi góry ;) ... ale bez naszej pomocy, otwartości , odwagi nie ma szans na związek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze musi pojawić się ktoś w stosunku do kogo chce się takie starania podejmować. I w tym tkwi największy problem. Po ostatnich zdarzeniach wiem już, że problem nie leżał tam, gdzie go widziałam, tylko gdzieś zupełnie indziej. Tyle, że ja mam pecha w miłości i z tym chyba już nic nie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też jest fakt z tym ,że bardzo cieżko juz w tym wieku znaleść obiekt westchnień. Ty jeszcze masz ułatwione zadanie bo jesteś młodsza , z większego miasta , bez przejść. Ale wierzę , że Tobie też nie jest latwo znaleść interesującego mężczyznę .Dużo mężczyzn poznałam w ostatnim roku ,a tak nie wielu zwróciło moją uwagę . I to bardzo różne przedziały wiekowe . Akurat do tej Twojej ostatniej znajomości nie miałam przekonania . Tu za dużo jednak wskazywało ,że jeśli już to tylko koleżeństwo by było . A przy zaangażowaniu bardzo cieżko kumplować sie z meżczyzną . Jeśli spojrzeć na nasze życia to i ja jestem pechowcem ... może nawet większym :) Ale i tak nie poddaję się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -jak Maly ? Wiem ,że ma zapalenie oskrzeli :( Jaki antybiotyk dostał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawno wstał, przespał się dwie godzinki i temperatura mu spadła , tyle że kaszle . Wieczorem zawiozę go do mamy a ja już jutro do pracy idę . Ok 16 przyjeżdża Tomek , kurcze , normalnie stęskniłam się za nim :) Cały czas jesteśmy w kontakcie ale nie ma jak spotkanie realne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ , biedne te nasze dzieci ,kiedy chore ,Dobrze ,że masz Mame . która Ci pomoże :) I Tomek będzie .Będzie miło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moja mamą to tak różnie , musiała troszke ponarzekać , bo działka ale przez kilka dni się nim zajmie . A dostał Ceclor , mam nadzieję,że pomoże ten aktybiotyk , bo to różnie bywa ;) Awe musze zmykać , obiadek ... bo już też starszy przyszedł ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się i jak będzisz mieć czas zajrzyj ,Ucałauj ode mnie Chłopców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wypali ? Niezbadane są wyroki boskie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×