Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej dziewczyny :) czasem Was tu podczytuje i muszę Wam pogratulować samozaparcia jeśli chodzi o diety i ćwiczenia :) ja nie mam za grosz motywacji - jem sporo, niezdrowo i w ogóle się nie ruszam (prawie ;) ) i wiem że to wszystko jest dla mnie bardzo niedobre a mimo to nie potrafię w żaden sposób się zmobilizować.... Imponujecie mi normalnie :) Lost - gratuluje niepalenia ;) ja nie pale od 01.01.2008 i też sie trzymam :) Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu :)To juz Ci rocznica niepalenia minęła :) Gratulacje 🌻Ja za 5 dni mam swoją :):):) Topik przechodzi istne metamorfozy od "podrywania" panów, po rzucanie palenia, po zdrowe odżywianie i codzienne ćwiczenia ;) W sumie w grupie łatwiej - mnie to motywuje, mogę napisać kolejny dzień dałam radę z dietą no i ćwiczyłam. To jest jakaś metoda ;) Trzymaj sie cieplutko :) Miło, że zajrzałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj!!!!!! "Teraz jest bardzo ciężko utrzymać dietę, to nie jest dobry czas. Jest bardzo zimno i organizm dopomina się kalorii, żeby utrzymać temperaturę. Dlatego dziewczyny nie wyrzucajcie sobie,że troszkę więcej dostarczacie kalorii. Ja ze swoją dieta też wybrałam sobie nie najlepszy moment " bardzo łatwo jest utrzymać stała wagę przez całe życie wystarczy jest naturalny pokarm który syci organizm w mikro i makro elementy oraz dodaje dużo energii :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Złoty ja nie mam pojęcia czy chciało by mi się żyć 120 lat. Jakość życie po 70, 80 gwałtownie maleje i jeśli uda Ci sie dietą spowolnić ten proces to gratulacje. Ja tam wolę sobie od czasu do czasu kulinarnie zaszaleć ;) Star jak się trzymasz ?:) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Jakos leci i na razie jest w porzadku. A u Ciebie?:-) Jest tak zimno, ze nic mi sie nie chce robic. Wczoraj krecilam, i dzis tez musze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star :) Ja w domku siedzę (mały jest chory) i od razu trudniej jest przestrzegać dietki :O Za blisko do lodówki ;) Za to ćwiczę coraz więcej i to mnie cieszy. Za to mniej cieszy śnieżyca za oknem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze MAma to niedobrze, ze Maly jest chory:-( Ja dzis tez juz zjadlam sporo czekolady, a potem bede musiala krecic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest już zdecydowanie lepiej, wczoraj bardzo mocno kaszlał więc poszłam do lekarza. Jutro niestety muszę isć do pracy na kilka godzin - starszy brat będzie miał wolne z tego tytułu, bo nie mam z kim zostawić małego. Ale będzie się cieszył :) Moja mama też jest chora . Ja nigdy nie mam w domu nic słodkiego, nie kusi ;) Od czasu do czasu kupuję coś chłopcom ... jak na razie jednak sama opieram sie pokusie ;) Za to mam nadzieję, że ćwiczenia wejdą mi w nawyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakość życie po 70, 80 gwałtownie maleje nie prawda jeśli bym miałbym być staruszkiem o lasce :o :D to jaki to był by sens? ja w wieku 80 będę pełen życia :D i będę jeszcze mógł fiku miku... :P ;) skore będę miał młoda nie pomarszczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - tam przynajmniej będzie ciepełko ;) Ależ sypie u nas :) Rano to juz będzie chyba potrzebna koparka, żeby odkopać samochód ;) Chyba, że mój ulubiony pan będzie miał nockę i mi ładnie odśnieży samochód :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) DKMG Tobie to już duży łomot się należy za zaniedbywanie ;) Idź mi z tą cała akredytacją 😭 Pewnie za rok będę już siwa jak gołąbek od tego wszystkiego ;) Wróciłam z zimowego spaceru :) Super było, śniegu jest tyle, że pewnie przez tydzień będą odśnieżać i co więcej przez przypadek dowiedziałam się co to za gagatek z "mojego" karateki ;) Tak jak myślałam, niestety jest typem kobieciarza, który zmienia panny tudzież mężatki jak rękawiczki. Już o tym panu zapomniałam ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przecież uprzedzałem że nie będę często wchodził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mówiłeś, że aż tak rzadko :P Finał w rękę oglądam, to będzie masakra :O ale i tak wielki sukces Polaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja jestem antykręceniowa, bo nie mam czasu. 😭 Do tego zaczęłam podjadać, od tygodnia... :( Przytyłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost mi też jest ciężko w domu utrzymać rygor dietkowy :O Ale z kolei mam więcej czasu i dłużej ćwiczę . Strasznie dużo ostatnio pracujesz :( Długo to jeszcze potrwa ? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, nie wiem co ze mną będzie. Ogólnie czuję się jakoś beznadziejnie, bo nie widzę sensu w swoim życiu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - u Ciebie to już pewnie zmęczenie wychodzi, przedłużająca się zima. Na pewno na wiosnę poczujesz się lepiej, poczujesz nowe siły i powieje optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, w dużej mierze wszystko zależy od Ciebie, jeśli Ty z optymizmem spojrzysz w przyszłość, jeśli otworzysz się na ludzi, częściej będziesz się uśmiechać to na prawdę nie ma mocnych, żeby nie było Ci łatwiej. A i ludzie inaczej wtedy odbierają nas. Lost - uśmiech potrafi zdziałać cuda. I choć czasami ciężko się na niego zdobyć to warto, wbrew przeciwnościom. Ja nie raz myślałam, że nic sie nigdy nie zmieni, nie widziałam możliwości wyjścia z sytuacji ale gdzieś zawsze głęboko ukryty optymizm sprawiał, że zawsze wierzyłam, że wszystko na lepsze się zmieni. I w końcu tak sie działo. Ja bardzo wierzę w jedno - jeśli ciągle ma się pesymistyczne nastawinie do życia przyciąga się pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×