Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anastazjaxxx

czy obwód łydki 35cm to bardzo dużo?

Polecane posty

Gość anastazjaxxx
haha, mój stary temat :D jakie to dziwne, że na niego trafiłam ale wiecie co? te moje łydki odrobinę schudły, teraz mam w obwodzie 33cm ;) nie za wiele, ale zawsze. salamandra plamista, post o Twojej stopce nie był napisany przeze mnie. Zauważ, że nick brzmiał "do Anastazjaxxx" dzięki wam za wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sa polki
myślą ciągle o swych niedoskonałościach . patrzcie na inne brzytkie baby np.w LONdynie spacerują same dynie i sa szczęśliwe a wy kłócicie sie o 1 cm w łydce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażające to
160cm wzrostu, 44 kg wagi i uważasz że to za dużo? Dziewczyno, do psychologa biegiem marsz. Wychudzenie jest nie tylko śmiertelnie niebezpieczne ale też obleśnie nieładne (może ten drugi argument łatwiej do ciebie trafi) . A takim szkieletom wydaje się że wyglądają super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 155 cm 40 kg
lydka - 31cm, udo - 43.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do salamandry
nie przejmuj sie, ja mam 162 cm, 42.5 kg i tez nie jestem wychudzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bida z nędzą
a ja mam 29 cm w łydce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 36 cm przy 177 cm
wzrostu wiec chyba w sam raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielka topików
up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njsajsjnasjnsa
a ja mam w lydce 35 cm a w udzie 56 cm;/ i lydki moje sa oki, ale uda;/ waga 68 cm, wzrost 172cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooze założycie topik
o dupie Maryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, zazdroszczę szczupłych nóżek:D Też bym takie chciała. Ja z kolei mam chude obojczyki i kręgosłup mi wystaje, a w udzie 51(prawa) i 52 (lewa), a i tak sie ciesze bo w czerwcu było 57 (56 jak ścisnełam:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie w tej chwili tez kregoslup i obojczyki wystaja, ale jesli tyje to wlasnie w tych partiach i w talii a nogi zostaja takie same :( wiec wygladaj jak czubek - chudy dol i gora okragla hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaacchhhhhhaaaaa
ja mam łydke 34cm udo 51cm wzrost 168cm waga jakieś56kg uważam ze mam za chude nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? Ja mam w lydce 35 a w udzie 51 ... i mysle, ze nogi mam w sam raz, a facet jestem. Jesli Ty masz za chude ... to co ja mam powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaa91
Ja mam 159cm wzrostu 37cm w łydce i 56cm w udzie (i gram w hokeja na rolkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę Wesołych Świąt! Jeśli chcecie schudnąć, interesujecie się zdrowym żywieniem zapraszam na moją stronkę na fb DIETETYK RADZI, FAKTY MITY I CIEKAWOSTKI: https://www.facebook.com/pages/Dietetyk-radzi-fakty-mity-ciekawostki/217602548382698 Dowiecie się dużo przydatnych rzeczy na temat diet, zdrowia i produktów żywieniowych. Za jakiś czas planuję konkurs na dietę redukcyjną dopasowaną personalnie dla wygranej osoby :) P.s Piszcie na fb w wiadomościach prywatnych o waszych problemach! Postaram się szybko odpowiedzieć, służę radą. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam TERAZ 31 w lydce, ale jeszcze schudne ze 3 kg do ulubionej wagi i zejdzie. Uda mam szczuple ale wiadomo szersze, a dupke odstajaca. Nic bym w sobie nie zmienila. Uwielbiam swoje nogi, talie chuda i dupke troszke wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 50 lat i nigdy nie noszę spódnicy bo łydka 31 i udo 48. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michalinaaaaaa373 2009.09.03 ja przy wzroście 170 i wadze 58kg mam 31 cm w łydce i 48 cm w udzie i niestety uważam ze moje nogi są grube Ja również mam 170, ważę 47kg i w łydce mam 33cm,a w udzie 49. Ale zawodowo tańczę, więc niestety umięśnionych nóg nie uniknę. Tylko zastanawiam się, gdzie Ci poszły te kilogramy:O skoro ja mam ciut większy obwód nóg, a ważę 11kg mniej. I nie rozumiem, czemu uważasz, że Twoje nogi są grube..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOYOUEVENLIFT

Facet here, 74kg, 170cm,lydka 43cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

168 cm, 52 udo, 33,5 lydka. Nie słuchajcie tych bab że zero roweru itp bo się ludka rozbufujehaha. Trenuje 6 razy w tyg od 14 lat i jak czytam te bzdury to mnie krew zalewa. Wszystko jest wskazane myślicie że tak łatwo się mięśnie buduje? Trzeba siódme potywylac i ostro dawać aby mięśnie się budował. Kiedyś miałam brzydkie łydki a po latach treningów całe nogi są wyrzezbione. Lydke jak najbardziej można wyszczuplajic treningami. Ale nie jakieś delikatne cwuczonka które sugerują na portalach. Trenuj całe cialo z naciskiem na nogi typowe treningi interwalowe, bieganie itp. Wszystko zjeździe a lydeczki będą jak u sarenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwa wyswietlana

35 w łydce? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć

Udo 47, łydka 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×