Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witaj Mamo :) U mnie też wszyscy kaszlący , ale jakoś się trzymamy ;) Oj , z tymi facetami zawsze jakiś problem .Może powinnaś dać Mu jednak szansę? Może się rozkręci :) Spokojnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe zdrówkadla rodzinki :) To nie chodzi o to, że on sie rozkręci czy nie. Generalnie fajny facet, zupelnie na mnie nie działający. I właśnie nie cierpię takich sytuacji, bo nie wiem co dalej robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtaj Mamo :) Jak Synek ? Masz rację ,to się wie od początku ,czy coś zaiskrzy , czy nie :) Miłego dnia .Idę sprzątać i gotować :) A wieczorem wyjście na miasto ;) z ekipą znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) Wróciłam z zakupow, jest tak pięknie jak był by to środek lata ;) Pogoda nas w tym roku rozpieszcza ;) Mały juz lepiej. Leży od wczoraj w łóżku, temperatury już nie ma jeszcze troszkę kaszle. Szkoda, że tak wyszło bo mi dzisiejsze plany niewypaiły. Miałam mieć od dłuższego czasu mieć wolny weekend ;) W najbliższym czasie będę prowadzić dosyć intensywne życie towarzyskie ;) No i liczę, że wydarzy się w tym czasie coś fajnego :) Miłej zabawy Awe. I oczywiście wszystkim życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Rzeczywiście mamy jesień - zaczyna się robić kolorowo ;) A ja ostatnio często randkuję i nie mam mnie na necie ;) Co u Ciebie słychać ? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę choruję , trochę pracuję ,trochę baluję ;) Nuda :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, daj znać na @ jak tam Twoje podboje. Awe, współczuję, ja też zakatarzona, ale ja choruje średnio co 2 miesiące, oczywiście poza sezonem letnim. :) Buziaki dla wszystkich. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) My jesteśmy na szczęście zdrowi. U małego rozeszło się po kościach ....Lost mogę tutaj napisać o swoich podbojach .... Wszystko to jest o kant tyłeczka rozbić ;) Mam doła ale z innego powodu . Wczoraj dowiedziałam się, że koleżanka z pracy ma bardzo poważna chorobę ( nowotwór) i wszystkie to moje problemy stały się mało ważne. Jest to osoba samotna i pewnie teraz skupimy sie na tym, żeby przede wszystkim jej pomóc. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To ja :-) Bylo a jaaa2003 potem monikeen a teraz staaarrr76 ale po prostu zapomnialam haslo Caly czas Was czytam, Mama jestem z Toba Nie wiem co bedzie z Tomkiem ale chyba wielkieeeeeeeeeee nicccccccc Z mezem jest tak sobie, nawet troche lepiej po mojej olewce, ale zobaczymy. Pozdrawiam Was i czytam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama zycze Ci, zebys znalazla tego jedynego Ale to jest cholernie trudne Awe, Ty chyba jestes nauczycielka:-) wiec prosze, poprawiaj moja pisownie:-) Bardzo prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atb786
Odnajdź miłość swego życia dzięki http://julie.pl/panie Dołącz do grona kobiet, które skutecznie szukają partnera na całe życie. Być może Tobie również uda się odnaleźć miłość? Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Nie , nie jestem nauczycielką ( choć bardzo blisko ;) ) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , witaj Awe :) Jestem tylko hmmmm romansuję ostatnio zawzięcie ;) Chciałam dać sobie spokój ale nie wyszło ;)Ale na razie cicho sza ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak , to dobrze ;) Myślałam ,że zrezygnowałaś z topiku.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nie Awe, nie zrezygnowałam tyle, że teraz tyle sie w moim życiu dzieje, że najnormalniej w świecie nie mam kiedy zajrzeć na topik . Oczywiście wszystko związane jest z mężczyznami i niestety po raz kolejny w moim życiu jest tak, że znowu mam dylematy związane z wyborem. Jeszcze jest za wczenie żeby cokolwiek pisać .... może coś wyniknąć albo wszystko może rozlecieć się z hukiem . Z autopsji stawiam na to drugie jednak ... ale zawsze gdześ jeszcze we mnie pozostaje jakaś nadzieja . A miałam odpoczywać od panów :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Topik ledwie dycha w przeciwieństwie do mnie ;) Tak sie zastanawiam czy w życiu należy wierzyć w bajki ? Ale napiszę o tym jak się przekonam się czy ta bajka rzeczywiście może się urealnić ;) Bo jak na razie ciężko mi w to wszystko uwierzyć i ... zaufać :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe No wlasnie dzieje się ;) wlaśnie wybieramy sie do lekarza z małym bo oboje mamy chyba grypę żoładkową :O Ale przyznam się, że też emocje daja mi popalić ;) Nie spałam prawie całą noc ... No usłyszałam wczoraj dawno nie słyszane słowo : kochanie " :) Buuuu ... tylko czy takie bajki na prawdę sie zdarzają ? :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Do mnie Tomek tez pisal kochanie Bylam szczesliwa i w ogole A teraz jest nicccc Ale Tobie zycze zeby wszystko sie ulozylo i bylo OK!!! JA juz nie wiem co mam myslec o tym wszystkim Z jednej strony maz stal sie ok Ale to chyba juz jest za pozno Mimo wszystko Musze byc z Nim dla dobra dziecka No chyba , ze cos sie zmieni ale w ta watpie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na razie to kurujemy sie wszyscy . Ja juz lepiej sie czuję ale przedwczoraj i wczoraj wieczorem to była porażka.Mały już ok, za to teraz przyszedł czas na starszego. Na szczęście mam leki, więc szybko to paskudztwo załatwimy. Star tu nie chodzi o to, że słowo "kochanie" przesądza wszystko ;) Po prostu miło i ciepło mi się zrobiło. Tak jak pisałam facet jest z nie mojej bajki, secenariusz naszej znajomości jest podobny do Brzyduli ;) Choć to on na początek się "zauroczył" we mnie. Ja nie czuję się pewnie . Do tego on prowadzi dosyć podróżniczy tryb życia co mi zupelnie nie odpowiada - więc jestem powoli skłonna powoli, zakończyć naszą znajomość. Jest jeszcze jeden mężczyzna z którym piszę od jakiegos czasu. Ta znajomość powoli sie rozwija albi inaczej - utknęła w martwym punkcie ;) Ale bardzo bym chciała go poznać, bo jest chyba niesamowitym facetem. No i taki fajny brzydal :) Star dla dobra dziecka to nie warto być z facetem i stwarzać pozory. Będziesz nieszczęśliwa a dzieci to świetnie czują. Moje dzieci do tej pory wyczuwają, kiedy jestem smutna(chociaż skrzętnie to ukrywam) i tych chwil bardzo nie lubią, czują się zaniepokojone. Nie wiem czy można po tych wszystkoch złych chwilach pokochać "od nowa" męża. Mnie się nie udało, choć nie było momentu kiedy zaczął się starać po uslyszeniu, że chcę rozwodu. Dlatego ja byłam pewna,że moja decyzja jest słuszna. A może Wam jakieś szalone wakcje by sie przydały ?:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art11
Samotna mama też ma szansę na miłość. Skoro szukasz mężczyzny, który pokocha Ciebie i Twoje dzieci to spróbuj go szukać: http://julie.pl/panie Znajdziesz tam wielu wartościowych mężczyzn, a pewnie niektórzy z nich zaakceptują Twoje dzieci i pokochają jak swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moj Tomek" to tez jest zajebisty brzydal. Maz jest zajebiscie ladny i przystojny ale to nie jest to. Po prostu. Musze miec swoja kase i w ogole i wtedy dopiero moge myslec o rozwodzie. Pa MAma! Calusy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegolnie jak mi to powiedzial prosto w oczy:-) Kurcze, boje sie ze to juz nigdy sie nie powtorzy. czuje sie tak, jakbym zmarnowala pol zycia. Chcialabym Go chociaz jeszcze na chwile zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×