Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo- w stosunku do mnie -na stałe ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę o tym gazie , choć chętniej użyłabym pieprzowego ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe bądź choć trochę humanitarna ;) na razie może obejdzie się bez drastycznych srodków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój humanitaryzm już się skończył ;) Myślę ,że jedynie drastyczne środki mogą tutaj pomóc ;) :) Ale nie martw się -nie mam takiego gazu , chyba ,że domowym sposobem wyprodukuję miesznkę pieprzu i ostrej papryki -ha , ha , ha ! ;):D Nic już więcej nie powiem na ten temat , bo jeszcze mnie zbanują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Mamo - ja w zasadzie nie wiem, czy to migrena, tak nazywam te bóle, bo jak się zaczną to trwają kilkanaście godzin, nawet 2-3 doby i niczym nie można ich uspokoić. Zazwyczaj to ból jednej strony pulsujący, zwykle po prawej stronie, ale zdarza się niekiedy i po prawej. Mam wtedy też niekiedy mroczki przed oczami i wstręt do niektórych zapachów i zazwyczaj odrzuca mnie od kawy. Lubię wtedy herbatę z dużą ilością cytryny. Mam to z 20 lat, ale i z okresu dzieciństwa też pamiętam takie dziwne złe samopoczucia, tylko wtedy jakoś nie potrafiłam określić, co mi jest i nie trwało to tyle godzin. Odpowiadając na Twoje pytanie to moi synowie tego nie mają, choć jeden jest taką moją kopią. Ból głowy dopada ich, ale tylko jako efekt spędzonego wesoło poprzedniego dnia :) W zeszłym roku miałam prawie rok spokój z tą przypadlością - i już myślalam, że opuściła mnie na zawsze, ale niestety powróciła. Zdarzały mi się jakieś pojedyncze bóle, ale jeden proszek załatwiał sprawę, a ból był znośniejszy. Chciałam wkleić link nowego sprzętu, ale coś nie wchodzi mi, więc podam tylko, że to DELL M2010. On ma kamerkę wmontowaną i zdejmowaną klawiaturę i pewnie dużo więcej, ale moich panów nie ma, więc mnie jeszcze nie zademonstrowali możliwości, a to tylko sama mogłam stwierdzić. I jest wielkości dwóch starych laptopów. Masz rację Mamo, że poznawanie Panów przez net, ma tę dobrą stronę, że wiele człowieka może nauczyć, pokazać jak różni są ludzie - prawda? Przecież my tak na codzień obracamy się przeważnie w kręgu tych samych osób w domu, pracy i od czasu gdzieś tam. Znamy ich i nawet jesteśmy w stanie przewidzieć ich zachowania. Krąg znajomych też jest jakoś dostosowany "pod nas". A tu można zobaczyć, jak jednak bardzo ludzie różnią się od siebie i nie każdy może wpasować się w nasz świat, a my w jego. Jeśli Pan się oddzywa to pozostaje jedynie czekać, co dalej będzie. W pewnym sensie można zrozumieć, że może chciałby i boi się, bo po takich przeżyciach z przeszłości, nie chciałby przechodzić nowego rozczarowania. Awe! To rzeczywiście taki codzienny ponurak może umęczyć. A czy on zawsze taki był, czy od jakiegoś czasu? Wogóle to coś w życiu go raduje, daje jakieś zadowolenie /praca. hobby, używki/? Ożywia go ktoś lub coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - wśrod swoich chyba potrafi być wesoły ( nie bywam tam ;) ) ale w domu to maruda , zrzęda , czepialski , bez poczucia humoru itd;) Już przywykłam -zwłaszcza ,że ja mam energii za czterech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś go ożywia ?- tego nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uroczy jest. Tak codziennie to mozna sie zalamac. Przeciez wy sie oddalacie od siebie, czy jemu z tym jest tak dobrze? Mnie w koncu glowa odpuscila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri -my juz dawno jesteśmy bardzo daleko od siebie ;) ale jemu to chyba wszystko jedno .Dobrze ,że głowa już Cię nie boli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri -muszę znikać ,żeby chłopakom zrobić kolację :) Zaraz wrócą z tenisa .Trzymaj się ciepło .:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przykre, ale jak jest mur miedzy Wami, to jego zachowanie jest poprostu takie na zlosc. Jesli nie chce tego zmienic to albo mu nie zalezy, albo mu tak wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam z wieczorka:) Akri - Ty masz typowe objawy migreny. Jeśli przeoczysz moment początkowy, czyli aurę (mroczki) to już nie pomoże żaden środek przeciwólowy. Spróbuj jesli poczujesz, że zaczynaja sie mroczki, zmiana ostrości widzenia itp. wziąć jak najszybciej (jeszcze zanim zacznie boleć głowa ) tabletki przeciwbólowe- ja biorę 2 ibupromy. Zobaczysz, czy wtedy atak migreny nie jest lżejszy ... Bardzo ważne jest żeby wlaśnie tabletki wziąc jak najszybciej wtedy jest sznasa, że nie rozwinie się pełnobojawowa migrena. Tabletki które przerywają atak nazywają się polomigren 50 albo 100. I za dwie tabletki zapłacisz ok 20 zł (kiedyś 70) Zawsze jest nadzieja,ze one w końcu się uspokoją- u mnie też to bywało z róznym natężeniem. Miałam po kilka razy w tygodniu, teraz mam raz na kilka miesięcy. Do końca nie wiem z jakiego powodu są takie zmiany częstotliwości ataków - mogę tylko podejrzewać. No i tak jak pisałam na pewno jeden z synków po mnie to odziedziczył. I to ten mniej podobny do mnie . Zaraz zajrze sobie na net i zobaczę co masz za cudownego DELL`a:) Też biorę w opcji zakupu tej marki, ale to dopiero jak pospłacam wszystkie raty. Za dużo tego się zrobiło . Dlatego ja polecam jednak Lost poznawanie panów w sieci.Nie powiem że nie można sie naciąć, bo można ale generalnie można na prawdę dowiedzieć się sporo o płci przeciwnej, poznać też siebie jak i właśnie net pomaga pozbyć się nieśmiałości. A bardzo często na prawdę poznaje się ciekawych ludz, można miło spędzic czas, nabrać doswiadczeń pozytywnych ale też i niegatywnych ( wychodzę z założenia, że w życiu przydają się jedne i drugie) a może i przez przypadek znaleźć miłość ;) Marnie się ten mój kolega dzisiaj odzywa. Chciaż to dzisiaj to On nawiązał pierwszy kontakt. Zaraz ja odezwę się do Niego . Pamiętacie, że pisałam o dwóch panach? No więc teraz poznaje z kolei troszkę lepiej tego drugiego. Na razie netowo, telefonicznie i jak na razie facet okazuje sie ok. Powolutku .... :) Awe - to smutne co piszesz ... ale mój eks też był inny wśrod znajomych a całkiem inny w domu. Dwie twarze.... Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się czasami wydaje, że częsci facetów jest tak dobrze. Mają jakieś swoje życia gdzieś indziej... Jak moj eks mówił - że był zawsze koło nas, ale gdzieś obok. I jemu to nie przeszkadzało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam teraz z jednym i drugim panem. I tak jak z tym z którym się spotkałam rozmowa idzie płynnie, tematów nie brak i czasu za mało to z drugim "nowym" panem wyraźnie się męczę ;) No i podejrzewam realnie może być tak samo. Ale to sprawdzę pewnie . Dziewczyny czy Wy tak też macie, że glos faceta może Was zauroczyć ?:) No ja mam chyba jakiegoś fioła :D głos potrafi mnie albo zachęcić albo zniechęcić do faceta. Ps.Ja nie zdążyłam zadzwonić, On był pierwszy :) ale coś smutny jest bardzo :( Zmykam Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj - tak Mamo - glos to jest cos, a oprocz tego - sposob mowienia.Czesto, czar przystojniaka pryska jak reka odjal, jak zacznie mowic :) Mowisz, ze smutny jest...a o spotkaniu cos wspomina? Ach, bo wszystko nie takie proste i oczywiste jest. Ja lubie ten program Zacisze Gwiazd, lubie sluchac jak ludzie sie poznali, jakie byly ich poczatki, obawy, co ich zauroczylo... PA - dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Hej Lost:) Czyżby dalej weny brak ? ;) Ale ciesze się, że chociaż to uśmiech posłałaś a nie smutną minkę :) Akri - no właśnie mnie zawsze chyba w duzej mierze właśnie głos, sposób mówienia do faceta przekonywał. Nawet pamiętam jakie wrażenie zrobił głos mojego eksa. To był też jeden z czyników, że się w nim zakochałam. Tyle, że życie napisało dla nas inny scenariusz-nawet głos nie pomógł. Nie, nie wpomina o spotkanu, wiem, że w ten wekend wybiera się na Mazury do znajomych a ja mam chłopców, więc i tak trudno byłoby się spotkać . Na razie postaram sie uzboroić w cierpliwość, ale też się nie nastawiać . Nie wiem co to jest za program "Zacisze Gwazd ". Właściwie nie oglądam Tv ... uświadom mnie Akri, proszę na którym programie w jaki dzień i o której godzinie jest ten program ?:) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! U mnie za oknami słońce ,zaraz idę do pracy , jutro do fryzjera ,a potem już sobota :) A potem ................. JUŻ WIOSNA ! 🌻 Dobrze mówię ? ;) Miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Lost :) :) :) Mamo - ten program tez nie zawsze udaje mi sie obejrzec, zreszta teraz to leca chyba powtorki, a ja wielu z nich nie widzialam, bo uwazam, ze czas jego emisji, przynajmniej dla mnie, jest zupelnie nie trafiony. Jest to godzina chyba 9,15 w niedziele na dwojce. Przewaznie, przynajmniej w zimie, po poludniu w niedziele nie ma specjalnego wyboru w programie, a rano wiadomo, trzeba sie zakrzatac w domku, jak wszyscy sa i trudno usiasc przed tv. Musze sprawdzic, czy na internecie nie mozna obejrzec chociaz niektorych odcinkow. Awe! U nas tez ladnie, sloneczko sie przebija, weekend za pasem, czyli nie jest zle. Tak do wiosny blizej niz dalej 🌼 Sloneczka na caly dzien za oknem i w sercu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Awe jak sie spojrzy za okno i widać te hałdy śniegu, które są usypane to jakoś cieżko uwierzyc, że na prawdę powoli zbliża się wiosna ;) Szczególnie, że rano znowu sypało, chociaż teraz rzeczywiście nieśmiało przebija się słoneczko :) Jakąś rewolucję w fryzurze w związku ze zliżającą się wiosną planujesz zrobić ? ;) Akri - akurat w niedzielę 9 to dla mnie jest ok - tylko w tym wieku pamięć już nie ta ;) Będę musiała sobie gdześ zapisać, że o tej porze mam przełączyć TV na 2. U mnie zwykle leci Mini Mini :) Ja właśnie dużo w necie oglądam, przede wszystkim właśnie filmy, chociaż ostatnio nawet na to nie mam za bardzo czasu :) Hehehe piszesz na nowym nabytku syna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - na nowym, choc meczy mnie ten brak polskich znakow, ale stary sprzet gubi co jakis czas siec / bo jest bezprzewodowo net przez ruter/ i to jeszcze bardziej meczy. Bo wyszukasz strone, albo cos napiszesz, a tu zonk... I tak przesiadam sie raz tu raz tam. Ja czesto tez zapominam o tym programie, bo robie cos innego, a inni pilotem rzadza a to program ok. polgodzinny, wiec latwo przegapic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój laptop z kolei nie ma literek prawie na klawiaturze, starly mu się szybko - pewnie za dużo piszę ;) Teraz piszę po omacku i denerwuje mnie to strasznie. Jeśli coś wysyłasz to skopiuj sobie przed wysłaniem - ja już mam taki nawyk, bo w pracy bardzo często zrywa mi połączenie.I w ten sposób zawsze i tak uda mi się zachować to co napisałam nawet gdy "zerwie" net. Będziemy sobie w niedzielę przypominały o tym programie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. o ile bedziemy na necie w tym czasie - u mnie raczej malo prawdopodobne - wolniejsze mam popoludnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wpadam na poranną kawkę, szybciej wstaje od chłopców wiec napawam się ciszą w domu ;) Więc na pewno będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mamo - gdzie jestes? - Tu chyba zlotemu zebralo sie na wyznania - co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej kocha się swoje Mamy ;);):) Nie trzeba aż tak od razu pisać na topiku ;) Akri kręcę jeszcze :) Też tak myslę, że Złotko tu nam szaleje ;) Będę po 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja na to ? :) Dla mnie liczą się tylko realne znajomości ;) Najlepiej z bardzo bliska :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×