Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Kobiety z wózkami, a komunikacja miejska

Polecane posty

"Mylisz sie to nie o to chodzi , osobiscie widzac nick prawiczek wychodzilam z topiku bo zazwyczaj takowi pisali ze kobiety sa "brudne " , zle , to szmaty i dzi**i a Oni to sa super przystojni ale szukaja tej jedynej itd itd a Ty dzieki Bogu tego nie robisz i chwala Ci za to " No wiesz takie też są wśród Was. :classic_cool:🖐️ Nie robię tak, bo pogodziłem się z tym, ze mnie nie chcą. 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara, Ty ściemniacz jesteś, bajerujesz wszystkie po kolei, jak leci. Ja nie zasnęłam, musiałam wkra z kompa. Cyber to ja chciałam, ale usunęli nam topik. Poza tym za duzo świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara bos slabo sie staral wiec czego oczekiwales ze po scianach bedzie skakala ? :P ;) Tropicana jestes? pamietasz jak na gg pisalam Ci swoj owy genialny pomysl hehe ? probowalam na wszytskie mozliwe spoosoby ale zero rekacji . Ma dusza sie raduje :D :D:D:D:D Czyli nie taki chuj jak mi sie wydawalo aczkolwiek lepiej nie bede chwalila dnia przed zachodem slonca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, jestem, jestem Mexx. :D Aaa, no ja Ci pisalam jak sobie z tym poradziłam, w ten sposób można się dowiedzieć sporo rzeczy... :D U mnie to podziałało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie też. :D Jak widać, to że nic nie znalazłaś, też jest wskazówką. :D Hm, a co powiecie na cybertrójkącik? Mexx, Wiara? ;> Dobra, cofam to. Zaraz będzie, że jestem dziwna, brudna, nieczysta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Wiara, Ty ściemniacz jesteś, bajerujesz wszystkie po kolei, jak leci. Ja nie zasnęłam, musiałam wkra z kompa. Cyber to ja chciałam, ale usunęli nam topik. Poza tym za duzo świadków." Winny się tłumaczy. 💤:P🖐️ No wiesz przy świadkach większa adrenalina. :classic_cool:🖐️ "wiara bos slabo sie staral wiec czego oczekiwales ze po scianach bedzie skakala ?" Na filmach przyrodniczych jęczą zanim facet je dotknie. :classic_cool:🖐️ "Ja nie jestem nieczysta, nie zrobiłam tego byle gdzie i z byle kim." To nieistotne, już jesteś zbrukana. :P🖐️ "Oj zgadzam sie z Toba moja piekna . Pod maska biednego chlopca kryje sie prawdziwy lovelas co by kazda bajerowal " To kłamstwo, jakby nie patrzeć ja nic z tego nie mam, a Wam zawsze milej, jak sie sypnie komplementem. :P:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, być może. Ale ja się nie czuję nieczysta z powodu tego, że z kimś spałam. To wrzucanie wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA sie niczego nie dowiedzialam bo bylo zero rekacji ale sam fakt ze nie ten tego sprawil mi radoche choc z drugiej str moglabym i pobajerzyc ze sie tak wyraze i wiedziec wiecej ale i tak jest dobrze :) A teraz sie nie smijecie ze nie . wiecie jak to jest z urazona dumna , prawda? wiec wymyslilam sobie aby brat pow przy Nim ( ale nie do Niego) ze mam faceta tj ze sie z kims spotykam i ze znowu jestem taka jak kiedys itd wiecie ...takie tam pierdoly . Brat poszedl na to i potem zdal mi relacje , pow ze chlopiec sie zmieszal , zapytal skad wie i sobie poszedl . HA! i bardzo dobrze :D co On sobie myslal? ze On nic nie robi a ja tutaj bede siedziala i za Nim beczala ? ooo nie! 😠 Niedlugo lece do brata i juz sobie postanowilam : wiem ze ma fiola na pkt kobiecych nóg , jak chodzilam w miniowce (specjalnie :P ) to sie zawsze gapil i t tak bazczelnie hehe raz to nawet o malo co w scianie nie wlazl :D . Wracajac do temu ... jak pojade to specjalnie wezme wszytskie krotkie spodniczki a jedna mama taka fajowa , do kolan ale z rozcieciem na przodzie ud az do fig prawie hehe . do tego zaloze szpileczki itd . Niech wie co stracil matoł jeden 😠 :D wiem wiem glupia jestem ale ... musze tak zrobic oj musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Jego zdobywac oj nie ... nigdy wiecej... chce aby zalowal ze tak zrobil , a niech go skreca ooo...! Bede sie nad Nim znecala teraz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę żadnych trójkątów. Jestem skromny i wystarczy mi jedna na początek. :P:classic_cool:🖐️ Nie mścij się na nim, pisałem Ci o jego toku myślenia, to nie jego wina. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak... Mam zły humor. Nic mi nie wychodzi, przegrałam życie." 😘 Małym księżniczkom nie musi wychodzić, wystarczy że są. :)🖐️ Przepraszam za czepianie się niczym wrzód na dupie 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam co Ty tam wiesz o Jego toku myslenia :P Zreszta bic Jego nie bede a w kulturalny sposob uswiadomie ze stracil najwspanialsza kobietke pod sloncem i ma czego zalowac :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×