Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Złoty , przykro mi ale ta Twoja miłość jest nieodwzajemniona ;) Ale zapiosenke ślicznie dziękuję😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Złoty :D Po co rozrabiałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -my jesteśmy grzeczne , miłe , spokojne , uczciwe ;) Mogłabym jeszcze sługo wymieniać ;) Nam na pewno ban nie grozi ;) :D Mogą nas jedynie stawiać jako wzór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromność to nasze drugie imię -rzecz jasna :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znikam :) Zajrzę potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z doskoku, jak zwykle. Niebawem wychodzę z domu, umówiłam się z koleżanką w bardzo nietypowym miejscu. Mamo, znasz mnie i wiesz, że ja mam tendencję do rozpamiętywania, tym bardziej, że tej sytuacji zupełnie nie rozumiem, mam mętlik w głowie, w zeszłym tygodniu sporo się wydarzyło. Fakt, może to już przeszłość, ale coś mi mówi, że niekoniecznie. Pomyślisz, że jestem idiotką, ale tak właśnie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi żal już jest po prostu uciekajacego czasu .Zawsze sobie już teraz tłumaczę ,że nie ma co rozpamiętywać bo pewnie ta druga strona za dużo czasu nie poświęci na wspomnienie o mnie . I wtedy jest mi zdecydowanie łatwiej nie mysleć , nie rozpamiętywać \"co by było gdyby \";) Lost pamiętasz moje przejścia z ostatnich dwóch lat ? Też czułam ,że jeden czy drugi wróci ... A teraz juz od dawna żadnego w moim życiu nie ma . Są pewnie szczęśliwi z innymi kobietami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i pewnie dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maskara , Awe nie dam rady szybciej zaglądać ;) W ogóle ostatnio z niczym się nie wyrabiam ;) Popołudnia z Tomkiem sprawiają ,że nie mam czasu na obowiązki ;)Ale jest fajnie , nadrobię wszystko w wekeend . Jutro nie mieliśmy się spotykać ale hmmm już sobie wymyśliliśmy ,ze spotkamy się chociaż na chwilę w połowie drogi :) Mój młodszy synek chodził dzisiaj po domu i przy Tomku śpiewał \"zakochana mama, zakochana mama \" Nie wiem skąd mu to przyszło do głowy ;) :D Miłego wieczorku :) I pewnie też dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Kochane :D A u mnie piękne slońce i zapowiada się upał :) Mamo ,a co do piosenki Małego -dzieci wiedzą i widzą więcej ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobudziłam sie kawką ;) Witaj Awe :) Myślisz ,że to sa prorocze słowa mojego synka ?;) Lost u mnie jak zwykle , praca ,dom , dzieci i ....Tomek ;) No i jeszcze może już nie długo bedę miala \"nowy\" fajny samochodzik . Spełniam następne swoje marzenie :) I jak tutaj nie cieszyć się z życia ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, witaj kobito. ;) Jak zdrówko? Znacie piosenkę Ich Troje \"Powiedz, że mnie kochasz\" ??? To posłuchajcie sobie ode mnie, bo właśnie siedzi mi dziś w głowie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst piosenki: Ich Troje "Powiedz, że mnie kochasz" ;) w moim małym świecie, zachłyśniętych szans zdobyć mogłem wszystko, oprócz wiary, że jest w nas czas na taką miłość, która wszystko umie znieść wciąż było za późno lub za wcześnie za nią biec w oczach miałem noc a pragnień świt nie otwierał bram byś mogła przyjść i ze mną być ... jak nikt ... nawet tak nie śniłam, dzień za dniem się sączył czas siebie też zgubiłam pośród szarych, zwykłych spraw nie chcę być zagadką, której nie rozwiąże nikt miłość nie jest prawdą jeśli nie pomaga żyć weź ode mnie bo dziś chciałbym dać Tobie cały dobry świat, nasz świat ! powiedz mi, że kochasz, powiedz mi, że chcesz powiedz, że już tylko ja, na zawsze ja że pragniesz tylko mnie ... powiedz, że to prawda, powiedz, że tak jest powiedz, że już tylko ja, na zawsze ja powiedz, że mnie kochasz ... zawsze to wiedziałem, że nie łatwo umieć żyć tak by mieć na prawdę tylko same dobre dni nie da się zapomnieć wszystkich pomylonych lat chociaż Twoje dłonie otwierają dla mnie świat może było nazbyt wiele słów może trzeba znowu nabrać tchu by słyszeć znów powiedz kocham Cię, powiedz mi, że chcesz powiedz, że już tylko ja i na zawsze ja że pragniesz tylko mnie powiedz mi to dziś, powiedz, że tak jest powiedz mi, że razem, na zawsze i pragniesz tylko mnie zawsze będę kochał, zawsze będę chciał i na zawsze będę Twój, nie będę już się bał powiedz kocham Cię / kocham Cię jak nikt powiedz mi, że chcesz / z Tobą na zawsze powiedz, że już tylko ja i na zawsze ja że pragniesz tylko mnie powiedz mi to dziś / zawsze będę Twój powiedz, że tak jest / było, jest i będzie powiedz mi, że razem, na zawsze i pragniesz tylko mnie kochaj mnie już zawsze dla Ciebie, od serca kocham Cię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost :) Zdrówko ma się dobrze ;) Dzięki :) Kto mi dziś powie ,że mnie kocha ? :( Może moi Chłopcy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Lost 🌻 Dzięki bardzo 👄 Już mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost ,właśnie słucham piosenki :) Nie znałam jej. Ja mogę szybko usłyszeć słowo \"kocham\" .Wczoraj rozmawialiśmy sobie na temat ponownego ułożenia sobie życia po rozwodzie . Ja jestem zdania ,że nie da się tego zrobić tak szybko ,Tomek ,że da się ;) Jestem pierwszą kobietą po jego rozejściu się z eks , którą poznał . No i nie chce poznawać już innych ;) Ja z kolei miałam dosyć burzliwe życie uczuciowe juz po rozwodzie . Tych panow było kilku a teraz też jeszcze nie jestem do końca pewna czy Tomek to jest Ten. Ale tak jak patrzę w te jego kochane oczy .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, no widzisz, zawsze trafi się jakiś miły akcent w ciągu dnia. :D Mamo, Ty się nie zastanawiaj nad tym, bo wydaje mi się, że uczuć nie da się racjonalnie wytłumaczyć. A Tomek - może czuje, że to właśnie z Tobą chce być, pozwól mu się pokochać. Sądzę, że po tylu przejściach, jakie miałaś, w końcu pojawiła się Twoja tęcza i to taka pełna, w siedmiu kolorach. :D Jakie to piękne. Aż się serducho raduje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×