Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo -Ty na pewno :) A ja ,nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,że mogę z Wami porozmawiać .Pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma się te wielbicielki :P doczasu aż mnie poznają:P:P:P awe trzym się cieplutko i spokojnego nocy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już miałam takie wieczorki po odejściu od eksa . Więc sobie przypomniałam co nie co ;) Ale teraz mam nadzieję,że to już będzie na stałe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - no nie wiem ale jestem chyba jedną z dłuższych Twoich znajomości netowych :P ;) I dalej jestem Twoja wielbicielką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy tam mówicie ja nawet kidyś miałem tekie wieczory że nie pracowałem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama co racja to racja ale dalej mnie nie znasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzym się sama miłego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost uprzedzę Twoje pytanie ;) Mi stanowczo za krótko :) Jestem już zmęczona troszkę , czekam juz na lato i urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo :) Jak dziś samopoczucie ? Jak synek ? Witaj Lost :) Spało mi się nieźle -ostatnio śpię z moim młodszym synkiem ;) Strasznie się w nocy wierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, sama nie wiem czy dopisuje, ale mam dużo siły. Wczoraj byłam... wiesz gdzie i mam jeszcze więcej optymizmu, bo wiem, że dobrze robię i myślę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem jak mały , później będę dzwoniła do mamy :) A Twoje gardlo już ok ? Lost jak lubię jak brzmisz optymistycznie , tak trzymaj :) Maskra , tęsknię za Tomkiem 😭;) Zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -gardło ok ,tylko lekarstwo muszę brac 10 dni .Taki urok ;) Ale ,co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, to szybko minie... ;) Mamo, nie wiem na ile starczy mi tego optymizmu, w końcu mogę się rozkleić, ale może nie tak prędko, zobaczymy. Kiedy spotkasz się z Tomkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -pewnie ,że tak .Ja tam,jeżeli chodzi o moje chorowanie się nie przejmuję, gorzej gdy chorują dzieci . Życzę Ci dużo optymizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Bez tego optymizmu i pogody ducha ,już dawno miałabym głęboką depresję ;) A tak , jakoś ciągnę to życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - może teraz u Ciebie już będzie tylko lepiej :) Wiesz ,ze to wszystko trwa długo .Nie ma lekko , trzeba się troszeczkę napracować ;) Z Tomkiem jutro się zobaczę a potem dopiero we wtorek , bo jedzie do kolegi do Londynu. Awe - ja tez sie raczej sobą nie przejmuję , chodze aż padnę ;) ale jeśli chodzi o dzieci to od razu lekarz . Chyba ,że widzę że starszy ściemnia ;) Bo ten to już jest cwany , jak sprawdzian to od razu gardło go boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -no ,tak .Ściemnianie to dobry sposób na klasówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×